реклама

реклама

Заступник Голови Верховної Ради Микола Томенко вважає, що рішення Конституційного Суду направлене на те, щоби спростити місцевій владі боротьбу з кандидатами від опозиції. Про це один з лідерів «Батьківщини» заявив сьогодні журналістам, коментуючи рішення КС про заборону одночасного балотування у Парламент за списками і в округах, інформує прес-служба політика.

Микола Томенко назвав таке рішення КС прогнозованим. За його словами, опозиційні депутати, одночасно балотуючись за списками та за мажоритаркою, мали великі шанси на перемогу. Він наголосив, що, розуміючи таку ситуацію, керівники обласних виборчих штабів, якими є голови обласних держадміністрацій, внесли пропозицію зробити все можливе, аби заборонити популярним політикам від опозиції одночасно балотуватися за списками і в округах.

«Влада чудово розуміє, що за партійними списками вона програє вибори, і ключ до створення парламентської більшості – перемога в мажоритарних округах. Тому робиться все, щоб від опозиції були знані, але менш харизматичні та популярні кандидати», - сказав Микола Томенко.

Політик також повідомив, що сьогодні відбудеться засідання Комітету опору диктатури, на якому буде ухвалюватися рішення стосовно подальших дій опозиції щодо формування єдиного списку мажоритарників. За словами Миколи Томенка, передбачається, що 5 травня буде завершено збір пропозицій кандидатів-мажоритарників за єдиним опозиційним списком. Він також повідомив, що як тільки будуть оприлюднені межі округів, опозиція автоматично оприлюднить цей список. За його словами, це має відбутися 15 травня.

«Дане рішення Конституційного Суду змушує кандидатів чітко визначатися, в який спосіб вони балотуватимуться», - відмітив Микола Томенко.

Підсумовуючи, він також назвав рішення КС ударом нижче пояса для партнерів влади та так званих опозиційних сил, які співпрацюють з владою. За його словами кандидати від партій, які не набирали 5%, однак мали хоча б 2%, могли «підстрахуватися» мажоритаркою.

«А зараз потрібно чітко визначатися: йти за списком партії чи за мажоритаркою. Однак тоді не зрозуміло, в якому статусі залишається твоя партія», - сказав Микола Томенко.

Нагадаємо, рішення Конституційного Суду про заборону одночасного балотування до парламенту у мажоритарному окрузі та за партійним списком було оприлюднене сьогодні. Як відомо, саме через ці «компромісні норми» опозиція підтримала редакцію закону про вибори.

реклама

Коментарі  

 
+7 #13 земляк 11.04.2012 13:33
Цитую Макс:
Микола не потрібно нам показувати свій гарненький палець (див. ФОТО) Всі вже знають , що ти всих послав :zzz
Миколо! Ми вже давно запідозрили...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #12 вах 11.04.2012 13:31
Цитую Кий:
Коля після поїздки в Уганду вже й сам не знає, про що говорить. Якщо не впевнений в своїх силах, мовчи і тихенько іди по списках. А Гресь "великий політик-шашличник" мажоритарку і так здасть. БІДНА ЮЛЯ!
Не юля бідна,а ми звами бідні...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #11 вах 11.04.2012 13:04
Цитую КС:
Пан Томенко, якщо Ви з Тимошенко Ю.В., то Вам потрібно йти по виборчому округу (де балотується Губський). З Вашої подачі вказана особа посідає депутатське місце, Ви його по списку провели в ВР і Вам виправляти свої помилки.
І негоже ховатися в партійній юрбі!
Іти по округу,значить іти до людей і щось говорить,а говорить нема чого і ніколи не буде, того що за час депутатства хочби лопату асвальту вибив,та засипали метрові ями хоч, коло своеі хати в М. Канівцях. Якщо ви лідери то йдіть до людей,а не прикривайтесь бабськими спідницями, визираючи та створюючи образ борця. Але прийде час ви ще й будете відкрещуватись від БЮТу...Такого бардака,як в Черкаській організаціі БЮТу ,де М.В. куратор нема ніде в Украіні,де зараз штабісти,що були на виборах2010р.?А хто іх підбирав? Іти на відкриту боротьбу ви просто боітесь, так поступають боягузи, то про які багнети можна говорить і ще когось поучать з умною міною
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #10 КС 11.04.2012 12:23
З семи округів- три вже закріплені за "Батьківщиною", без опозиційного та всенародного праймериза."Верхушка" обласних опозиційних партій таємно формує кандидатські списки(в першу чергу включаючи себе) без будь-якої транспарентност і, навіть лунають заяви про продаж місць у цих списках, що робить неминучим народження нових парламентських зрадників, що на наступний день після перемоги опозиції стануть «тушками» чинної влади. Опозиційні обласні вожді(керовані Томенком) флегматично відмахуються від цих закидів, однак гарантій, що цього немає і не буде, не дають.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #9 КС 11.04.2012 12:09
Пан Томенко, якщо Ви з Тимошенко Ю.В., то Вам потрібно йти по виборчому округу (де балотується Губський). З Вашої подачі вказана особа посідає депутатське місце, Ви його по списку провели в ВР і Вам виправляти свої помилки.
І негоже ховатися в партійній юрбі!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #8 Ужасть 11.04.2012 12:01
Цитую вв:
Томенко был бы сильным кандидатом на левобережье, если бы... Если бы там не балотировался Губский. Богдан знает как мотивировать электорат. Кроме этого реально уже почти десять. !!! Лет работает на округе. Поэтому томенко и сдрейфил. Точнее все просчитал :-). Вот и выдвинули Греся. Имидж завстоловой неискореним. Общепитом бы емурулить, а не округом от имени оппозиции. Рудименты памаранчевых пердомоноклей...

100% Понимает, что если пойдет по мажоритарке, пролетит и пролетит Губскому скупившему три района и кстати лояльному к власти. А тут получается такой крупный лидер партии и не корыстуется авторитетом у народа. Вот и хочет перестраховатьс я еще и местом в списке партии и перестраховатьс я для своей дупы. А народ...? А народ - это алякторат, а алякторат сегодня рад хоть диапроектору или поездке в Киев от Губского, чем заумные и туманные обещания сделать когда-то и что-то. Пример Ющенка. Спер деньги на больницу будующего и аля-ули - гони гусей :roll:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 Макс 10.04.2012 22:40
Микола не потрібно нам показувати свій гарненький палець (див. ФОТО) Всі вже знають , що ти всих послав :zzz
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #6 О. ЧУПРИНА 10.04.2012 21:20
При всій повазі до М.В.Томенка такі його висновки не поділяю.Найбільш прохідних кандидатів висувайте по мажоритарці,одн очасно вони агітують за партію.А рейтинги партій уже в основному склалися.Наповняйте списки другим ешелоном. Інша справа,коли думаєш перш за все про себе тоді і з"являються подібні висновки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #5 вв 10.04.2012 21:02
Томенко был бы сильным кандидатом на левобережье, если бы... Если бы там не балотировался Губский. Богдан знает как мотивировать электорат. Кроме этого реально уже почти десять. !!! Лет работает на округе. Поэтому томенко и сдрейфил. Точнее все просчитал :-). Вот и выдвинули Греся. Имидж завстоловой неискореним. Общепитом бы емурулить, а не округом от имени оппозиции. Рудименты памаранчевых пердомоноклей...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #4 Кий 10.04.2012 20:54
Коля після поїздки в Уганду вже й сам не знає, про що говорить. Якщо не впевнений в своїх силах, мовчи і тихенько іди по списках. А Гресь "великий політик-шашличник" мажоритарку і так здасть. БІДНА ЮЛЯ!