реклама

реклама

Місцевий черкаський журналіст Віктор Борисов сьогодні надіслав поштою конверт міському голові Черкас Анатолію Бондаренку.

«Годину тому на Головпоштампі Черкас опустив у поштову скриньку конверт з квітанцією "за вивезення негабаритних відходів" від ТОВ "Управлінська компанія" Нова Якість "Благоустрій"… Квітанцію відправлено "на оплату" меру Черкас Бондаренку та його заступниці Бурдонос. Повторюю: абсурдно платити за послугу, яку НЕ ОТРИМУВАВ, від організації, договір з якою НЕ ПІДПИСУВАВ», – вважає журналіст Віктор Борисов.

68939872_3178783392139327_3761679872783548416_n

На думку Борисова, «у буремні 90-ті братки з численних ОЗУ стирали ноги до колін, вибиваючи гроші з торгівців на ринку, ларьочників та інших представників малого бізнесу. Збивали в кров кулаки, підтверджуючи своє право на "дах". Гамселили одне одного трубами. Гинули від куль найманих вбивць. Сьогодні вцілілі братки кусають лікті. Бондаренко й Бортник показали їм зразок цивілізованого рекету. Потрібно лише мати доступ до загальноміської бази даних і щомісяця відправляти всім черкащанам рахунки за удавані послуги. Крім вивезення негабаритних відходів, можуть надсилати рахунки за "прихід осені", "рясні дощі", "за "настання відлиги"…» зазначає журналіст, нагадуючи, що до чергових місцевих виборів залишився рік.

Нагадаємо, цьогоріч ТОВ «Сантехбудконструкція», а зараз «Нова якість» виграло два конкурси – на вивезення великогабаритного та будівельного сміття, а також утримання багатоповерхівок Черкас.

Прокуратура розбирається, чи по-чесному виграла фірма.

реклама

Коментарі  

 
+4 #32 Антон 15.02.2021 08:47
Лисянські голосувальники, що там ваш "пророк" бреше, чи він вас має... на увазі ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #31 Вася 14.02.2021 14:02
Ну шо? Как там ситуация на сегодня? Что то изменилось?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #30 Ирина 25.09.2019 12:44
Тариф на одного члена семьи, а в квартире проживают дети, одному 5 лет. другому 1 год ,откуда у годовалого негабаритный мусор ЕЖЕМЕСЯЧНО ????? НЕУЖЕЛИ преступная схема обогащения Бортника и К не вызывает интерес правоохранитель ных органов????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+30 #29 Лариса 29.08.2019 09:19
Я не збираюсь оплачувати послугу, яку не отримувала. І не замовляла. Прошу довести
вивезення НВ документально, за МОЇМ особистим підписом, датою отримання послуги. Сподіваюсь на об'єктивний розгляд питання прокуратурою. А щодо тих людей, котрі свідомо пішли працювати в шарашкину контору і тепер мають стрес - це їх вибір. Є інші варіанти чесного заробітку. Дякую В. Борисову за принципову позицію в цьому питанні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+28 #28 Лариса 29.08.2019 09:08
Отримала "посил" з вищевказаної служби. В ному навіть не вказана адреса місцезнаходженн я контори(офісом це назвати не можу). ТОму повідомляю публічно: у мене негабаритних відходів немає.мені їх ніхто не вивозив. Якщо така послуга мені надавалась - прошу надати документи, котрі підтвержджують їх надання. За МОЇМ підписом про їх отримання. В іншому випадку я такі листи, де ор взятий із стелі, викидатиму в контейнер для вивезення негабаритних відходів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #27 Юр 23.08.2019 12:20
Шалупу їм на воротнік.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+32 #26 Звпчайний 22.08.2019 21:34
Просто не оплачуйте ці послуги. Ви не підписали жодного документа.І поки не підписуйте.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+34 #25 [email protected] 22.08.2019 19:51
У меня в квартире нету габаритных отходов и ремонт я не делаю! Почему я должен оплачивать такую услугу?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+27 #24 Альона 22.08.2019 16:27
А ще ...помітила на бачку , що по вул. В.Чорновола 170, що складати велико-габаритне сміття заборонено штраф 1350грн, виносити на вул. В.Чорновола 160/2! Що за декілька кілометрів з відтіля! І хто цікаво так далеко понесе «свій оплачений , за адресою вул. В.Чорновола 170» великогабарит, за декілька кварталів! Так ж ситуація і по вул.Яцика, мешканцям багатоповерхівк и якої сміття виносити на вул.Стасова!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+30 #23 Альона 22.08.2019 16:25
Доброго дня всім :) Оце переполох!І це все заслуга однієї фірми!!! Містяни в шоці! Так само, як і працівники Нова Якість, які цілими днями вислуховують "благодарственны е речи". І чесно кажучи мені їх шкода, цілий день у стресі! Я також згідна з "Зорро"! Це чудова схема для заробляння коштів! І так можна хоч щодня ;-) На платіжці вказано тільки адресу платника! І чому ми повинні сплачувати за послуги, яких не отримували, так ще й борг за червень вказали, хоча про них тоді ні хто ще і не чув! Ось так з миру по копійці і хтось заробляє мільйони! Бо є такі, як я які відмовляються платини не зрозуміло за що! Когось "прижимає" що субсидію забируть, а старенькі люди останню копійку віддадуть, щоб у них все було сплачено, бо совісні! А ще веселіше....якщо у все таки "примусять" плати, але не має велико-габаритного сміття, що вони вивозити збираються, чи поміточки будуть ставити, у кого забрали, чи де те сміття брати, щоб було за що платити!?