реклама

реклама

Заснувати премію для журналістів за об’єктивне висвітлення подій на вирішила Рада опозиційних сил Черкащини. Про це на прес-конференції 9 квітня повідомив координатор об’єднаної опозиції Леонід Даценко. За його словами, премія буде в 3-х номінаціях – за об’єктивне висвітлення діяльності влади, за висвітлення проблем малого й середнього бізнесу та творчий конкурс «для творчих людей».


– Наш колега, який був одним з ініціаторів, –  Микола Булатецький – вручить премії на День журналіста, – сказав Леонід Даценко. – Якщо до того часу Микола Іванович не опиниться… (вочевидь, натякаючи на порушену проти Булатецького кримінальну справу, – ред.). Тоді ми може, премію назвемо імені Миколи Булатецького…

реклама

Коментарі  

 
+6 #27 Дядя...Федор! 21.04.2012 15:04
Да хватит вам спорить,у меня уже все готово...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #26 Оксана Колісник 21.04.2012 11:22
Цитую Ужасть:
ЩО за борзе "Я!!!!"?! Головка ти ...від патефону. "Ужасть", ти вже остаточно дістало своєю тупою українофобією! Модератори "Прочерка"! Пропоную за ще раз вжите цим створінням слово "хохол" банити його довічно! Бо на форумі вже гидко стає від нефільтрованого базару цих привозних до Центральної України "чіновніков".


Шановнй, Я не борзый, я реальный и отвечаю за свои слова, в отличии от Ваших патронов-звездоболовТа ні, Ви, "ужасть" який борзий, чи, вірніше, "борзАя". Доказів своєї здатності відповідати за слова не навели жодного. І Вам це можна вибачити. Ви ж інструмент.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #25 Ужасть 20.04.2012 19:07
ЩО за борзе "Я!!!!"?! Головка ти ...від патефону. "Ужасть", ти вже остаточно дістало своєю тупою українофобією! Модератори "Прочерка"! Пропоную за ще раз вжите цим створінням слово "хохол" банити його довічно! Бо на форумі вже гидко стає від нефільтрованого базару цих привозних до Центральної України "чіновніков".

Шановнй, Я не борзый, я реальный и отвечаю за свои слова, в отличии от Ваших патронов-звездоболов
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #24 Ужасть 20.04.2012 19:06
Цитую Оксана Колісник:
Цитую Ужасть:
[quote name="Оксана Колісник"][quote name="Ужасть"]
Я
1quote]Боюся, у всіх трьох номінаціях у Вас конкурентів не буде. Навіть в останній, хоча Ви собі боїтеся в тому признатися. Так що прийміть мої співчуття :sad:

Оксана... скажите или предскажите число кандидатов от опозиции и соответсвенно набранное ними колличество голосов. Ребята, я же говорю что я с Вас не слезу!!! Но по итогам голосования ОЧЕНЬ ПРОШУ не обвинять меня в проигрыше десятка кандидатов от опозиции. А если и будет единый типа булатецкого... то он наберет меньше чем Ющенко на последних выборах. Да, только пусть не тра**ет тему БЮТа....и не пытается на этом бренде пролезть во власть. Это Ч*** так и не носит так широко авансированную майку юле-волю!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #23 УкраїNець 20.04.2012 10:35
Цитую Ужасть:
В таком случае Я!!!! започатковую Премию в 3-х номинациях:
1. Трепло
2. Жлоб (ы)
3. Трепливо-жлобский-хохол


ЩО за борзе "Я!!!!"?! Головка ти ...від патефону. "Ужасть", ти вже остаточно дістало своєю тупою українофобією! Модератори "Прочерка"! Пропоную за ще раз вжите цим створінням слово "хохол" банити його довічно! Бо на форумі вже гидко стає від нефільтрованого базару цих привозних до Центральної України "чіновніков".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #22 Оксана Колісник 20.04.2012 10:06
Цитую Ужасть:
Цитую Оксана Колісник:
Цитую Ужасть:
Я думаю, що в положенні про таку премію варто спецівальну визначити номінацію для коментаторів на місцевиїх інтернет-ресурсах і назвати її "Ужасть". Уявляєте: "В номінації "Ужасть" переможцем визнаний (-а)..." Як там Ваше хвамілійо?

:P
В таком случае Я!!!! започатковую Премию в 3-х номинациях:
1. Трепло
2. Жлоб (ы)
3. Трепливо-жлобский-хохол

1 Премия - майка "юле-волю" икочан кукурузы
2.Премия - набор десертных стаканов для воды (для людей в президиуме)
3.Результаты голосования по выборам в Верховную Раду осенью 2012 года
Боюся, у всіх трьох номінаціях у Вас конкурентів не буде. Навіть в останній, хоча Ви собі боїтеся в тому признатися. Так що прийміть мої співчуття :sad:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #21 Ужасть 19.04.2012 21:00
Цитую Оксана Колісник:
Цитую Ужасть:
Ребята АПАЗИЦІЯНЕРИ. я ведь с Вас не слезу!!! Как за так широко авнсированную еще 7 марта майку юле-волю, вот и за эту премию давайте отдувайтесь. Хватит народ считать за быдло, расказывая ему о сладких пряниках.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #20 Оксана Колісник 19.04.2012 10:11
Цитую Ужасть:
Ребята АПАЗИЦІЯНЕРИ. я ведь с Вас не слезу!!! Как за так широко авнсированную еще 7 марта майку юле-волю, вот и за эту премию давайте отдувайтесь. Хватит народ считать за быдло, расказывая ему о сладких пряниках.
Я думаю, що в положенні про таку премію варто спецівальну визначити номінацію для коментаторів на місцевиїх інтернет-ресурсах і назвати її "Ужасть". Уявляєте: "В номінації "Ужасть" переможцем визнаний (-а)..." Як там Ваше хвамілійо?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #19 Ужасть 18.04.2012 22:13
Ребята АПАЗИЦІЯНЕРИ. я ведь с Вас не слезу!!! Как за так широко авнсированную еще 7 марта майку юле-волю, вот и за эту премию давайте отдувайтесь. Хватит народ считать за быдло, расказывая ему о сладких пряниках.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #18 Ужасть 18.04.2012 22:09
Цитую О.ЧУПРИНА:
Хілопці! Ви що шуткуєте? Але ж сьгодно не 1-е квітня. Чи це хтось вам "свиню підсовує" публікацією? Раджу спростувати це як помилку.

На банкет жлобятся!
Тогда ТРЕБУЮ от Даценка и Булатецкого КОНКРЕТНОГО ответа!!!!!

Так какую и в какой сумме будет выплачиваться премия на День журналіста, от пана Булатецкого? Я жду когда наступит этот день журналиста, и я хочу чтобы журналисты знали на, что им расчитвать??? Или это очередной треп и болтовня от жлоба Булатецкого? и его громкоговорител я Даценка!
Ребята, я Вас за язык не тянул. Сказали А, нужно говорить и Б.
Пан Даценко и Булатецкий, ждем конкретной информации.
Или Вы базарные бабы??????
С уважением, Ужасть!