реклама

реклама

У п’ятницю, 18 січня, до Черкас приїде Президент України Петро Порошенко.

poroshenko-petro-710x434

Про це виданню «Вичерпно» стало відомо із власних джерел.

Попередньо відомо, що Глава держави відкриє в обласному центрі пам’ятник митрополиту УАПЦ Василію Липківському біля музичного училища, а опісля проведе ходу центром міста.

Довідково:

Митрополит Київський і всієї України Василь (в миру Василь Костянтинович Липківський) — український релігійний діяч, церковний реформатор, проповідник, педагог, публіцист, письменник і перекладач, борець за автокефалію українського православ’я, творець і перший митрополит Київський і всієї України відродженої 1921 року Української Автокефальної Православної Церкви. У 1919–1927 рр. — останній настоятель та доглядач Софії Київської. За визначенням академіка Агатангела Кримського — «апостол українського релігійно-національного відродження».

За час митрополичого служіння доклав надзвичайних зусиль до розбудови української православної церкви та спромігся перетворити її на впливовий фактор життя тогочасного українського суспільства. У віці 73 років розстріляний за вироком «трійки» НКВС. Точне місце поховання невідоме (на Лук’янівському цвинтарі в Києві встановлено символічний пам’ятний хрест). 1989 року реабілітований «за відсутністю складу злочину». ІІІ помісний Собор УАПЦ 27 листопада 1997 року канонізував Василя (Липківського) як святого в лику священномучеників.

реклама

Коментарі  

 
+1 #28 Жакан 16.01.2019 23:56
Липківський - раскольник - самосвят! Жучара ещё тот! для Черкасс его памятник - очередное позорище. Тьфу
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #27 Марина 16.01.2019 12:44
Какого.....?! :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #26 Андрій 16.01.2019 11:40
Лучше пусть порох приедет,чем *** тимошенко!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #25 Було б добре... 16.01.2019 10:11
Цитую ЗСУ:
Напевно Сафронію знову випишуть лікарняний. Відлежиться з натертою медалькою на грудях.

А може, Софроній сам зробить подарунок Україні - і якраз 18 січня, перед Водохрещею усі церкви його єпархії нарешті перейдуть від Російської Православної Церкви до Православної Церкви України?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #24 Ден 16.01.2019 10:09
Может Петя перед народом извинится за тарифы и отменит их, как извинился за обещание закончить АТО за несколько часов? :zzz (и тут я проснулся...)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #23 Даст 16.01.2019 06:45
бог не доедет.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #22 Уманский Еврей 16.01.2019 06:03
Надеюсь что это последний визит Порошенко в Черкассы в качестве президента. Порошенко - Гнида первого сорта.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #21 прогноз 16.01.2019 01:36
Цитую ПОРОХОБОТ:
РДА вже отримали рознарядки звезти палких прихильників.

Явка буде високою і зйомки професійні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #20 Сказкі руццкого лєса 15.01.2019 23:47
Цитую ПОРОХОБОТ:
РДА вже отримали рознарядки звезти палких прихильників.

Да-да-да, по 10 тисяч чоловік з кожного району - і щоб усі помістилися на 30 квадратних метрах площадки перед музучилищем, де проходитиме церемонія. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #19 Юлеботи 15.01.2019 23:32
Цитую ПОРОХОБОТ:
РДА вже отримали рознарядки звезти палких прихильників.

Вам ніхто не заброняє у цей день піти до церкви мацьковського патріархату і помолитися за нову Юліно-Путінську газову угоду по 560 долярів для Мацкви та ФСБє