реклама

реклама

Заяви мера міста Черкаси Сергія Одарича про те, що до правоохоронних органів від посадових осіб Черкаської міської ради не надходило жодних заяв щодо притягнення до кримінальної відповідальності депутата Черкаської міської ради Булатецького Миколи Івановича не відповідають дійсності. Про це інформує прес-служба прокуратури області.

Так, 15 березня 2012 року від керуючого справами Черкаської міської ради Кудрявцева М.С. до Соснівського РВ в місті Черкаси УМВС України в області надійшла заява про злочин вчинений депутатом Черкаської міської ради Булатецьким М.І., а саме, вчинення хуліганських дій та умисне пошкодження ним турнікету в приміщенні Черкаської міської ради.

Нижче подаємо копію заяви про злочин, надану «Прочерку» прес-службою прокуратури.

Заява Миколи Кудрявцева

Заява Миколи Кудрявцева


реклама

Коментарі  

 
-2 #13 СЛАВА ИЗ ЧИГИРИНА 16.04.2012 11:34
Цитую Ужасть:
Не замыливайте тему. Булатецкий будет восстанавливать то, что разрушил или заниматься и дальше словоблудием? Как только начнут привлекать к админстративной или уголовной ответственности богатых и с значками депутат ( у бедных нет денег на выборы) то сразу оказывается, на первых порах - преследование по политическим мотивам, а потом, что он самый больной. Мужика за мешок кукурузы с поля Булатецкого могут упечь на 5 лет и не спрашивают как он себя чувствует и в какую ему камеру его сажать, и интернетом или плазмой на 2 метра.
Булатецкий - когда возместим ущерб?

И этому коментатору советую:"Больше такие паршивые вещи НЕ ДЕЛАТЬ".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #12 СЛАВА ИЗ ЧИГИРИНА 16.04.2012 11:31
Николай К. должен извиниться перед Николаем Б. и больше такие паршивые вещи не делать,тем более впутывать в них Николая М.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #11 Фелікс 14.04.2012 12:44
БРЕХЛИВИЙ "МЕР", БРЕХЛИВА І ЙОГО КОМАНДА!!!
ОДНИМ СЛОВОМ, ШЛЕПЕРА...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 ВолдКард 14.04.2012 11:41
Ця метушня нагадує мені відому тему ЗАдорнова "Кофточка" (Хтось-щось не так почув, хтось-щось не так прокоментував- і ВСЕ=ВІЙНА!"
ПО- перше:Хто небудь може прочитувати Одарича, девін сказав про відсутність звернення до правоохоронних органів? Чи Суд і міліція одне і теж?
По - друге: спочатку було таки оприлюднення ( у тому числі на "прочерку") інформації про те, що чоловік НУ ДУЖЕ СХОЖИЙ на депутата БУлатецького нищить комунальне майно. Законами "ПРо міліцію", "ПРО прокуратуру", Про Державну Службу" передбачено не ПРАВО , а ОБОВЯЗОК, не тільки міліціонера чи прокурора, а і будь-якого держслужбовця, при виявленії дій , в яких є ознаки злочину- повідомляти про це правоохоронні органи, а міліція чи прокуратура ЗОБОВЯЗАНІ порушувати справу за фактом.

P.S. Дивно чути , коли навіть на рівні заст спікера ВЕрховної Ради такі дії по виконанню громадського обовязку трактуються за кримінальною термінологією як "стукачєство".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 Ужасть 13.04.2012 22:40
Не замыливайте тему. Булатецкий будет восстанавливать то, что разрушил или заниматься и дальше словоблудием? Как только начнут привлекать к админстративной или уголовной ответственности богатых и с значками депутат ( у бедных нет денег на выборы) то сразу оказывается, на первых порах - преследование по политическим мотивам, а потом, что он самый больной. Мужика за мешок кукурузы с поля Булатецкого могут упечь на 5 лет и не спрашивают как он себя чувствует и в какую ему камеру его сажать, и интернетом или плазмой на 2 метра.
Булатецкий - когда возместим ущерб?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 БУВ 13.04.2012 22:26
Зроблено все вірно, і заяву міг Кудрявцев написать,як керуючий справами, і все інше,а от кваліфікувать ці діі,як злочин він не міг, це справа правоохоронних органів,крім того з заяви вбачаеться,що загальна вартість турнікету 14200грн. А яка вартість фактично пошкодженого, повинна встановити експертиза, явно вона значно нижча. Хоч ст. можна і переквалікувать . Ну більш за все закінчиться все пошкодженими нервами. Такщо М.І.пошліть той БЮт актив на... ,бо вашому віці такі "волнения" ні до чого,тим більше, повірте, вони цого не варті, випробував на влсній шкурі!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #7 Микола Кудрявцев 13.04.2012 19:21
2 Колісник: де Ви бачили виправдання? Я порядок не порушував, турнікети на виламував, скло не бив..з чого б це мені?
Пане Мамалига, з Миколою Івановичем родинних звязків не маю )
А права має відстоювати захисник.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #6 Володимир МАМАЛИГА 13.04.2012 17:22
8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #5 Володимир МАМАЛИГА 13.04.2012 17:20
Кудрявцев писав на бланці виконкому? А його ж ніхто не вповноважував писати від імені виконкому.А щось лопотів про його громадянські права... Павлік Морозов містечковий... 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #4 Оксана Колісник 13.04.2012 15:35
Цитую Микола Кудрявцев:
Новина подана так, ніби хтось це приховував. Суть в тому, що перевірка пошкодження майна-це не політика. А от заяви ради про "відсутність повноважень" і "неделегування праа звертатися" і т.п. -це чиста політика. Майно пошкоджене на незначну суму, або пошкоджене не п.Будатецьким-справу має бути закрито. Але рішення прийматиме не рада-слідчий або суддя.
Такий грунтовний документ написали. "Вбачили" злочин та ідентифікували злочинця. Звісно - не політика! А от Ваші виправдання - це вже політика:)