реклама

реклама

Колишній перший заступник голови Черкаської облдержадміністрації Віталій Коваль нарікає на нинішнього очільника області за те, що той ігнорує його бажання, підтримане волонтерами, брати участь у розгляді ветеранських питань. Про це він написав у «Фейсбуці».
Koval

«Ще коли йшов з посади першого заступника наголосив, що й надалі займатимусь питаннями, за які відповідав офіційно, зокрема проблематикою атовців та їх сімей. Адже разом, протягом 4 років ми напрацювали і втілювали багато ініціатив, саме через обласні програми комплексної соціальної підтримки учасників бойових дій, пільгового кредитування, інших, – пише Віталій Коваль. – Згадаю з якими потугами нам далося рішення про визнання бійців-добровольців в області. Щиро вдячний громадським організаціям, які підтримали моє бажання активно працювати і подали клопотання до ОДА. Проте пройшло понад 2 місяці, і маємо повний ігнор».

Віталій Коваль пише, що «може зрозуміти» небажання Олександра Вельбівця бачити його в дорадчих органах. «Але як бути з відсутністю (реагування, – ред.), а отже ігноруванням офіційного звернення громадських, волонтерських організацій?? – запитує він. – Певно саме таким недолугим чином Вельбівець "втілює" засади відкритості влади, зазначені в законодавстві та декларовані Президентом».

52047612_3096454673713897_7415818132456996864_n

52985917_3096454507047247_8544224788371996672_n

53034431_3096454620380569_3524278772427653120_n

53111240_3096454563713908_618265176528912384_n

реклама

Коментарі  

 
+10 #10 Перехожий 02.03.2019 09:46
Мінімум "співголовою", на меншу посаду не згоден. А чому саме? Чому не Папою Римським?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #9 черкасець 27.02.2019 12:00
а Коваля записати як? як волонтера БлокПоста! а посада якась офіційна є?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #8 Нарикальщик нашёлся 26.02.2019 21:19
Как говорил Шеф: "Cходи в кабінет Вельбівця, помолись, воно попустить!"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+32 #7 Араб 26.02.2019 20:53
Ще півроку та й забудеться! звичка,сила страшна,а корито вже відсунуто!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 Гость 26.02.2019 18:58
1) Що таке "Центр допомоги учасникам АТО"? це не юридична особа однозначно, можливо - консультативний орган при ОДА,
а може - відділ Черкаського обласного контакт-центру (але тоді це є штатна посада і просити про це голову ОДА не потрібно)
2) а відповіді від ОДА де? видно ж, що 4 листи датовані груднем місяцем (і останній лист із вхідним № від 20 грудня)... от вам і відкритість влади!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+37 #5 Нічого влада не навчила? 26.02.2019 17:25
Нагадало, як Валентина Коваленко після звільнення з голови облради так само вимагала пустить її викладать в університеті.
Віталій, ти ж маєш по собі знать: хто долазить до корита влади - той намагається максимально наблизити своїх персональних лизоблюдів.
Скажи "дякую" Вельбівцю за те, що пригрів біля себе ТВОГО ставленика Шабатіна і залишив твого Зеленського - тепер це дві твої останні лазєйки до всіх владних "вкусностєй".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+33 #4 Сергій 26.02.2019 16:49
Як дядько борзо рветься до корита. І сам навіть не розуміє, як ницо виглядає при цьому. Ніяк відірватися не може. Ти його у двері, а воно у вікно лізе...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+35 #3 Сергій 26.02.2019 16:46
Ну ніяк дядьку від корита не відірвеш. Ніяк... :lol: Хіба таки сам не розуміє, як по дурному виглядає? Ти його у двері, а воно все у вікно норовить. Та ще й ображається, що не впускають
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+45 #2 cвета 26.02.2019 16:33
На роботу йди "волонтер" :oops:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+43 #1 Знаючий 26.02.2019 15:13
Коваль мало ............. на квартирах атовців??? Ще хоче хоч так до корита повернуться????