реклама

реклама

54515413_1394893723984973_7860083416341938176_n22 – «За». Таким є результати голосування за преміювання міського голови Черкас Анатолія Бондаренка у 2019 році.

Про це пише «Про головне».

Сам мер участі у голосуванні не брав. Анатолій Бондаренко неодноразово наголошував на тому, що відмовляється від премії. Крім того, він заветував аналогічне рішення депутатів, ухвалене на попередній сесії.

Пропозицію знову винести це питання на голосування виніс секретар міськради Ярослав Нищик.

реклама

Коментарі  

 
+2 #10 Вікторія 25.03.2019 22:22
Цитую А як же онкохворі діти:
Бондаренко повідомив, що робитиме з премією
06 березня 2019, 12:14
Я раніше публічно відмовився від премії, тому дане рішення ветуватиму. А ці кошти (приблизно 400 тисяч гривень) будуть спрямовані на допомогу онкохворим дітям Черкас”, – зазначив Анатолій Бондаренко.

І хтось в це ще вірить? Брехня за брехньою від каструлі і Ко)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 Саня.яр. 21.03.2019 21:56
Типовий лизож.пний хід всі за одного пізніше один за всіх і все це за те що пів року неробили сесію, канів, прокуратура, третя,оце спец,другий раз жаба недала ветувать,бидола га на тли нищети,розрухи, войни, жируе.в кожного е свій келих і цей келих скоро переповнится.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #8 Залізяка. 21.03.2019 19:50
Цікаво,- а скільки буде отримувати Нищик за пропозицію?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 Ой, да успокойтеся 21.03.2019 17:46
Премия, премия.
Да сколько той премии, всего 32 тысячи гривен в месяц.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #6 ЮЗР 21.03.2019 17:18
*****:-x За какой **** это ему?? ГОРОД В С*АЧЕ а они бабло делят 8) ДЕБИЛЫ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #5 А як же онкохворі діти 21.03.2019 16:05
Бондаренко повідомив, що робитиме з премією
06 березня 2019, 12:14
Я раніше публічно відмовився від премії, тому дане рішення ветуватиму. А ці кошти (приблизно 400 тисяч гривень) будуть спрямовані на допомогу онкохворим дітям Черкас”, – зазначив Анатолій Бондаренко.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #4 Чесні но ненажерливі 21.03.2019 16:02
питання на голосування виніс секретар міськради Ярослав Нищик ("Свобода")
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+29 #3 Пришийкобиліхвіст. 21.03.2019 15:51
За що премію мєру?!!! За розруху у Місті, за невідремонтован і вулиці, брудні , захаращені сміттям, заставлені на кожному кутку МАФами.За дерибан земельними ділянками в Соснівці, забудову у санітарній зоні берегів Дніпра.За жахливу зиму на вулицях Міста. Та гнати його треба за непрофесіоналіз м , а тут премію дають у десятки тисяч. Ганьба .Геть