реклама

реклама

У неділю, 17 березня, невідомі пограбували супермаркет електроніки Mobile Store, що в центрі міста просто біля податкової адміністрації.

37679206_676188352718211_4459375375620767744_n

Про це власники магазину повідомили «Прочерку».

Заяву в поліцію постраждалі, звісно, написали. Ведеться робота щодо пошуку винних.

Збитки, завдані негідниками, складають тисячі гривень.

Прохання осіб, яким щось відомо про грабіжників, повідомити за номерами магазину:

073 633-73-73 та 096 633-73-73

реклама

Коментарі  

 
-1 #13 Дональд Трамп 22.03.2019 19:04
Походка у одного из них-старческая,да и возился он дольше.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 Верник 22.03.2019 10:46
Цитую Знайти і...:
Куди ці козли побігли - швидше а все, у перший же поворот на територію буд. Смілянська, 2 .................Там поліція мала подивитися у першу чергу. Швидше за все, ці дятли зразу зняли там кульки з ніг - і далі побігли, вже залишаючи сліди протекторів своїх калош :-x

Цитую Перехожий:
Я вважаю, що ці молодики напередодні були там розглядали, що погано лежить.

угу только там проходняк такой, за день 1000 человек проходит
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #11 Тобі оце 22.03.2019 10:31
Цитую оце тобі:
І нащо ті камери якщо по них нічого не видно?

Видно прекрасно - тому ця козлота і вдягнула намордники.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #10 Перехожий 21.03.2019 19:12
Я вважаю, що ці молодики напередодні були там розглядали, що погано лежить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #9 Знайти і... 21.03.2019 16:43
Куди ці козли побігли - швидше а все, у перший же поворот на територію буд. Смілянська, 2 .................Там поліція мала подивитися у першу чергу. Швидше за все, ці дятли зразу зняли там кульки з ніг - і далі побігли, вже залишаючи сліди протекторів своїх калош :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 ??? 21.03.2019 16:06
А чиї коментарі на першому відео: "Що це вони - бігати не можуть?" :eek:
Товстий, який тупо рився за першою стойкою - легко може бути впізнаний по "фігурі" і незграбних рухах - головне, розповсюдити відео максимально у соціальних групах - на Фейсбуці, Інстаграмі, на міськомцу форумі і т.д.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 оце тобі 21.03.2019 16:02
І нащо ті камери якщо по них нічого не видно?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 Стадник 21.03.2019 16:01
Дсо не встигла
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 Дмитро 21.03.2019 16:00
ДСО приїхала через 3 хвилини!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #4 Черкащанин 21.03.2019 15:59
Сподіваюся, цю мразь піймають швидко!