реклама
Привітання від міського голови
реклама
У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбувся випуск кафедри військової підготовки. 91 випускнику присвоєно первинне військове звання «Молодший лейтенант запасу». На урочистому заході випускникам вручили витяг із наказу Міністерства оборони України й пам’ятний знак.

409c084baee04c4d3a38cf19a430fb74

Два роки тому ці юнаки та дівчата переступили поріг кафедри військової підготовки університету для здобуття військової спеціальності. За цей час вони вивчили новітні зразки військової техніки та зброї, тактичні прийоми ведення бойових дій, навчилися працювати з особовим складом військового підрозділу, набули навичок із тактики, вогневої підготовки, топографії, військової психології, опанували стройові прийоми та статути Збройних Сил України. Усі вони пройшли навчальний збір, успішно склали встановлені іспити та атестовані до офіцерського складу.

— Цей випуск — спільна робота і перший вагомий результат у питанні підготовки кваліфікованих кадрів для Збройних Сил України, — звернувся до випускників ректор Олександр Черевко. – Дворічний курс підготовки офіцерів запасу успішно завершений. І особлива заслуга в цьому офіцерів, викладачів кафедри. Університет вдячний батькам молодих офіцерів. Ви повірили в нас і підтримали своїх дітей у їхньому прагненні здобути військову спеціальність. Як ректор я найбільше гордий за наших студентів, які виявили готовність і навчилися захищати Батьківщину.

234-e1547194038142

Слова вдячності за постійну підтримку адресував Олександр Володимирович керівництву обласної державної адміністрації, обласної ради, військового комісаріату. Під час урочистостей згадали і випускників Черкаського національного В’ячеслава Гагу і Сергія Єпіфанова, які заплатили життям за нашу незалежність. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять усіх, хто загинув, захищаючи країну.

Привітав випускників військовий комісар Черкаської області, полковник Євгеній Курбет. Він підкреслив, що в нинішній час військова професія є важливою та необхідною.

Начальник Головного центру підготовки особового складу Державної прикордонної служби України, полковник Дмитро Коцеруба побажав офіцерам запасу витримки, сили та постійного вдосконалення професійних навичок. Окрім цього, Дмитро Михайлович запросив випускників на службу до Державної прикордонної служби України.

Безымянный3-e1547194049223

З благословенням до молодших лейтенантів запасу звернувся митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан. Владика побажав офіцерам постійно покращувати свої знання та вміння. А також наповнювати свої серця любов’ю й жертовністю.

На завершення із словами вдячності від імені всіх випускників кафедри військової підготовки до керівництва університету, викладачів та гостей заходу звернувся офіцер запасу Володимир Левченко:

— Ми щиро вдячні викладачам, які надали нам якісну військову освіту. Навчаючись, ми зрозуміли, що військова наука — це комплекс теоретичних знань і практичних умінь. Кожному з нас відомий вислів «присягу двічі не дають». Свою присягу ми склали, і сьогодні я ще раз від імені усіх випускників скажу, що при потребі ми станемо на захист рідної країни, нашої Батьківщини.

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

реклама

Коментарі  

 
-2 #5 степан 14.01.2019 10:43
З г..а куля :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #4 Черкащанин 13.01.2019 17:02
Цитую Служивий:
Керівництву області цей захід видався не цікавим.

Вперше керівництво області тупо проігнорувало подібний захід. :sad:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #3 Старший Козак 13.01.2019 14:42
Тепер їх всих в ООС, бо потім приходить такий молодший лейтенант, лейтенант, капітан запасу...по мобілізації і не те, щоб когось чомусь навчити потрібного, а в самого очі перелякані і очах "куди я попав і де мої речі".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #2 Старший Козак 13.01.2019 14:38
Від армії "косять" ))))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #1 Служивий 13.01.2019 14:35
Керівництву області цей захід видався не цікавим.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Моніторинг цін
реклама