реклама

реклама

Свою першу прес-конференцію у Черкасах можливий кандидат в депутати Верховної Ради Валентина Жуковська провела 12 квітня. І хоч тема була неполітична, а стосувалася чергової соціальної ініціативи – прибирання територій, – проте журналістів прийшло чимало.

Компанію пані Валентині на прес-конференції склали депутати Черкаської міськради – Нарек Казарян та Олександр Радуцький. Усі вони пообіцяли залучити якомога більше черкащан до акції «Зробимо Україну чистою! 2012», яка відбудеться в Черкасах 28 квітня.


– Я очолюю благодійний фонд «Дитячий світ» і ми є співорганізаторами цієї акції на національному рівні. Також торік багато працівників Надра Банку, де я є головою Правління, виходили на прибирання, – скромно перерахувала пані Валентина всі своїх титули.

Про минулорічні рекорди по збору сміття в Черкасах розповів голова громадської організації «Молода громада» Нарек Казарян, який також не забув сказати про підтримку акції з боку колективу «Азоту», Олександра Радуцького та Валентини Жуковської.

– Що стосується парків і скверів, то там все прибрано. Тепер залишилося прикрашати їх. Тож я хочу подякувати ВАТ «Азоту» – минулого року встановлені спортивні майданчики в Долині троянд і сквері Хіміків. Там постійно багато дітей, – зауважив директор КП «Дирекція парків» Олександр Радуцький.

Валентина Жуковська також підтвердила, що її можуть призначити Почесним Президентом ПАТ «Азоту».

– Чи підтримають збори акціонерів мою кандидатуру – це буде вирішено 24 квітня, – сказала вона.

Водночас вона не підтвердила ні про наміри балотування до Верховної Ради, ні про результати переговорів Надра Банку з черкаською владою щодо можливого надання кредиту на закупівлю тролейбусів.

Нагадаємо, що акція з прибирання міста не перша соціальна ініціатива в Черкасах, яка проходить за участі Валентини Жуковської. Нещодавно вона разом з керівником «Азоту» дарувала ключі від автомобіля дитячо-юнацькій спортивній школі №2. За її підтримки в Черкасах також відбулася Всеукраїнська благодійна акція «Розмалюй писанку».

реклама

Коментарі  

 
+1 #22 Гад 18.04.2012 09:26
Цитую Денис Колесник:
Очень сексуальная женщина! Думаю, много далеко не последних мужчин сходило за ней с ума в своё время… :)))

Кому що болить :o
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #21 Погляд 17.04.2012 13:49
Денис, повернувся пубертат? )))) 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #20 Володимир 17.04.2012 13:41
Цитую Фелікс:
ОТОЧЕННІ КАНДИДАТА СВІДЧИТЬ ПРО ЇЇ НАМІРИ ТА ЇЇ ПАТРОНА - ДОКРАСТИ ТЕ, ЩО ЗАЛИШИТЬСЯ НЕДОКРАДЕНЕ!!!
ЦЕ ПОТРІДНО ПОЯСНЮВАТИ ВИБОРЦЯМ І ГНАТИ ЇЇ В ТРИ ШИЇ ЗА ТРИДЕВ"ЯТЬ ЗЕМЕЛЬ!!!
***
ГЕТЬ!!! ГЕТЬ!!! ГЕТЬ!!!

Бідна людина, для чого так репетувати, продавите клавіатуру. А клавіша капс лок мабуть вже стерлася... :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #19 Україна-вперед! 16.04.2012 18:52
Цитую Ревізор:
Чергова крадійка міського бюджету. :-x Банки люблять працювати з бюджетом - потім вичавлюють з громади всі соки, а бариші ділять з міськими головами... Спитайте у Газбанку, який разом з Одаричем доє місто "на ремонт доріг". Так бідні стають ще бідніше, а багаті - ще багатше. :lol: :D

Жодного голосу ригионам та вільним від совісті демократам. Черкаси - справжнє козацьке місто!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #18 Оксана Колісник 16.04.2012 14:51
Цитую Ужасть:
Цитую Оксана Колісник:
Цитую Черкассы:
Блин...А всех,кто сидит в ВР и кто туда хочет,я почему-то ненавижу.И с чего бы то?
Зааааздрите!(Як сказав/-ла би "Ужасть" чи хтось там з його/її іпостасей)

Я поддерживаю "Черкассы", у меня тоже патологическая аллергия на слово депутат, особенно В.Рады... Может их значок депутата портит?
Ридаю!"Ужасть" як зворушливо!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #17 Проректор частного ВУЗа 16.04.2012 14:46
Цитую О.ЧУПРИНА:
Дивуюсь недалекогляднос ті політтехнологів авторів цієї піар-акції. Більшість черкащан подумали приблизно так:"Ти подивись,з Києва приїхали нас "не вмитих" чистоті вчити,подивітьс я в що ви столицю перетворили". Що стосується молодих учасників прес-конференції ,їх гра в "піддавки" помітна неозброєнгим оком. Як передбачуваний кандидат в депутати я такого не робив би.

Мы наверное учились вместе в Академии Общественных наук? Действительно "детские забавы" очень заметны.Но далеко не все это понимают.Надо активнее вести разъяснительную работу среди широких масс.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #16 Денис Колесник 16.04.2012 04:48
Очень сексуальная женщина! Думаю, много далеко не последних мужчин сходило за ней с ума в своё время… :)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #15 Оксана Колісник 15.04.2012 17:41
Цитую Оксана Колісник:
Цитую Черкассы:
Блин,да спору нет-и Жуковская тетя приятная,и инициатива с пашим-то полем деятельности,за мечательная.Только все это-ради ВР,а не ради нас с вами.А всех,кто сидит в ВР и кто туда хочет,я почему-то ненавижу.И с чего бы то?
Зааааздрите!(Як сказав/-ла би "Ужасть" чи хтось там з його/її іпостасей)
"-8" моєму зауваженню (на даний момент) - дуже промовиста і обнаділива для мене ситуація:)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #14 К* В. 14.04.2012 15:36
Черкащанам потрібно гуртуватись навколо В.ЖУКОВСЬКОЇ.Більш гідного кандидата нам не знайти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #13 Фелікс 14.04.2012 12:41
ОТОЧЕННІ КАНДИДАТА СВІДЧИТЬ ПРО ЇЇ НАМІРИ ТА ЇЇ ПАТРОНА - ДОКРАСТИ ТЕ, ЩО ЗАЛИШИТЬСЯ НЕДОКРАДЕНЕ!!!
ЦЕ ПОТРІДНО ПОЯСНЮВАТИ ВИБОРЦЯМ І ГНАТИ ЇЇ В ТРИ ШИЇ ЗА ТРИДЕВ"ЯТЬ ЗЕМЕЛЬ!!!
***
ГЕТЬ!!! ГЕТЬ!!! ГЕТЬ!!!