реклама

реклама

Депутати Черкащини, обрані від «Батьківщини», збирають підписи під зверненням до прокуратури Черкаської області. Цим вони вимагають закриття кримінальної справи, порушеної 22 березня проти депутата Черкаської міської ради від «Батьківщини» Миколи Булатецького за фактом грубого порушення громадського порядку під час мітингу афганців 14 березня. Про це повідомляє сайт «Про Головне».

– Ми переконані, що в діях Миколи Івановича немає ані кримінального злочину, ані адміністративного правопорушення. Він просто допомагав мітингувальникам пройти, бо об турнікет під натиском натовпу дехто мало не поламав ноги. Він виконував свої депутатські повноваження. Зараз ми збираємо підписи депутатів усіх рівнів, а потім передамо звернення до правоохоронних органів, – заявив голова черкаської обласної «Батьківщини», депутат Черкаської обласної ради Анатолій Бондаренко.

У зверненні, зокрема, йдеться, що метою порушення цієї кримінальної справи є усунення Миколи Булатецього від участі у парламентських виборах цієї осені.

«Ми, депутати рад усіх рівнів Черкаської області, заявляємо, що кримінальна справа, порушена 22 березня проти депутата Черкаської міської ради від «Батьківщини» Миколи Булатецького за фактом грубого порушення громадського порядку під час мітингу афганців 14 березня, є надуманою, безпідставною і політично вмотивованою, – йдеться у зверненні. – Депутату інкримінують руйнування турнікету при штурмі мітингувальниками приміщення черкаської мерії, однак з відеозапису видно, що він просто допомагав пройти людям, які намагались зустрітись із міським головою Сергієм Одаричем. До того ж, окрім Миколи Івановича, звільнити шлях громаді намагались і інші учасники мітингу.

Ми переконані, що вказані міською владою збитки, нібито нанесені Булатецьким майну громади, є свідомо завищеними з метою «підтягування» справи під Кримінальний кодекс.

Ми знаємо, що сьогодні саме Микола Булатецький став своєрідним політичним прапором об’єднаної опозиції Черкащини, він є основним рушієм політичної боротьби та голосом народу в області, саме тому влада намагається будь-якими методами нейтралізувати його від участі в парламентських виборах. Ще одним доказом цього є те, що кримінальну справу проти Булатецького було порушено на другий день після того, як черкаська об’єднана опозиція оголосила його єдиним узгодженим кандидатом по виборчому округу в Черкасах.

Ми вимагаємо від прокуратури області припинити безпідставне кримінальне переслідування опозиціонера і негайно закрити кримінальну справу проти нього.

Ми попереджаємо, що всіма доступними законними методами будемо захищати свого колегу від репресій, і, у разі необхідності, будемо влаштовувати акції громадянської непокори».

реклама

Коментарі  

 
0 #15 О.ЧУПРИНА 01.04.2012 22:11
Микола Булатецький та Сергій Одарич не є джерелом смертельної небезпеки , яка висить над нашим суспільством.Перед її звірячим обличчям потрібно вибачити один одному несуттєві прикрості та об"єднати зусилля в ім"я порятунку українців від ймовірного знищення. Думаю розумієте про що йде мова.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #14 О.ЧУПРИНА 01.04.2012 22:00
Якби не було Миколи Булатецького,пр о що говорили б Черкаси? Абсолютна більшість членів територіальної громади "ПРОТИ" ганебних турнікетів,а "твердолобі" своєї- Булатецький зробив не так. Схаменіться!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #13 Няня Хведота ПриСЦИпіальн 01.04.2012 18:37
Цитую Ужасть:
Цитую кум:
Цитую федор принципиальный:
МИКОЛА ИВАНОВИЧ мы это здравомыслящие черкащане тебя любим и поддерживаем а враги тебя боятся наложили в штаны и ничего не придумали как идти против закона подтасовывая неправдивые факты
Федька, такі,як ти, точно накладуть в штани,а обис,,,ь будуть кричать,що це політичні переслідування.Хто кричав бандитам тюрми,то й ведіть себе відповідним чином і ніхто нікого не буде чіпати.А нарахунок ворогів,то здаеться ми теж це проходили і знаемо результат.А хто не знае і не розуміе,то для таких у держави е "намордник"!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
У мене таке враженя, що цей Федір.П. так і верещіть, бо штани у нього уже повні :-)

Вони у нього з дитинства такі, пісять в штани ще й досі не перестав
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 ДеБЮТ? 01.04.2012 16:21
Румика з БЮТ киданули, а Булатецького з ПРП почали захищати. Зараз в Черкаському БЮТі-ПРП, партії Пензеника-Томенка тільки представники Пензеника. А вони кидають коли потрібно Пензенику, так що готуйтеся до кидка ті хто буде на ДВК ітп.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 Ужасть 31.03.2012 19:58
Цитую кум:
Цитую федор принципиальный:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 кум 31.03.2012 19:02
Цитую федор принципиальный:
МИКОЛА ИВАНОВИЧ мы это здравомыслящие черкащане тебя любим и поддерживаем а враги тебя боятся наложили в штаны и ничего не придумали как идти против закона подтасовывая неправдивые факты
Федька, такі,як ти, точно накладуть в штани,а обис,,,ь будуть кричать,що це політичні переслідування.Хто кричав бандитам тюрми,то й ведіть себе відповідним чином і ніхто нікого не буде чіпати.А нарахунок ворогів,то здаеться ми теж це проходили і знаемо результат.А хто не знае і не розуміе,то для таких у держави е "намордник"!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #9 NORD 30.03.2012 23:37
А де був цей Дон Кіхот, коли ці турнікети встановлювались , і витрачались сотні тисяч гривень на відмежування депутатів від народу? А якщо небрати цього до уваги то піар вийшов непоганий
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 Валентина 30.03.2012 20:58
Цитую Черкаси:
Стоп,я щось не врубався: хто такі "ми".Ми,Анатолій Бондаренко?

Метко.... :lol:
Цитую Ужасть:
Федя! Ты случайно не Гена с базара Седова???

Может и не он, но то что базарник - это точно. Правда за базар отвечать не умеет, потому что еще не мужчина а пацан. О принципиальност и уже не говорю.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #7 Черкаси 30.03.2012 18:42
Стоп,я щось не врубався: хто такі "ми".Ми,Анатолій Бондаренко?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #6 Анна 30.03.2012 18:30
А мені Микола Іванович нині нагадує Вітренко в період її політичного злету. І де вона тепер?
Все ж таки політик має бути більш стриманим