реклама

реклама

В Африці триває 126-а Асамблея Міжпарламентського Союзу (фото - сайт організації)

В Африці триває 126-а Асамблея Міжпарламентського Союзу (фото - сайт організації)

З 30 березня по 6 квітня заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко на чолі парламентської делегації, до якої ввійшли народні депутати В’ячеслав Коваль та Вікторія Дем’янчук, візьме участь у 126-й Асамблеї Міжпарламентського Союзу, що проходитиме в місті Кампала (Республіка Уганда). Про це інформує прес-служба політика.

Українська парламентська делегація візьме участь в пленарному засідання Асамблеї, під час якого буде обговорено тему «Парламенти і люди: подолання розбіжності», а також у засіданнях постійних комітетів «Демократія та права людини», «Мир і міжнародна безпека» та інших. А також візьме участь в обранні президента Асамблеї та інших організаційних питаннях. Окрім того, в ході візиту до Уганди парламентарі з України проведуть ряд зустрічей, зокрема, з парламентською делегацією Японії та представниками геополітичної групи «12+», до якої входять всі члени Європейського Союзу та країни-кандидати на членство в ЄС.

Саме тому у позачерговому з’їзді партії «Батьківщина», що проходив у Києві у п’ятницю, куратор Черкаського БЮТ Микола Томенко не був і не зміг відреагувати на акцію «За Юлю проти Томенка».

Нагадаємо, делегатам роздавались листівки, які звинувачували віце-спікера у всіх смертних гріхах, головний з яких – партійне розкольництво. «Томенко – новий Губський», - йшлось у листівці.

реклама

Коментарі  

 
0 #17 опа 20.04.2012 11:33
[quote name="Оксана"]Молодець Томенко! такіх би та побільше. А хто тут на нього грязь ллє-не вартий його і мізинця. Завидки беруть.Да? Бо далеко так до нього.[/quoteОксанка напевно зблизька бачила мізинчик...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #16 ух 11.04.2012 12:23
Цитую Леся:
А що, Микола один поїхав? Чи ви тільки Миколу бачите? Дякувати Богу, що є ще такі Миколи, якім не байдужа Україна. А восьме чудо України і шукати не варто. Це "чудо" наш президент і його комада.
Смішно! не байдужа Украіна..Ця команда щось робить,а там коньки та гринжоли...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #15 КС 04.04.2012 09:34
Цитую Українка:
Підтримую Миколу Томенка. І не лише я. А кого підтримувати? Головка? Губського?Може Поляха? Микола достойний кандидат, на відміну від інших.

Знаємо всіх чотирьох, але господарник серед них тільки один - Головко. Він пройшов хорошу професійну школу адміністратора, керівника виробничої структури і довгий час працював серед простого люду! Головко знає чим живе селянин ,чим живе городянин в Україні, а не в Уганді!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #14 не байдужий 03.04.2012 21:26
Цитую z:
Цитую Українка:
Підтримую Миколу Томенка. І не лише я. А кого підтримувати? Головка? Губського?Може Поляха? Микола достойний кандидат, на відміну від інших.

Мені також імпонує Томенко. В крайньому разі кращий за губських і прочіх...

Хоч по підруки підтримайте Томенка, а то як політика його необхідно посадити в його рідну кебітку і вивезти за сьомий км, чим він кращий, своєю нетрадиційною політичною орієнтацією? Інші хоч на мужиків схожі , а це..... на що?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #13 s 03.04.2012 19:13
Цитую z:
Цитую Українка:
Підтримую Миколу Томенка. І не лише я. А кого підтримувати? Головка? Губського?Може Поляха? Микола достойний кандидат, на відміну від інших.

Мені також імпонує Томенко. В крайньому разі кращий за губських і прочіх...

Ну канєшно, краще - при "злочинній" владі сидить віце - спікером! Та він не просто краще - красавчег)))))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-14 #12 z 03.04.2012 17:03
Цитую Українка:
Підтримую Миколу Томенка. І не лише я. А кого підтримувати? Головка? Губського?Може Поляха? Микола достойний кандидат, на відміну від інших.

Мені також імпонує Томенко. В крайньому разі кращий за губських і прочіх...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-17 #11 Українка 03.04.2012 10:28
Підтримую Миколу Томенка. І не лише я. А кого підтримувати? Головка? Губського?Може Поляха? Микола достойний кандидат, на відміну від інших.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #10 КС 03.04.2012 08:58
Цитую Оксана:
Молодець Томенко! такіх би та побільше. А хто тут на нього грязь ллє-не вартий його і мізинця. Завидки беруть.Да? Бо далеко так до нього.

Як вірно Ви примітили. Далеко нам до Томенка, аж до Уганди! Він і на Україні ховається, в зарослях "політичної уганди"!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #9 Іде охота. 02.04.2012 18:04
Волков в отарі, Томенко в Африці. "Мало хто знає, але Волков балотується на Сумщині згідно з персональними гарантіями Тимошенко. Їх пов'язують давні близькі стосунки - Тимошенко жила у Волкова вдома під час помаранчевої революції та за його посередництва контактувала з Борисом Березовським. Але в 2006 році під тиском Томенка і Бродського не взяла Волкова до списку БЮТ."
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #8 Хижина дяді! 02.04.2012 17:05
Цитую строка:
Ну дааааа... Як не в Канаді то в Уганді. Для чого витрачати свої сили на барикадах за визволення Юлі.

Поїхав набирати в партію БЮТ-ПРП-ХДТ(Хижина дяді Тома). Ото уявляю ,які цигани в Африці чорні.