реклама

реклама

Президент України Петро Порошенко вважає, що Верховній Раді слід взяти на контроль питання щодо діяльності міського голови Черкас Анатолія Бондаренка та за необхідності розглянути питання дострокових виборів.

Таку заяву він зробив під час зустрічі з обласним та партійним активом у приміщенні Черкаської обласної філармонії 18 січня, пише "Про все".

1

Під час зустрічі глава держави розповів про власні досягнення на посту та стратегічні напрямки розвитку України. Висловився він і стосовно діяльності в Черкасах міського голови Анатолія Бондаренка у відповідь на скаргу щодо нього з боку міського очільника БПП Сергія Рубана. Останній, під час спілкування з Президентом України, зазначив, що незважаючи на успішність реформи децентралізації в державі, окремі посадовці, зокрема міський голова Черкас, зловживають владою, фактично, узурпувавши її. Сергій Рубан попрохав очільника держави взяти ситуацію на особистий контроль.

- Завдяки вашій ініціативі в Україні є дуже успішна реформа децентралізації. Завдяки ній бюджет Черкас зріс у рази. Але, на жаль, у нас є міський голова, який трішки перебрав на себе повноваження і дозволяє проводити виїзні сесії в Каневі. Але правоохоронні органи дуже повільно розслідують ці злочини, це узурпування влади, - зазначив він під час виступу. - Я прошу вас взяти на особистий контроль ситуацію в місті Черкаси. Бо все, що тут відбувається, - це узурпація влади однією людиною.

У відповідь на виступ Сергія Рубана Петро Порошенко зазначив, що це більше прерогатива Верховної Ради України та додав, що одним із варіантів виходу із цієї ситуації - проведення дострокових виборів.

- Я думаю варто було б взяти це питання (на контроль – ред.) Верховній Раді. Якщо тут є такий міський голова, то напевно треба розглянути питання дострокових виборів, - зазначив глава держави.

Нагадаємо, сьогодні Президент України Петро Порошенко приїхав до Черкас, аби відкрити пам'ятник закатованому митрополиту  Василю Липківському і привіз Томос про автокефалію Православної церкви України.

реклама

Коментарі  

 
-1 #15 Гадалка 23.01.2019 14:09
Цитую Цинік:
Цитую ХХ:
Замахи Порошенка, за співучасті судів, видно по Смілі. Ви обирайте кого хоч те, але коли він буде неугодний вищим, злочинним, органам влади ми його знімем, це історія з Цибком. Зараз таку практику він хоче використати в Черкасах. Виходить, що йому до спини вибір людей. Я не є захисником Цибка чи Бондаренка, але проти таких дій. Вибір людей, повинен залишаться їх вибором. При самій хреновій владі такого не було.

Але, якщо нарід помилився...йому треба підказати і дати другий шанс, можливо він буде кращим...)))

ЛУЧШЕ СОРОК РАЗ ПО РАЗУ ЧЕМ НИ РАЗУ СОРОК РАЗ!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #14 Цинік 21.01.2019 10:17
Цитую ХХ:
Замахи Порошенка, за співучасті судів, видно по Смілі. Ви обирайте кого хоч те, але коли він буде неугодний вищим, злочинним, органам влади ми його знімем, це історія з Цибком. Зараз таку практику він хоче використати в Черкасах. Виходить, що йому до спини вибір людей. Я не є захисником Цибка чи Бондаренка, але проти таких дій. Вибір людей, повинен залишаться їх вибором. При самій хреновій владі такого не було.

Але, якщо нарід помилився...йому треба підказати і дати другий шанс, можливо він буде кращим...)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #13 Емануель Макрон 21.01.2019 10:15
Цитую Дональд Трамп:
Цитую скарга на Рубана:
Рубан Сегрій Борисович - сидить на партійних грошах - 15 тисяч в місяць!! Додатково харчується у Бородая. Партійною діяльністю не переймається: зборів та конфернецій не проводить. Спілкується виключно через Фейсбук. Петро Олексійович, з такими подонками-однопартійцями і ворогів не треба!!

Забыли вспомнить и серожу кудактина-областной керивнык партии

Хто такой Кудактин? Брат обокравшего через "Добри гроши" черкащан Олега Кудактина? :-|
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #12 Аваз Штірліц 20.01.2019 21:40
пішов в рознос
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 Всьому свій час 20.01.2019 19:33
Цитую Анастасия:
Хаха, а дострокових виборів президента він не хоче?

Ти ба, яка ти швидка,Настя :oops:
Не спіши "хахакать", бо дострокові перевибори Пороха вже просто неможливі і ти це знаєш, а от по Толіку - все йде явно до того, що в лютому-березні йому справді "сплетуть лапті", як політику. Причому, Юлька традиційно відмовиться від нього - їй не звикати "кидати" своїх адьютантів, пажів і скоморохів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #10 Дійсно 20.01.2019 19:24
Президент сліпий. Бо у Черкасах півтора мільярда бюджет міста, гроші міського бюджету лежать на депозитах, а місто засмічене, троутари тільки за тиждень до його приїзду почали від льоду чистити, у центрі міста немає відремонтованих тротуарів, великі кошти не дозволяють меру виконати його обіцянку 2015 року за один рік реконструювати бульвар Шевченка, всі свої на бюджетних потоках, обласного БЮТівця і до цього заступника мера вбивають, а потім всі взнають що він злочинець, вже два роки не можуть ввести запасне футбольне поле, без дозвільних документів ввели та з дворічною затримкою відремонтували гімнастичний зал, де ті євродвори, де зниження тарифів на комунальні послуги, транспортна реформа, проїдьте тільки по Шевченка і подивіться скільки проведено утеплення будинків. Хоча досягнення є, штат міськради росте і скоро працевлаштують всіх родичів владців, на премії гроші не шкодують, купують томографи переплачуючи "аферистам" по 2 мільйона.
Всьо хорошо прєкрасная маркіза
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #9 Дональд Трамп 20.01.2019 19:24
Цитую скарга на Рубана:
Рубан Сегрій Борисович - сидить на партійних грошах - 15 тисяч в місяць!! Додатково харчується у Бородая. Партійною діяльністю не переймається: зборів та конфернецій не проводить. Спілкується виключно через Фейсбук. Петро Олексійович, з такими подонками-однопартійцями і ворогів не треба!!

Забыли вспомнить и серожу кудактина-областной керивнык партии
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #8 Анастасия 20.01.2019 16:24
Хаха, а дострокових виборів президента він не хоче?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #7 mycrad 20.01.2019 16:03
Під час піар кампанії з "Томосом", (порушуючи положення Ст.35, Конституції України) перебуваючи в Черкасах, порошенко незаконно обізвав присутнього "рукою москви" лише за те, що той до порошенка звернувся російською мовою! Але ж це суперечить положенням Ст.62; та Ст.10; Конституції України!! То чи може бути гарантом Конституції України той, хто свідомо постійно її порушує?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #6 mycrad 20.01.2019 15:56
Мало того, що порошенко порушує 35статтю Конституції України, та лізе у релігійні справи українців, котрих називає "суками православними", то він ще й владу в Черкасах буде обирати замість самих черкасців?? Чи не занадто довго незаконний президент перебуває на волі?