реклама

реклама

«Місцеві жителі були в шоці від того, що влаштували активісти Нацкорпусу під час візиту Петра Порошенка у Черкаси», – в ефірі програми «Гра Z вогнем» на телеканалі ZIK заявив ветеран АТО, Валерій Прозапас.

1331536010889989478534478859223226827807904n1

Prozapas1

Про це повідомляє сайт телеканалу.

Як зауважив ветеран, він був очевидцем інциденту, який організував Нацкорпус у Черкасах.

«Що я там побачив? Після цих подій з’явився варіант Національного корпусу, що ніби вони зірвали зустріч Порошенка, місцеві жителі підтримали їхні дії і серед них були ветерани АТО. По кожному з пунктів скажу те, що я бачив. Зустріч Порошенка відбулася. Коли він сідав у машину, тоді з’явилися люди, які почали штовхати поліцію і кидати фаєри і петарди. Місцеві люди були в шоці», – відзначив гість програми.

За його словами, з місцевих мешканців ніхто не приєднався до людей, яких ідентифікувати як ветеранів не було ніякої можливості. Сама символіка це ще не доказ того, що там були ветерани.

«А от люди, які були серед прихильників Президента це були ветерани, деякі з яких навіть втратили здоров’я. Там був Свереденко, який втратив кінцівки. Я бачив його очі, як він на це дивився», – розповів Валерій Прозапас.

Як зазначив ветеран, хлопці вчинили акцію і після того намагаються переконати суспільство в тому варіанті подій якого не було. Після того, як він дав декілька коментарів, які заперечують версію Нацкорпусу, то його забанили всюди у соцмережах.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #10 ІМХО 18.03.2019 00:09
РЕЙТИНГУ ТИМОШЕНКО - КАПУТ. ПИТАННЯ ТІЛЬКИ У ТОМУ, ПОРОШЕНКОВІ ЧИ ЗЕЛЕНСЬКОМУ ВаНА "ПРОДМЕ". ТОМУ ТАКЕ І ВИТВОРЯЄ. :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 Це не помилка 17.03.2019 21:42
Цитую Туби оно туби:
Цитую поліція:
Черкаси під керівництвом Бондаренка перетворились в розплідник тітушок. Міський голова проплачує їх витребеньки, надає безкоштовно приміщення, тренувальні зали, організовує вояжі в Київ. Фактично утворив приватну армію для захисту розкрадання грошей. Куратор тітушок - Гена Овчаренко. Де СБУ?

Мені здається кому-то перепаде і не по шапці. Вже Тимошенко заговорила про перемир'я серед 5 лідерів перегонів (бо самій треба їхати і виступати, а за нею вже щлейф у виді підкупу: виборців, однофамільця, політтехнолог Жиріновського Клебанова у команді), але не це головне. Командувачі міста стратегічно прорахувалися і непродумано зарано кинули армію "НацКо" у бій. Армію готували для "головного удару", під час голосування та "правільного" підрахунку голосів.

Вони вже знають що можливо пролітають, от і вирішили "підняти" рейтинг, а оно як вийшло. Ще більше облажалися.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #8 язон 12.03.2019 14:37
Цитую Моя думка:
Цитую Уважний:
Насправді, дуже шкода, що за гратами сидить Кухарчук, а не ті, хто його підбурив на це, а тепер "гріється" біля скандалу!

Кухарчук не хлопчик. А кого ви бачите за гратами? Путіна?

Провокацию НК в Черкассах санкционировал Аваков. И Аваков запретил Лютому выдавать спецсредства копам, которые охраняли порядок на митинге в Черкассах. Другое дело, что Аваков работает на Тимошенко - которая обещала ему кресло под задницей сохранить!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #7 Туби оно туби 12.03.2019 13:14
Цитую поліція:
Черкаси під керівництвом Бондаренка перетворились в розплідник тітушок. Міський голова проплачує їх витребеньки, надає безкоштовно приміщення, тренувальні зали, організовує вояжі в Київ. Фактично утворив приватну армію для захисту розкрадання грошей. Куратор тітушок - Гена Овчаренко. Де СБУ?

Мені здається кому-то перепаде і не по шапці. Вже Тимошенко заговорила про перемир'я серед 5 лідерів перегонів (бо самій треба їхати і виступати, а за нею вже щлейф у виді підкупу: виборців, однофамільця, політтехнолог Жиріновського Клебанова у команді), але не це головне. Командувачі міста стратегічно прорахувалися і непродумано зарано кинули армію "НацКо" у бій. Армію готували для "головного удару", під час голосування та "правільного" підрахунку голосів. А тепер, що? Армія "засвітилась", попала впросак і облажалась, і якщо знову вспливе під час проведення голосування то мабуть сидіть будуть вже інщі, не з армії.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+43 #6 знаток 12.03.2019 12:25
Лгать для Воротника, любимое занятие. Нацкорпус - титушки проплаченные.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #5 Містяни 12.03.2019 12:21
Два роки ця сволота терирозує область: то бандити Кухарчука - в Смілі, то в - Чигирині, то в Умані. Не гнушався їх послугами і Юра Ткаченко. Сесії міської та обласної ради без тітушок важко уявити, вони там - свої люди!! :oops: Чи накажуть Кухарчука - тест: є у нас правоохоронні органи чи немає. Кого і за що ми годуємо своїми податками.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #4 Моя думка 12.03.2019 12:08
Цитую Уважний:
Насправді, дуже шкода, що за гратами сидить Кухарчук, а не ті, хто його підбурив на це, а тепер "гріється" біля скандалу!

Кухарчук не хлопчик. А кого ви бачите за гратами? Путіна?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+33 #3 Уважний 12.03.2019 11:49
Речник Нацкорпусу Алфьоров вже добалакався до того, що "можливо, фаєри в Черкасах запалила сама поліція" :lol: https://zik.ua/news/2019/03/11/rechnyk_natskorpusu_mozhlyvo_faiery_u_cherkasah_zapalyla_politsiya_1526491
А директор "Антенни" Воротнік пише на Фейсбуці, що він начебто шукає тих, хто міг зняти на відео те, як поліція "першою напала" на Нацкорпус - і це при тому, що судячи з наявних в Інтернеті відеосюжетів чи не ВСІ працівники "Антенни" були на місці події і знімали ВСЕ на відеокамери.
Насправді, дуже шкода, що за гратами сидить Кухарчук, а не ті, хто його підбурив на це, а тепер "гріється" біля скандалу!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+52 #2 поліція 12.03.2019 11:40
Черкаси під керівництвом Бондаренка перетворились в розплідник тітушок. Міський голова проплачує їх витребеньки, надає безкоштовно приміщення, тренувальні зали, організовує вояжі в Київ. Фактично утворив приватну армію для захисту розкрадання грошей. Куратор тітушок - Гена Овчаренко. Де СБУ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-19 #1 Глеб 12.03.2019 11:35
атовцы это ........