реклама

реклама

19 березня вранці у Черкасах розгорівся скандал довкола ситуації з міським головою Черкас Анатолієм Бондаренком, який звинуватив працівників черкаського лікувального закладу у вимаганні благодійних внесків.

1509616164_1-500x283

Як з'ясувалося, вранці міський голова відвідав черкаську дитячу поліклініку, де разом із донькою здавав аналізи в лабораторії першої педіатричної амбулаторії на вулиці Благовісній. Чиновника обурив неналежний стан приміщень лікувального закладу та факт збору "благодійної допомоги" з батьків працівниками закладу.

Як стало відомо "Про все" із власних джерел, внаслідок інциденту Анатолій Бондаренко викликав на місце події керівника профільного департаменту Олега Стадника та ініціював проведення службового розслідування за цим фактом.

54356077_2126123794173224_3177913153476362240_n-500x333

У коментарі Анатолій Бондаренко розповів подробиці інциденту, учасником якого він став.

- Я сьогодні вранці повів свою доньку до дитячої поліклініки, щоб здати аналізи. Як і всі відвідувачі, простояв у черзі. Коли ми здавали аналізи, то в кабінеті лабораторії я помітив коробку з благодійними внесками та запитав у медиків, що це таке. У відповідь почув, що вони збирають у відвідувачів поліклініки "благодійні внески". Вони (медики - ред.) мене спочатку не впізнали. Тоді всі полякалися, схопили ту коробку і сховали, - розповів міський голова. - І справа не лише у зборі благодійних внесків, а ще й у неорганізованості роботи закладу. Мені тепер цікаво, чим займається керівництво профільного департаменту. Я відразу ж викликав їх на місце і наказав провести перевірку за цим фактом.

Міський голова зазначив, що за результатами службового розслідування винних осіб буде притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

- Навіщо ми запроваджували електронну чергу та інші методи, щоб спростити роботу медичного персоналу? Ми виділяємо десятки мільйонів на медичні заклади, а в них - ні світла в коридорах немає, ні туалетного паперу у вбиральнях. У мене складається враження, що керівник профільного департаменту міг втратити контроль над діяльністю керівників таких медичних закладів, - зауважив Анатолій Бондаренко.

Нагадаємо, у відповідь на подію директор департаменту охорони здоров'я Черкаської міської ради Олег Стадник опублікував допис на своїй сторінці у Фейсбук, де повідомив, що терміново дав доручення адміністрації дитячої лікарні з'ясувати причину появи боксу  для благодійних внесків та встановити причетних до цього посадовців.

реклама

Коментарі  

 
+5 #19 Черкащанка 21.03.2019 10:33
Приглашаем мера в роддомы и перинатальный центр!!! Будете удивлены
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #18 Денис 21.03.2019 01:35
Цитую Юрій:
Бондаренко через чотири роки перебування на посаді прозрів щодо збору благодійних внесків.

С этих взносов кормится господин Стадник. Не забывает он и своего шефа. И не надо делать хорошую мину пои плохой игре. Оба клоуны.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #17 ченчик 20.03.2019 22:50
Цитую Я черкащанин:
Цитую ченчик:
Внески були і раніше, але тепер вони ростуть. як гриби після дощу. І імітувати боротьбу з ними без змін у системі охорони здоров'я всієї країни мабуть нерозумно. А нагорі цього ніхто не збирається робити- отже поговоримо, випустимо пару і перерахуємо гроші перед походом до лікарні.....

Так у тім-то й річ, що в первинці відбулися радикальні зміни. Лікарі отримують по 16 тис. грн. Тому ніяких виправдань уже немає. Жодних "благодійних внесків" у первинці не повинно бути.

на ділі, головлікар вирішує, кому скільки платити
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #16 Я черкащанин 20.03.2019 19:32
Цитую ченчик:
Внески були і раніше, але тепер вони ростуть. як гриби після дощу. І імітувати боротьбу з ними без змін у системі охорони здоров'я всієї країни мабуть нерозумно. А нагорі цього ніхто не збирається робити- отже поговоримо, випустимо пару і перерахуємо гроші перед походом до лікарні.....

Так у тім-то й річ, що в первинці відбулися радикальні зміни. Лікарі отримують по 16 тис. грн. Тому ніяких виправдань уже немає. Жодних "благодійних внесків" у первинці не повинно бути.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #15 ченчик 20.03.2019 18:05
Внески були і раніше, але тепер вони ростуть. як гриби після дощу. І імітувати боротьбу з ними без змін у системі охорони здоров'я всієї країни мабуть нерозумно. А нагорі цього ніхто не збирається робити- отже поговоримо, випустимо пару і перерахуємо гроші перед походом до лікарні.....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #14 засвітився 20.03.2019 14:53
поки молода дружина косить млн, він на 5 лексусах в робочий час аналізи здає
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #13 Тарас Коломієць 20.03.2019 14:32
http://procherk.info/news/7-cherkassy/69989-u-cherkaskij-poliklinitsi-vimagajut-blagodijni-vneski#comment-311313 - про благодійні внески
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #12 НАБУ 20.03.2019 14:18
Цитую мера:"Ми виділяємо десятки мільйонів на медичні заклади, а в них - ні світла в коридорах немає, ні туалетного паперу у вбиральнях. У мене складається враження, що керівник профільного департаменту міг втратити контроль над діяльністю керівників таких медичних закладів, - зауважив Анатолій Бондаренко." Керівник департаменту медицини теж хоче шикарно жити. Дрібницями не займається. Любіює те, де гарні відкати. Туалетним папером і лампочками його не вразиш!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #11 Сармат 20.03.2019 14:18
Цитую Ольга:
Без "благодійних внесків" вагітним жінкам не роблять аналізи. Фінансування аналізів з бюджету, як пояснили нам в консультації - 30% від їх вартості. Решту - Стадник примушує збирати з вагітних. Запрошую міського голову на 8-00 на Чежова в лабораторію.

А ви вимагайте письмову відмову взяти аналізи. Не дадуть - ідіть в приймальню і там вимагайте письмове пояснення відмови. Ми самі винні, що нас обдирають
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #10 Ольга 20.03.2019 14:09
Без "благодійних внесків" вагітним жінкам не роблять аналізи. Фінансування аналізів з бюджету, як пояснили нам в консультації - 30% від їх вартості. Решту - Стадник примушує збирати з вагітних. Запрошую міського голову на 8-00 на Чежова в лабораторію.