реклама

реклама

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко висловив свою думку стосовно звільнення директора департаменту фінансової політики Наталії Джуган, пише zmi.ck.ua

IMG_2386

"Дала мені заяву. Я просив її подумати, вона сказала, що вже все вирішила. Я поклав заяву в шухляду, вона знову попросила, щоб я підписав. Наталія Джуган залишає посаду з 1 квітня. У департаменті достатньо фахових спеціалістів, у мене до них питань немає", — сказав Бондаренко у коментарі журналістам.

Зазначимо, що поки не відомо, хто замінить Наталію Джуган на посаді.

реклама

Коментарі  

 
+6 #11 Залізяка. 21.03.2019 19:46
На відміну від Залізяки, з приводу відсутності питань до працівників департаменту, необхідно розуміти що якраз дуже багато питань до нього самого. І що саме цікаве,- не тільки у містян а і у представників відповідних органів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #10 Факт 21.03.2019 18:12
А какие в мерии получают зарплаты.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #9 достатньо фахових 21.03.2019 16:45
15 березня 2019, 13:53 Новини Черкас та області / Черкаські новини

25 лютого Світлана Крамар подала декларацію кандидата на посаду помічника міського голови.
А вже 12 березня нею подана декларація заступника директора департаменту організаційного забезпечення ЧМР.
У 2015 році Світлана Крамара була членом обласної виборчої комісії від «Батьківщини». Вона в числі тих, хто підписав сфальшований нічний протокол на скандальних виборах до Черкаської облради.
Нагадаємо, на посаду заступника директора департаменту організаційного забезпечення Черкаської міської ради призначено соратника мера Анатолія Цвітковського, який раніше працював авторемонтником .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Вася Пупкін 21.03.2019 16:24
Цитую ЮЗР:
Натырела бабла видно нашего и теперь леняет 8) что б криминалом не запахло

Гєна Шевченко справу знає.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #7 Ванга 21.03.2019 16:21
Цитую Гроші:
Спочатку Маліщук, тепер Джуган. Хто наступний?
НАСТУПНИЙ - РУЇНА І ХАОС. Швондери ніколи нічого позитивного не зробили.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #6 ЮЗР 21.03.2019 16:07
Натырела бабла видно нашего и теперь леняет 8) что б криминалом не запахло
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #5 А що 21.03.2019 15:36
Ботнар топит мэра.
достатньо фахових спеціалістів, у мене до них питань немає" - как говорил слепой "побачимо". Судя по тому скоко их "достатньо фахових" через "лазейку - раднык мера" пролезло в горисполком на жирные зарплаты, то корабль еще уверенней идет ко дну.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #4 Гроші 21.03.2019 14:47
Спочатку Маліщук, тепер Джуган. Хто наступний?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #3 Стадник 21.03.2019 13:41
Анатолій Васильович, може б цей (рубаха-парень) вибачився перед жінкою! Чи в нього совість не закладена батьками!!?³
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #2 Холодний Яр 21.03.2019 13:40
Падло, щоб ти з..ох!!! Поназило в Черкаси лисянської зарази і труять корінних містян. Зграя шакалів.