реклама
Центр занятості
реклама

image.php 19 січня  відзначається Хрещення Господнє (Иордана, Водохреща) - третє і завершальне велике свято різдвяно-новорічного циклу у православних та греко-католицьких християн.

Як інформує управління цивільного захисту департаменту ЖКК Черкаської міської ради, у Черкасах визначено такі місця для здійснення обряду пірнання у воду:

* Берег р. Дніпра розважальний комплекс «Рів’єра»

* Берег р. Дніпра пляж вул. Козацька біля фітнес-клубу «Спорт Лайф»

* Берег р. Дніпра пляж «Митницький» перехрестя  вул. С. Смірнова- вул. Г.Дніпра

* Берег р. Дніпра розважально-оздоровчий комплекс «Бочка»

Також на березі р. Дніпро (пляж «Рів'єра») 19 січня о 10.00 Митрополитом Черкаським і Чигиринським Іоаном буде проведено церемонію освячення води. Після церемонії, вже традиційно, жителі міста купатимуться у водоймищі.

Запрошуємо усіх охочих взяти участь у святкових заходах.

Кілька порад громадянам щодо правил безпеки під час купання:

Не занурюйтесь в необладнаних та не перевірених рятувальниках на безпеку дна місцях. Не варто розпочинати «хрещенські розваги» в місцях де немає представників медичної та рятувальної служб.

Не вживайте алкоголь до і одразу після занурення.

Не дозволяйте пірнання дітей у холодну воду без нагляду батьків чи дорослих.

Не можна пірнати у воду безпосередньо з криги. Під час групового купання, кількість людей, які одночасно знаходяться у воді, не повинна перевищувати трьох осіб.

У жодному разі не пірнайте у воду - заходьте в ополонку повільно й обережно. Уникайте великого скупчення людей біля купелі. Пам’ятайте, що глядачі не повинні виходити на кригу, а бажаючим варто дотримуватися черги та обережно підходити до ополонки.

Всім відвідувачам хрещенській купелі необхідно знати: рекомендований час перебування у холодній купелі становить не більше 10 секунд, а пірнати можна не більше трьох разів, - після чого потрібно перевдягнутися у сухий теплий одяг і піти в підготовлене обігріте приміщення або автомобіль, де відразу випити гарячого чаю з медом.

реклама


Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #1 Сивочолого Гетьмана 18.01.2019 16:21
треба на Водохрещу до міста запросити. Кригу на Дніпрі скреснуть до його приїзду це точно!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Моніторинг цін
реклама