реклама

реклама

1463358_1056256194427322_4753087005163872403_n У січні місяці Черкаси живуть по 1/12 бюджету минулого року, що на 30% менше бюджету грудня 2018. Таких видатків ледь вистачає на зарплату і комунальні послуги. Про це в «Фейсбуці» пише депутат обласної ради 4 скликань, міський чиновник Любов Майборода.

«За що купувати ліки, розраховуватись за ремонти, вивезення сміття, очищення вулиць від снігу та багато іншого? Нинішня поведінка депутатів та керівників фракцій БПП, Вільні демократи, Громадянська позиція, які саботують прийняття бюджету на 2019 рік є вкрай безвідповідальною, свідченням відсутності політичного мислення та невідповідності статусу депутата. Прикро, що такі люди нагло рвуться до влади, купують людей на виборах порожніми обіцянками. Виявляються врешті неспроможними виконувати свої обов`язки. Закликаю всіх депутатів, відсутніх на сесії 10 січня, не слухати своїх недолугих провідників, проявити громадянську позицію і проголосувати за бюджет», – закликає Любов Майборода.

Нагадаємо, профспілки закликають владу одуматися. Голова Федерації профспілок області Петро Шевченко звернувся до міського голови Бондаренка А.В., секретаря міськради Нищика Я.В., керівників депутатських фракцій міської ради провести погоджувальну раду для визначення дати проведення сесії. Нараду Петро Шевченко пропонує провести 14 січня поточного року о 14-й годині в залі засідань міськвиконкому.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #12 ЮЗР 13.01.2019 10:33
Эта ещё та **** 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 Проронила тоді Майборода 12.01.2019 13:05
депутатьське слово, за чотирма скликання змішанне:
"О мої синовці, Толю і Ярику! ........"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #10 Надія. 11.01.2019 18:17
Як співробітник медичної галузі міста( Стадник), Майборода дуже переживає за свою не отриману премію. По 1,12 вона не виплачується....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 Боря 11.01.2019 16:42
Цитую журналіст:
мене цікавить не Майборода, а Бюджет. Чому "порошенківці", Група Бродського та орли Зорі не голосують за бюджет??

Важливі справи, колядують, в Европі спідниці приміряють.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Ви серйозно? 11.01.2019 16:42
http://pro-vincia.com.ua/poltika/40628-ce-vzhe-dnschye-n-ce-cherkaska-poltika.html
Пані Люба, у названих Вами фракціях немає жодної людини з вищою освітою - у всіх ******** дипломи. ;-) Влада риночників-базарників, які без мата слова не скажуть
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Влад 11.01.2019 16:35
Цитую журналіст:
Цитую ДЖЕКО:
Щось цю пані не було чути, коли депутати "Батьківщини", "Свободи", "Самопомочі" по пів року не ходили на сесію та провели дуже законне засідання у Каневі. Пані Майборода, любов до БПП пройшла, яка партія наступна?

17 грудня, коли "бондаренківці" блокували бюджет, Майборода закликала сесію відправити його у відставку. Та мене цікавить не Майборода, а Бюджет. Чому "порошенківці", Група Бродського та орли Зорі не голосують за бюджет??

Позолотіть ручку... тоді проголосують. Без бабла З. с*ать не сяде.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 Мудрий 11.01.2019 16:25
Зоря, Здиблов та Радіуцький - черкаські ***********. Чихати вони хотіли на ваші ліки. Очі ******** - і путьом!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 журналіст 11.01.2019 16:19
Цитую ДЖЕКО:
Щось цю пані не було чути, коли депутати "Батьківщини", "Свободи", "Самопомочі" по пів року не ходили на сесію та провели дуже законне засідання у Каневі. Пані Майборода, любов до БПП пройшла, яка партія наступна?

17 грудня, коли "бондаренківці" блокували бюджет, Майборода закликала сесію відправити його у відставку. Та мене цікавить не Майборода, а Бюджет. Чому "порошенківці", Група Бродського та орли Зорі не голосують за бюджет??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #4 ДЖЕКО 11.01.2019 15:24
Щось цю пані не було чути, коли депутати "Батьківщини", "Свободи", "Самопомочі" по пів року не ходили на сесію та провели дуже законне засідання у Каневі. Пані Майборода, любов до БПП пройшла, яка партія наступна?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #3 Холодний Яр 11.01.2019 13:09
Найгірші депутати за часів Незалежності. Ні совісті, ні розуму. Очолює злочинне кубло ****. Бюджет - у власну кишеню.