реклама

реклама

Черкаська міська рада надала дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення Андрію Ботнару земельної ділянки на розі вулиць Ціолковського та Соснівської. Площа ділянки – 0,1 га.

Рішення було одноголосно ухвалене на земельній сесії 31 січня, пише 18000.com.ua

Facebook / Андрій Ботнар

Facebook / Андрій Ботнар

Згідно з рішенням, ділянка надається Андрію Ботнару як учаснику АТО безоплатно у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Андрій Ботнар є батьком заступника міського голови Черкас Юрія Ботнара і очолює Ананьївську районну організацію ВО “Свобода”, що в Одеській області. Він проживає в місті Ананьїв. У 2015 році безуспішно балотувався до Черкаської обласної ради по списку «Свободи» як безпартійний. На Сході воював у 80-ій окремій штурмовій бригаді ВДВ.

У квітні минулого року він зареєстрував право власності на земельну ділянку в Одеській області. Йдеться про власність 2 га землі для ведення особистого селянського господарства.

реклама

Коментарі  

 
+5 #25 Гроші 03.03.2019 20:53
Цитую Лилия:
Хлопець заслужив, адже він працює не покладаючи рук і ми це бачимо. Так що, не заздріть!

Ділянку виділили Андрію Ботнару, а не Юрію Ботнару. Читайте уважніше. Для Черкас Андрій Ботнар не зробив нічого. А що зробив Юрій Ботнар для Черкас всі в курсі. Але не в захваті.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #24 Лилия 03.03.2019 17:46
Хлопець заслужив, адже він працює не покладаючи рук і ми це бачимо. Так що, не заздріть!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #23 Всі на мітинг! 10.02.2019 12:25
Голосуй за Кошулинського і у кожному районі буде по 5 Ботнарів з батьками
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #22 Не сумуйте, 08.02.2019 11:33
це він ще свою декларацію за 2018 рік, та 2017 (для порівняння) не озвучував :-)
Колега по партії вже відзвітувв, скільки вартує підтимка влади у місті:

Ярослав Нищик, який 7 лютого минулого року став секретарем Черкаської міськради, цілком офіційно заробив 662 459 грн (у середньому близько 60 тис. у місяць) і придбав автомобіль.
Про це Ярослав Володимирович повідомив у своїй щорічній декларації.
Тим часом його дружина Тетяна Юріївна, головний спеціаліст зі зв’язків з громадськістю департаменту освіти та гуманітарної політики міськради, за рік заробила 234 259 грн.
Подружжя придбало автомобіль Dodge Ram Van 2003 року випуску, зареєстрований на Ярослава Володимировича
Відповідно до декларації за попередній, 2017 рік, Ярослав Володимирович не мав жодних заробітків,
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #21 Гроші 08.02.2019 11:16
Цитую 007:
А чому ж мовчать наші різного виду і сорту спілки афганців, учасників бойових дій, азовців, самооборон і т.д.? В черзі в місті місцевих жителів понад 3000 чоловік, а землю видають чужому без черги, бо він татусь підлітка який проліз з такими ж самими до корита і беребанять місто. Вас ніхто не поважав у місті, бо знали, що ви всі куплені і орите лише коли вам щось підкинуть господарі, а тепер іще і зневажати будуть.

Тому, що рішення про виділення земельної ділянки було ухвалено на сесії одноголосно. Очевидно, з вигодою для всіх учасників.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-22 #20 Volodymyr Rebel 07.02.2019 20:10
Та нормально,хай будуються,це ж гідні люди,свої люди,захисники України від ординської наволочі,не якісь там скоти-зрадники на кшталт Тулупа та Володимира Омельченко!...Якби від мене це залежало - я віддав би захисникам України і Кремль разом з усюєю Московією!...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+27 #19 Думка 07.02.2019 20:08
Позорисько...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #18 Верник 07.02.2019 17:57
Цитую Гроші:
Стільки емоцій. А що, власне трапилося? Така поведінка типова для українських націоналістів. Так відбувається всюди, де свободівці отримали посади. Поцікавтеся, чому їх давно не люблять в Івано-Франківській, Тернопільській, Львівській областях, де вони отримали владу. За те саме, що й на Черкащині.

Цитую Гроші:
Стільки емоцій. А що, власне трапилося? Така поведінка типова для українських націоналістів. Так відбувається всюди, де свободівці отримали посади. Поцікавтеся, чому їх давно не люблять в Івано-Франківській, Тернопільській, Львівській областях, де вони отримали владу. За те саме, що й на Черкащині.

отож... із-за таких нищиків, ботнарів та інших **** на місцях всі знову за регіоналів будуть голосувати
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+29 #17 ООС 07.02.2019 14:43
А Кухарчук будуватись не думає? Чи йому дадуть ділянку в Києві?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+31 #16 Гроші 07.02.2019 14:39
Стільки емоцій. А що, власне трапилося? Така поведінка типова для українських націоналістів. Так відбувається всюди, де свободівці отримали посади. Поцікавтеся, чому їх давно не люблять в Івано-Франківській, Тернопільській, Львівській областях, де вони отримали владу. За те саме, що й на Черкащині.