реклама

реклама

Запасне футбольне поле на Центральному стадіоні Черкас, яке мало бути здане в експлуатацію ще 2016 року, наразі нагадує «поле під паром».

Ботнар

Про це під час сьогоднішньої прес-конференції заявив заступник міського голови Черкас Юрій Ботнар, пожартувавши, що це він говорить «як дипломований агроном».

За словами Юрія Андрійовича, підрядник Володимир Халай з року в рік відкладає завершення робіт на запасному футбольному полі, щороку просячи збільшення фінансування на чверть.

На переконання пана Ботнара, подібну «схему» було застосовано і при спорудженні гімнастичного залу в приміщенні колишнього кінотеатру «Мир». Там від самого початку було заплановане встановлення складного електрогенератора, який у разі вимкнення електрики за долі секунд дозволяє увімкнути резервне живлення. На переконання Юрія Андрійовича, встановлення такої техніки доцільне хіба що в лікарнях, де діють операційні зали.

реклама

Коментарі  

 
+4 #8 Ланкова 12.01.2019 18:42
А що ж там з олімпійською меккою, агроном не розповідав?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 імпа 12.01.2019 08:53
запарили
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #6 Сусік 11.01.2019 23:48
Смішно, але дивно, що ці клоуни кожного місяця отримують відповідно до чинного законодавства по 50 -60 тисяч офіційної зарплатні, представниця пана, що "будує" запасне поле теж рахується і отримує зарплатню, як заступник мера, а дурні, це жителі міста Черкас утримують цю всю банду :o :-?
Були часи коли "Дніпро Черкаси" змагався у перехідному матчі за вихід до Вищої ліги України, а зараз нам втирають про "досягнення" - намагання виступати у 2 !!!!!!!!!!! лізі України!!!!!!!! !!!!! Позорищє!!!!!!! !!!!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #5 Надія. 11.01.2019 18:12
В черговий раз "фахівці" мерії озвучили про те ,яким чином розкрадають міський бюджет Халаї. Цим знову розписалися в своїй безпорадності. Але при цьому продовжують презентувати Халаю все нові і нові підряди.Залізяка таки продовжує відпрацьовувати свої виборчі зобов'язання?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #4 Сеня 11.01.2019 16:06
Цитую ДЖЕКО:
Мабуть, міський голова Бондаренко, який вже 3 роки на посаді цього не знав. До речі, Бондаренко публічно обіцяв вже будучи мером, що Черкаський "Дніпро" буде грати у вищій лізі.

Не у вищий лізі, а у КУБКУ ЧЕМПІОНІВ :-x :-x :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #3 Ваууууу! 11.01.2019 16:02
Мой любимый персонаж владных комиксов. Жив курилка!!! Всплыл после сытных праздничних обедов. И снова набивается "на маслы".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #2 ДЖЕКО 11.01.2019 15:14
Мабуть, міський голова Бондаренко, який вже 3 роки на посаді цього не знав. До речі, Бондаренко публічно обіцяв вже будучи мером, що Черкаський "Дніпро" буде грати у вищій лізі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #1 иван 11.01.2019 15:13
Так когда будет поле?????Хватит лапшу вешать!!!! 8)