реклама

реклама

Відомий черкаський політик, депутат обласної ради чотирьох скликань Любов Майборода шкодує, що депутат Олександр Радуцький у 2015 році не став міським головою.

Безымянный

Про це вона заявила в програмі Валерія Макеєва «72 години: Актуальний репортаж».

– Чесно кажучи, людина рішуча. Жалію, що він не став міським головою. Я думаю, що, можливо, порядку було б і більше, – сказала Любов Володимирівна. – Є в нього й негативні риси: він іноді дуже багато хамить. Але я думаю, що процедури він дотримувався б більш чітко. І повага до депутатів була б більша. Але це таке діло. Півтора року (до наступних виборів, – ред.) у нас є. Олександр має готуватися, і все може бути.

реклама

Коментарі  

 
0 #17 Цинік 26.03.2019 11:28
Радіка в мери, гірше ніж при селюку Залізяці точно не буде. Саня жгі)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #16 ЮЗР 20.03.2019 20:34
А теперь Люба Маяборода давай с Радиком зажигай нашу любимую песню: ЮЛЯ ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #15 Маловато буде 20.03.2019 14:31
Недожурналіст, недодепутат, недомер.
Кому цікава її думка? А з радуцьким місту б було хана, роздєрібанили б бродські/бородаї
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #14 . 20.03.2019 12:17
Скільки разів вона вже "перевзувалася" за останні пару років? Я вже і не злічу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 жалко птичку 19.03.2019 18:08
Цитую ціна питання:
Таке враження ,що з багатоскликаною попрацював кримінал.

А представьте как Майборода еще с вами "ціна питання" поработает? :roll: Вы же знаєте, єто только начало :sad:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #12 ціна питання 19.03.2019 17:48
Таке враження ,що з багатоскликаною попрацював кримінал.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #11 Круть-верть 19.03.2019 17:33
Двоє убитих і постіна колотнеча - така рада при Бонді. І це ще не кінець..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 Жаба 19.03.2019 17:17
Цитую Skepitik:
Майборода не політик, а політичний демагог і підбурювач ! Ще й грається в іміджмейкера!

Погоджуюсь. В нашому виконкомівськом у болоті водиться особа, яка заважає спокійно будувати комунізм поважним людям.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 Skepitik 19.03.2019 17:17
Цитую Юрій:
Цитую Skepitik:
Майборода не політик, а політичний демагог і підбурювач ! Ще й грається в іміджмейкера!

Любов Майборода - депутат облради чотирьох скликань. За кого ще так голосували виборці?

За партії в яких вона числилась у виборну кампанію.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #8 Автора 19.03.2019 17:10
Всі нападки Мабороди на Бондаренка. А де Нищик? Хіба він не відповідає за підготовку сесій? За останній рік придбав іномарку. На тому робота і скінчилась.