реклама

реклама

Почали суд над Дмитром Кухарчуком та Антоном Братко у Черкасах. Обох активістів затримали за сутички з поліцією 9 березня на площі ПК «Дружба народів».

53738138_2125632057552879_3955021665313751040_n

53637735_2926860964115098_410971539219939328_n

Суд призначили раптово. Пізно стало відомо про це активістам, а коли всі охочі прийшли на суд, то вся будівля суду була переповнена правоохоронцями. Правоохоронці також на вулиці.

Суд транслює нацкорпусівець Костянтин Мірошниченко в «Фейсбуці».

Присутні батьки затриманих, дружина Дмитра, нардеп Олег Петренко.

З’явилася інформація, що вночі Дмитра возили в травмпункт, бо в нього нібито вибите плече. Адвокату про це невідомо. Про Антона взагалі мало інформації, в нього нібито проблеми з коліном, чи надавали медичну допомогу юнаку – невідомо.

«Вся справа покрита таємницею. Ми намагались вдень вішати плакати, щоб було відомо про суд, про ситуацію, але поліція окремо в свій робочий час, коли треба ловити злодіїв, їздила знімала банери. А тут таке враження, що з усієї області звезена поліція», - коментує Мірошниченко.

Наразі суд ще не розпочався, затриманих ще не завели. Людей в залі дуже багато.

Врешті завели Кухарчука, Братка немає, бо справи не поєднали між собою.

Кухарчука в залі зустріли оплесками.

6555

9898

54462604_373230920183769_6353085211579777024_n

53664104_360786251178965_7652032687967830016_n

53503868_458403188314355_3679082952987246592_n

реклама

Коментарі  

 
+1 #22 Черкащан 13.03.2019 16:15
Кухарчук=хуліган.Згоден. Я-математик,тому питання-скільки шкоди приніс Україні Кухарчук і скільеи Свинарчук(у гривнях звичайно).Якщо прикините то думайте далі.Що треба аби привести до розуму Кух. а що-щоб привести Св-чука. А тут десь і Пор-ко. Тому й піднявся увесь цей переполох.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #21 оля 13.03.2019 11:39
Цитую *****:
Цитую Перехожий:
Так жалко людину, але якщо цей громадянин "людина", то про що вона думала, коли кидала у натовп де були жінки, діти, палаючі флаери, сльозогінний газ розпилювали, кидали підривні пакети, коли скакав як обкурений по машинам поліцейських, які його і пальцем не трогали, і взагалі вів себе не як людина. Гроші "за вплив" відробляв? :-x :cry:

--- А що робили у тому "натовпі" (як сказано, прямою мовою) жінки з дітьми?! Чекали роздачі "Київських тортів"?! Дітей треба тримати подалі від таких діячів, як власник тих тортів!

Люди прийшли послухати свого Президента і кандидата в Президенти. А дітей потрібно подалі тримати від скажених тітушок :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #20 ***** 13.03.2019 10:34
Цитую Перехожий:
Так жалко людину, але якщо цей громадянин "людина", то про що вона думала, коли кидала у натовп де були жінки, діти, палаючі флаери, сльозогінний газ розпилювали, кидали підривні пакети, коли скакав як обкурений по машинам поліцейських, які його і пальцем не трогали, і взагалі вів себе не як людина. Гроші "за вплив" відробляв? :-x :cry:

--- А що робили у тому "натовпі" (як сказано, прямою мовою) жінки з дітьми?! Чекали роздачі "Київських тортів"?! Дітей треба тримати подалі від таких діячів, як власник тих тортів!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #19 ХХ 13.03.2019 09:51
Не зря кажуть, чому бідний-бо дурний, чому дурний-бо бідний. Коли нас обкрадають, порушують наші права, ми замість того, щоб бороться з злочинністю, боремся з тими хто бореться з нею. Півтора відсотка з зарплати кожного працюючого, вмісто того, щоб іти на підтримку наших чоловіків, синів , братів, які рискуючи своїм життям захищають Україну іде на збагачення тих, чиї діти ніколи не воювали і воювать не будуть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #18 Тыща в день 13.03.2019 09:02
Это уже ночь длинных ножей? Как-то хиловато. Не с европейским размахом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #17 Арктур 13.03.2019 00:30
Закрити цього урода і негайно! А чи знаєте всі Ви, що батько цього покидька в минулому вертухай ...................
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #16 yuri 12.03.2019 22:33
Хай сидить, і якомога довше. Від цього суспільству більше користі. Шавка у радикальнихполі тиків, хто заплатить, тому і служить
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #15 yuri 12.03.2019 22:25
Хай сидять, все одно нічого корисного для держави не роблять, а лише сіють хаос
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #14 Одна путя 12.03.2019 22:00
Цитую Спецслужба:
Зверніть увагу на борова петренка. :-? 20 років тому балотувався на довиборах у міську раду. Возив виборців обідти до батька в Росаву, пролетів... Так штаб пороха висунув його до Верховної ради?? :eek: Тепер олійниківське кодло прокололось по повній!

Микаєьтся як не прикаянний. Мабуть піде керувать фанклубом шкільної футбольної команди Ботнара, який зараз тихо потирає руки і намагається мріяти, що не пролетить разом з адміралами "впливу" на не згідних депутатів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #13 Оля 12.03.2019 21:42
Цитую Поварьонок:
15 діб мете вулиці,поновить дах на даїшній машині,і нехай гуляє.Бо мені також кортить погоцать по машинам і чвиркнуть в писок кухарчуку газом.

Цитую Поварьонок:
15 діб мете вулиці,поновить дах на даїшній машині,і нехай гуляє.Бо мені також кортить погоцать по машинам і чвиркнуть в писок кухарчуку газом.

Тут кримінал, які 15 діб?