реклама
Sucurity Police

реклама

На центральному ринку в Черкасах горить критий ринок. Замикання електропроводки, людей евакуюють.

фото Ігоря Єфімова

фото Ігоря Єфімова


Про це пише у "Фейсбуці" журналіст Вадим Комаров і подає відповідне відео.
Стопкадр - відео:
maxresdefault
Начальник Черкаського міськрайонного відділу у Управління Державної служби України з НС у Черкаській області Андрій Хижняк пояснює ситуацію: "Відбулось займання електрочайника, вже все ллокалізовано. Немає причин для паніки"

реклама

Коментарі  

 
+2 #9 Кікабідзе 21.03.2019 12:38
Це робота Ромці Д...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 Дональд Трамп 21.03.2019 11:08
Цитую Антоніна:
театр горить, ринок горить, а колись ще пивнушка біля ЧНУ випадково згоріла... потім там ДелИкат зробили........

А почему у тренкина,дискан та ничего не горит ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #7 Оля 21.03.2019 06:08
Цитую Перехожий:
Цитую Светлана:
Черкассы пошли проторенной дорожкой - спалить, а потом что-то кому-то нужное построить.

Проходив коли приїхала пожежна машина. А проїхати до будівлі неможливо, чесні архітектори надавали дозволів і забудували всі можливі під'їзди до такое великої споруди халабудами.

Так "чесні" МНСники свій дозвіл теж мабуть давали
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 ченчик 20.03.2019 16:50
Цитую Антоніна:
театр горить, ринок горить, а колись ще пивнушка біля ЧНУ випадково згоріла... потім там ДелИкат зробили........

Делікат трохи не там, а то був знаменитий Погорілий- хто на Машбуді працював, той знає, особливо чоловіки......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #5 Светлана 20.03.2019 16:38
Цитую Перехожий:
Цитую Светлана:
Черкассы пошли проторенной дорожкой - спалить, а потом что-то кому-то нужное построить.

Проходив коли приїхала пожежна машина. А проїхати до будівлі неможливо, чесні архітектори надавали дозволів і забудували всі можливі під'їзди до такое великої споруди халабудами.

Взагалі, черкаський ринок, - то такі бразильські фавели. Завжди намагаюсь пройти якнайшвидше. Не дай Б.г там, щось трапиться, - вибратися ззсередини ринку буде проблематично.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #4 Гроші 20.03.2019 16:36
Критий ринок вже давно комусь муляє. Таки втулять туди багатоповерхівк у пори всі норми санітарії і будівництва.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+28 #3 Перехожий 20.03.2019 15:54
Цитую Светлана:
Черкассы пошли проторенной дорожкой - спалить, а потом что-то кому-то нужное построить.

Проходив коли приїхала пожежна машина. А проїхати до будівлі неможливо, чесні архітектори надавали дозволів і забудували всі можливі під'їзди до такое великої споруди халабудами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+28 #2 Антоніна 20.03.2019 15:08
театр горить, ринок горить, а колись ще пивнушка біля ЧНУ випадково згоріла... потім там ДелИкат зробили........
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+27 #1 Светлана 20.03.2019 15:06
Черкассы пошли проторенной дорожкой - спалить, а потом что-то кому-то нужное построить.