реклама
Sucurity Police

реклама

Під час ранкової наради міський голова Черкас Анатолій Бондаренко поставив завдання комунальникам: місця масового скупчення людей, тротуари біля поліклінік, дитячих садочків, шкіл та перехрестя мають бути у першу чергу прибрані від снігу та льоду.

Бондаренко3

Про це пан Бондаренко повідомив у «Фейсбуці».

«До прибирання міських автошляхів у мене питань практично немає. А от тротуари прибрані неналежним чином. Особливо у поганому стані місця, які прилягають до комерційних закладів. Наприклад, ТРЦ "Плазма". На вихідних заїхав туди, то склалося враження, що в Альпи потрапив. Стоянка явно не чистилася жодного разу. І таких випадків по місту безліч можна називати», – написав Анатолій Васильович.

Безымянный

реклама

Коментарі  

 
+1 #11 Черкащан 15.01.2019 17:30
Сестричка.посуда петух и дрова-у Вовеле только одна голова! Бондаре точно вияснив що сніг мають приьирати. Ще раніше-що листя і сміття також.Дороги калюжі трава-ну дуже багато взнав:Наш голова має велике майбутнє...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 Черкасчанин 15.01.2019 11:39
Цитую помріємо:
Як би Черкаси були в Альпах,то такий мер туди не потрапив

Кто мешает гражданам собраться и погнать товарища мера ?Або всем пофиг або ждут кто первый начнет.А начнет "саме такеж саме".Ну Радик например (он собственно и не прекращал).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 помріємо 14.01.2019 22:13
Як би Черкаси були в Альпах,то такий мер туди не потрапив
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #8 Городянин 14.01.2019 21:11
Нікудишній мер. Але ж самі винні. Нащо той лисянин.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #7 Дональд Трамп 14.01.2019 19:59
Опомнилось,дело к весне....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #6 Альпийская баллада. 14.01.2019 18:26
Талян, будь осторожен! На перекрёстках черкасских Альп тоже есть опасность схода снежных лавин!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #5 Надія. 14.01.2019 17:40
Цікаво, а на керівників комунальних підприємств які повинні перейматися утриманням міських тротуарів, перехресть, площ,- хоча б один протокол складений, штраф на керівників накладений? Окрім знесення чужих Мафів муніципальна інспекція ще щось робить? Залізяка своїх не чіпає? А Панченко в період снігопадів свій штаб де розміщав? Напевне у Мушієки на стоянці?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #4 Черкасчанин 14.01.2019 17:30
Толя долго болел.У человека осложнения....Да и премию отрабатывать хоть как-то надо.Ну хоть минифюрера Юру с лопатой куда-то отправь.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #3 Комерсант 14.01.2019 17:28
Цитую Лилия:
... Коли ті тротуари почистять, або складуть хоч один протокол, наприклад , на власника тієї ж "Плазми"? Чи ви до весни будете тільки говорити?


Ми ж з вами розуміємо, що кивання мера на комерсантів, що вони буцім-то не чистять, то відмазка. Назвіть хоч одне місце - на митниці, чи в районі Д, чи в соснівці, хоч одне місце ( де тільки жилі будинки), де мерією було почищено тротуар. Навіть у центрі - жах, що твориться. Жоден тротуар не чистився! Мер жде що розтане - хіба не зрозуміло? Скільки бабла можна покласти на карман. Таке чудо ще Черкасами не керувало.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #2 За Радіка! 14.01.2019 16:59
Ну да. Не пройшло і десять днів після снігопаду, як людині із залізними мізками дійшло, що сніг не прибрано. Чемодан вокзал Лисянка! Радуцького - у мери!