реклама

реклама

На завтрашню сесію Черкаської міськради виноситься питання про заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради. Проект цього питання на розгляд сесії вносить міський голова.

Як вже повідомляв «Прочерк», крісло звільненого заступника Олексія Гужви, очевидно, займе екс-мер міста Цюрупинськ Херсонської області Людмила Зарічна. Однак останній її візит до Черкас закінчився переломом ноги. Тож мер Сергій Одарич обіцяв розглянути кандидатуру пані Людмили, коли вона вилікується.

Нагадаємо, що на посаді заступника міського голови Олексій Гужва опікувався питаннями архітектури, будівництва та землеустрою. Однак ще невідомо, якими повноваженнями мер наділить Зарічну. Адже, як повідомили «Прочерку» у відділі роботи ради, поки що готується лише проект по затвердженню Людмили Зарічної заступником міського голови та членом виконкому.

реклама

Коментарі  

 
+3 #8 Черкащанка 11.04.2012 20:46
Цитую Ну-ну:
Цитую Черкащанка:
Цитую Дядя Вася:
Гарна тітка і зайшла красиво,про її ногу я вже знаю білше,ніж про цілого Гужву.Може надоумить Сірожу зайнятися тротуарами?

Не тітка, а красива жінка, можливо вона дійсно щось зробить для черкащан.Не тотрібно впадати у відчай.Черкащани повинні їй допомогти і все буде добре, а якщо займе крісло мера Одарича, то можливо прислухається до думки черкащан, стосовно накопиченості кадрів у міськвиконкомі і відправить на відпочинок таких як Кудрявцев і його команда.

Да не пойдет она вразрез с Одаричем! Будет петь под его дудку еще как! Кто против шерсти, от того он быстро избавляется, неужели это не видно?

Да от него самого скоро Черкассы избавятся афганцы ему не простят оскорбления он опозорился на всю Украину.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 Платон 11.04.2012 19:06
Експерименти Одарича над Черкасами і черкащанами продовжуються...Видно ніхто з харизматичних черкащан в його команду не пішов, а хто і погодився - мер не захотів...от і приходиться шукати на стороні...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #6 Ну-ну 11.04.2012 18:05
Цитую Черкащанка:
Цитую Дядя Вася:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #5 федор принципиальный 11.04.2012 17:29
Цитую МВК:
Федя принципиальны но недалекий. Служебных квартир как и автомобилей в горсовете уже давно нет.

значит будете в очередной раз химичить из наших карманов оплачивать проживание поезд премиальные ранг лечение надуманные командировки одним словом дерибанить городской бюджет в этих вопросах одарич профессионал
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #4 МВК 11.04.2012 17:14
Федя принципиальны но недалекий. Служебных квартир как и автомобилей в горсовете уже давно нет.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #3 Черкащанка 11.04.2012 16:43
Цитую Дядя Вася:
Гарна тітка і зайшла красиво,про її ногу я вже знаю білше,ніж про цілого Гужву.Може надоумить Сірожу зайнятися тротуарами?

Не тітка, а красива жінка, можливо вона дійсно щось зробить для черкащан.Не тотрібно впадати у відчай.Черкащани повинні їй допомогти і все буде добре, а якщо займе крісло мера Одарича, то можливо прислухається до думки черкащан, стосовно накопиченості кадрів у міськвиконкомі і відправить на відпочинок таких як Кудрявцев і його команда.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #2 федор принципиальный 11.04.2012 16:34
уже в замах у одарича одна тетка была и чем все закончилось может эта будет пока в рот заглядывать ему ведь надо квартиру машину зарплату со всеми надбавками и все это из нашего кармана шановные черкащане
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #1 Дядя Вася 11.04.2012 15:54
Гарна тітка і зайшла красиво,про її ногу я вже знаю білше,ніж про цілого Гужву.Може надоумить Сірожу зайнятися тротуарами?