реклама

реклама

Учора в київському штабі партії «Батьківщина» відбулося спільне засідання активу об’єднаної опозиції, на якому остаточно були затверджені списки кандидатів у народні депутати на мажоритарних округах по кожної області від «Батьківщини» та «Фронту Змін». Про це «Прочерку» повідомив голова обласної організації партії «Батьківщина» Анатолій Бондаренко.


– Від «Батьківщини» по Черкащині йтиму я, а також депутат Черкаської міськради Микола Булатецький, депутати обласної ради Володимир Гресь та Олександр Сігнаєвський, – перелічив Анатолій Бондаренко. – По Умані і Черкасам йтимуть кандидати від «Фронту Змін». Смілянський округ ми віддали «Свободі».

Нагадаємо, якщо відштовхуватися від розподілу округів зразка 2002 року, то Бондаренко балотуватиметься в Городищенському окрузі, Булатецький в одному з округів, до якого входитиме частина Черкас, Гресь – на Лівому березі, а Сингаєвський – у Тальнівському окрузі. Найменш відомий для черкащан – Олександр Сінгаєвський. Адже є головою спостережної ради акціонерного товариства «Банк Велес», а свого часу був депутатом Київської обласної ради.

реклама

Коментарі  

 
0 #13 Ужасть 19.04.2012 21:22
Цитую Михаил Самуэлевич:
Дети лейтенаната Шмидта в трактире на Сухаревке нарезали округа, хто поедет в Бобруйск? Скоро оппозиционный "Паниковский" нарушит эту конвенцию!

100% :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #12 Прихильник Булатецького 19.04.2012 11:56
Цитую Ужасть:
Цитую СЛАВА ИЗ ЧИГИРИНА:
ОТЛИЧНО АНАТОЛИЙ!

Нормально Константин!
:lol: :lol: :lol: :lol: Прямо усе по Жванецкому :lol: :lol: :lol:
Так, Булатецкий майку носит? За ущерб заплатил? Добился от своего подчиненого по партии отмены строительства генделыка напротив кукольного театра и 17-й школы?

Спасибо за понимание и поддержку коллега.Дальше действуем по тарифу №2У,стр.4 ДОГОВОРА.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #11 Виборець 19.04.2012 10:33
Хотіли, як краще, а буде як Яник скаже. Бо лізуть до корита, а не народу служити.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #10 КС 19.04.2012 10:21
Гресь не гріши на землі де поховані твої батьки! Який ти народний депутат?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 Крук 19.04.2012 08:26
Цитую КС:
Панове кандидати, а ви пройшли обговорення своїх пихатих персон в первинних сільських, районних, міських осередках, я вже не говорю про ваші звіти перед громадами? Ви знову набралися наглості займатися самовисуванням і "політичним партійним самозадоволення м (політичним анонізмом)". У вас не має сміливості вийти до людей! Ви організували свій апаратний клуб по формуванню списку серед самозакоханих керівників партії і не звертаєте уваги на пропозиції однопартійців!

Краще годі і сказати!
Але, списочок "героїв-опозиціонерів" ще відформатується , причому неодноразово, але знову по вказаному Вами принципу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Мойша 18.04.2012 22:53
В результате широкого обсуждения кандидатов,
черкащане решили выдвинуть никогда и никому неизвестного киевского пупка?
Я просто в нетерпении проголосовать!! !!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #7 Ужасть 18.04.2012 22:05
Цитую СЛАВА ИЗ ЧИГИРИНА:
ОТЛИЧНО АНАТОЛИЙ!

Нормально Константин!
:lol: :lol: :lol: :lol: Прямо усе по Жванецкому :lol: :lol: :lol:
Так, Булатецкий майку носит? За ущерб заплатил? Добился от своего подчиненого по партии отмены строительства генделыка напротив кукольного театра и 17-й школы?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 tamerlan 18.04.2012 20:09
от и нам цікаво. кого Фронт змін презентує
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #5 Михаил Самуэлевич 18.04.2012 18:06
Цитую Бригада:
Это у себя в Лысянке Толян-металист будет решать, здесь решать будем МЫ :D :lol:
Слово металлист з двумя буквами "Т"!!! Тракторная Бригада!!! Магнит делает вещи на этом округе!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #4 Михаил Самуэлевич 18.04.2012 15:53
Дети лейтенаната Шмидта в трактире на Сухаревке нарезали округа, хто поедет в Бобруйск? Скоро оппозиционный "Паниковский" нарушит эту конвенцию!