реклама

реклама

7 червня у ресторані «Тарас Бульба» бешкетували заступник прокурора області та начальник відділу керівництва досудових розслідувань ДБР. Прокурор області Сергій Овчаренко повідомляє про призначення службового розслідування.

3232

Про це інформує 18000. Відео з інцидентом у своєму «Фейсбуці» оприлюднив Дмитро Кухарчук.

«У Барбаша, начальника відділу процесуального керівництва по кримінальним справам ДБР прокуратури Черкаської області день народження. На відео він тримає Ковтуна, заступника голови прокуратури області, який в п’яному угарі рветься в бій…», – написав Кухарчук.

На відео відреагував прокурор області Сергій Овчаренко.

«Попри те, що події відбувались у неробочий час, ніхто не мав зброї, а до правоохоронних органів області на сьогоднішній день не надходило жодних заяв про порушення громадського порядку працівниками прокуратури від персоналу чи відвідувачів закладу, вважаю таку поведінку своїх підлеглих неприпустимою», – написав він.

Овчаренко повідомив, що призначено службове розслідування, за результатами якого, за наявності підстав, матеріали стосовно винних осіб будуть скеровані до Кваліфікаційної дисциплінарної комісії.

Юрій Ковтун є заступником прокурора Черкаської області. Валерій Барбаш обіймає посаду начальника відділу організації і процесуального керівництва досудовим розслідуванням, яке здійснюється слідчими управлінням ДБР.

реклама

Коментарі  

 
-1 #16 юра 14.06.2019 08:05
Кухарчуку слід себе спробувати в якості весільного оператора. Це я до того, що в місті багато п'янок відбувається кожного дня, а відео є лише з однієї. Гнильцем попахує :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #15 Іра 13.06.2019 19:42
Цитую Сергій:
так, писати в односторонньому порядку можна багато про прокурорських, судівських, ментів про мене як громадянина та і про всіх нас, як ми ведем себе ганебно в побуті чи відпочиваємо, адже правди про ту чи іншу ситуацію ніхто в лице не скаже.
Шось чуйка в мене, що це відео знято не назамовлення або з постановкою, адже самий "кристальний громадянин України Кухарук" виявився там випадково та і відео при наших сучасних технологіях таке чітке,безбудь якої експертизи ми відразу по ньому впізнаєм осіб про яких так палко розписує автор))))

Цікаво, а Кухарчук прокурора силою споював, зброю у руки йому вкладав? Не треба людей тримати за ідіотів, така поведінка - це сором і ганьба, а зброя - то взагалі за межами розуміння, поліцейські дитину вбили, а тут - зі зброєю повністю неконтрольовани й прокурор
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #14 Сергій 13.06.2019 13:23
так, писати в односторонньому порядку можна багато про прокурорських, судівських, ментів про мене як громадянина та і про всіх нас, як ми ведем себе ганебно в побуті чи відпочиваємо, адже правди про ту чи іншу ситуацію ніхто в лице не скаже.
Шось чуйка в мене, що це відео знято не назамовлення або з постановкою, адже самий "кристальний громадянин України Кухарук" виявився там випадково та і відео при наших сучасних технологіях таке чітке,безбудь якої експертизи ми відразу по ньому впізнаєм осіб про яких так палко розписує автор))))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #13 Черкасчанин 12.06.2019 22:22
Цитую Черкасчанин:
Кухарчук,как образец благчестия и культуры :lol: :lol: :lol: Давно ли он сам по д мухой не был замешан в скандальной драке с АТОвцами?Или это мстя за домашний арест?

Минусуют нацжены?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #12 бувший 12.06.2019 19:18
Пацаны друг другу выставляли отходную,недолг о осталось в кителе с погонами гулять,пора искать место охранника - шныря в каком то торговом центре или забегаловке,есл и возьмут.Овчаренко,проан ализируй отзывы,как же вас люди ненавидят,пишит е рапорта, убогие.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #11 Черкасчанин 12.06.2019 17:30
Кухарчук,как образец благчестия и культуры :lol: :lol: :lol: Давно ли он сам по д мухой не был замешан в скандальной драке с АТОвцами?Или это мстя за домашний арест?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #10 кодло 12.06.2019 16:39
і після цього вони будуть нас вчити ,як колупатися в носі.
Одні В дітей стріляють,другі бухають до безтями в громадському місці,третя зрадила присягу і країну і святу з себе корчить.
Прокурор рано пішов на нехілу пенсію,вирішив підробити ще й адвокатом. З клієнтами розмовляє в стилі:"Смотреть мне в глаза! Не отводи взгляд!"Це вже не анекдот
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #9 Абрек 12.06.2019 13:34
Ці просто випадково попалися, а вони всі там такі - бидло в погонах. :-x :-x :-x Позорище!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #8 Кузя 12.06.2019 12:57
Випадково в кущах опинився ... Кухарчук! Ой і тхне ж якоюсь підставою. А п"яного підставити - як два пальці об асфальт.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #7 Факт 12.06.2019 12:48
Цитую бувший:
Який піп, такий і прихід. Забули, теж саме творив Луценко в аеропорту Франкфурта, це у них професійне.


Луценко тогда прокурором не был и выступал за границей, это можно расматривать как культурный отдых, а эти товарищи нализались на месте.