реклама
Sucurity Police

реклама

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко «вкрай незадоволений станом тротуарів у місті».

585x390-images-news-112015-9f88a15f4f35b565957d482c103a74b9

Про це він написав у «Фейсбуці».

«Чистотою більшості із них мають опікуватися організації, до яких вони прилягають. Це підприємства, магазини, МАФи тощо. Саме так передбачено в міській програмі із утримання вулиць та мереж, – написав міський голова. – На мою думку, ця робота виконується безвідповідально. Тож начальнику муніципальної інспекції Віталію Косяку терміново вжити заходів щодо організацій та підприємців, які не виконують свої обов'язки. У Черкасах дуже мало "нічиїх" тротуарів».

Нагадаємо, журналістка Галина Рижак повідомила, що увечері 11 січня в Черкасах поблизу алеї Путейка на слизькому тротуарі впав і серйозно постраждав хлопчик. Його забрала швидка допомога.

Без імені

реклама

Коментарі  

 
+5 #29 хаха 14.01.2019 14:29
Бондаренко незадоволений станом тротуарів, і .... на цьому все.

Хто, як не мер міста, повинен відповідати за порядок у ньому? А він незадоволення проявляє.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #28 Джон Дір 14.01.2019 14:12
Блін, то почисти тротуари хоч у центрі! навіщо усі ці базари! Замість молоти язиком бери лопату зі своїми підлеглими і працюй!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #27 Торпедовец 14.01.2019 12:23
Вот это да! Ни одного комментария за мэра. Кто там писал что рейтинг Железного высокий? Думаю сейчас (когда тротуары и улицы не чистят, а протаптывают и разъезжают) - не выше 5%. Из них 2% - работники миськвыконкому, которых он купил супервысокой зарплатой. Взятой из карманов горожан, кстати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #26 Лего 14.01.2019 12:15
Да. Меру лучше рот не открывать. Не пойму как мы его выбрали. Понятно ж было шо с Лысянки ничего путного не приплывет. Хочу перевыборы! Радуцкий -- ты где?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #25 Алиса 14.01.2019 11:12
то есть только сейчас заметил состояние тротуаров?????? хорош мэр
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #24 за бют! 13.01.2019 21:54
Цитую 007:
Хто знає Толю, скажіть йому нарешті, що він мер міста, а не знову опозиціонер. Це ж нада було чоловіку так захоріти, що тратив память.


ага - сам на себя наехал за тротуари. во дает!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #23 за бют! 13.01.2019 21:32
Цитую Перехожий:
А, дійсно, гарно так займати посаду, нічого не робити, бути самим собой незадоволеним і щомісячно отримувати за це премію у сотні відсотків :sigh:



Так він же виказав невдоволення. га-га-га. може пора снимать железного бютовця?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #22 Гроші 13.01.2019 20:31
Таке враження, що пан Бондаренко перебуває в глибокій опозиції до міської влади, а не є мером міста. Якась абсолютно неадекватна реакція. Замість того, щоб керувати наведенням порядку на вулицях, він обурюється і це не вперше. Так само було восени, коли місто тонуло у піску й опалому листі, а мер робив заяви про обурення. Невже Бондаренко не розуміє, що зараз він сам тупо знищує свою політичну кар'єру?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #21 Черкащан 13.01.2019 17:02
ЧЕРКАЩАНИ! Ви ж самі САМІ! вибирали бОНДАРЕ так що нема чого.Не думаючи вибирайте Бонда і всякихт мушієків.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #20 Дональд Трамп 13.01.2019 14:37
Ждем февраля-прогноз бондаренко уже в кресле не будет,а его крысы разбегутся....