реклама

реклама

Бондаренко (2) «І це говорить Президент України, депутатська фракція від політичної сили якого в Черкаській міській раді не ходить на сесію у повному складі і саботує прийняття міського бюджету на 2019 рік», - реагує міський голова Черкас Анатолій Бондаренко на припущення Порошенка щодо розгляду питання дострокових виборів мера Черкас.

«Шановний Петро Порошенко! Довожу до вашого відома, що я неодноразово публічно пропонував депутатам скласти мандати і разом зі мною піти на перевибори. Моя пропозиція в силі. Повторюю це перед громадою.

Будь ласка, посприяйте, якщо вже мова про це зайшла.

І взагалі це дивно, що міського голову навіть для протоколу не запросили на зустріч із Президентом», - пише в «Фейсбуці» Бондаренко.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко вважає, що Верховній Раді слід взяти на контроль питання щодо діяльності міського голови Черкас Анатолія Бондаренка та за необхідності розглянути питання дострокових виборів.

реклама

Коментарі  

 
+2 #11 балан дан 27.01.2019 15:47
Цитую дан балан:
пролетит Бондаренко как фанера, ежели будут выборы.

не пролетит, в ход пойдет третья не разорвавшаяся граната кинутая под окно железному лысянцу 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #10 Надія. 21.01.2019 11:43
Каструля в конвульсіях?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #9 Черкасчанин 21.01.2019 10:34
Абиделса,да??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #8 Цинік 21.01.2019 10:13
Петре Олексійовичу, спочатку женіть Толька в Лисянку поганою мітлою...а потім і самі за ним ідіть...може хто новий прийде...може легше буде...бо бариги-популісти вже достали...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #7 За бют! 21.01.2019 10:05
Цитую Срочно до лікаря, Тоха!:
А ти ж, толік, розказував, що Юлька точно стане президентихою :lol: :lol: :lol:
То в чьом джєло? "Падай на больнічку" (ти вже натренований це робить) і валяйся там - смокчи гематоген до квітня - в очікуванні бабульки на троні)))


Не факт, що юльці потрібен мер безгосподарник з нікчемним рейтингом. Толя може гірко помилиться у своїх сподіваннях. Бальнічка може не помогти :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #6 vv 21.01.2019 08:32
Виборці пана Бондаренка не задоволені роботою Порошенка.
Хаха, як же я сміюсь. Хто заважає працювати мєру? Ну звичайно клятий Порох! :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+27 #5 Абідно, однака 20.01.2019 23:27
міського голову навіть для протоколу не запросили на зустріч із Президентом», - пише в «Фейсбуці» Бондаренко.
Що, теж двері блокували, як у Смілянській міськраді :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #4 Срочно до лікаря, Тоха! 20.01.2019 22:40
А ти ж, толік, розказував, що Юлька точно стане президентихою :lol: :lol: :lol:
То в чьом джєло? "Падай на больнічку" (ти вже натренований це робить) і валяйся там - смокчи гематоген до квітня - в очікуванні бабульки на троні)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+32 #3 дан балан 20.01.2019 22:19
пролетит Бондаренко как фанера, ежели будут выборы.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #2 Ответ Чемберлена 20.01.2019 22:12
- Вас господь попустит… Смотрите, это московский провокатор! Отец украинской коррупции в верхних эшелонах власти!