реклама

реклама

У Черкасах в рамках реконструкції палацу культури «Дружба народів» розпочався процес знищення мозаїчного панно, яке прикрашало фасад палацу з початку 80-х років минулого століття.


Про це на своїй сторінці в «LiveJournal» написав блогер mandrivnic.

– Прикметно, що будь-яка реконструкція в Черкасах починається з руйнації. Згадати хоча б знищення зелених насаджень на Європейській площі задля побудови звичайнісінької автостоянки... Яка там в нас будівля в черзі на «реконструкцію»? – поставив риторичне питання дописувач.

Натомість прес-служба Черкаського міськвиконкому повідомила, що жодних вказівок, погоджень щодо демонтажу панно на фасаді Палацу культури «Дружба народів» міська влада не давала і жодних рішень не приймала.

За словами головного архітектора Черкас Миколи Упиря, у ході виконання робіт з реконструкції управління містобудування та архітектури Черкаської облдержадміністрації погодило ПАТ «Азоту» заміну монументального панна, провівши перед цим конкурс:

– Підставою для прийняття такого рішення стали акти обстеження Київського науково-дослідницького інституту та проведення огляду панно спеціальною комісією, – зазначив Микола Упир. – За висновками обласного управління містобудування та представників мистецьких кіл, панно перебувало в аварійному стані.

Колись панно мало такий вигляд... Фото - mandrivnic.livejournal.com

Колись панно мало такий вигляд... Фото - mandrivnic.livejournal.com


реклама

Коментарі  

 
+6 #23 Дядя Вася 23.04.2012 14:34
Шановний Українець,добре було б подискутувати десь за межами Прочерку,бо ця тема не у форматі статті.Але...За 20 років ми спромиглися аж на одну прокатну повнометражку(Т ой,Що Пройшов...),найкасовішим виконавцем за ці роки стала Сердючка,а про сучасну ковбасу краще взагалі мовчати,оскільк и за підрахунками Метрології і Стандарт. готової ковбаси в українських магазинах у 62-65 разів більше,ніж свино-корів*ячого поголів*я в країні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #22 українець 23.04.2012 14:01
Цитую Дядя Вася:
,почему люди критикуют соцреализм,но с удовольствием смотрят советские комедии,слушают сов.хиты70-80-х и внычку мечтают о соцреалистическ ой колбасе без сои?


Не можу дивитися ці фільми — суцільна брехня. Зображували одне, а проводили русифікацію. Та й сюжетно їм далеко до американських наприклад, просто радянським громадянам не давали дивитися їх, але всі пам’ятають бум з показом «Фантомаса» наприклад (при тому що його автори позиціонували як пародію та кітч).

Теж саме стосується «хітів» — їх почали висміювати ще у перебудову "вєсна-вєсна, цвєтьі-цветьі, на два дня на два дня, барабан бьіл плох" і т.п.

Щодо ковбаси — я чудово пам’ятаю в "Крокодилі" вірша. Там було «что нитраты в фарш колбасный хлещут прямо из ведра»... «а у нас закон один - все что купим то сьедим», там ще про туалетний папір було. такі справи.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #21 українець 23.04.2012 13:53
Все правильно, треба було цей радянський непотріб давно вже прибрати. Бо ніякої «дружби народів» не було, а була шалена русифікація та українофобія. Ця «дружба» призвела до того, що 91 року було лише дві українські школи при тому що в Черкасах мешкає 95% українців.
Пропоную там викласти патріотичне гасло-цитату з Шевченко.
Наприклад: «Борітеся — поборете!»
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #20 sh239k25sh 23.04.2012 01:21
Вы посмотрите,Фирт аш для народа что то сделал хорошего.?????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #19 БТР 22.04.2012 23:38
Цитую Ужасть:
Цитую Фелікс:
Уб**дки : і власник "Азоту", і "мер", І Упир, І всі чиновники, що знищують місто!!!

Мне нравятся люди, которые сами НИЧЕГО не делают, но всюду вставляют свои пять копеек и как говорять собачка жучка причнное место. Плохо что нет плана реконструкции, но давайте дождемся и увидим конечный результат. Лично мне кажется это не испорти город и даже у людей с догматическим мирвосприятием.
А "Феликсу" и подобным хочу напомнит одну поговорку, чтобы они в будующем не попадали в неловкое положение:
Я ходила, верила...
думала рожу!
А пошла проверилась...
С т...... хожу..
:cry:

Решил прочитать коментарий у которого больше всего минусов. Еще раз убежден что на форуме седять одни не одекваты, минусуют самые стоящие мысли и высказывания
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #18 Фелікс 22.04.2012 18:41
"ВОР ПРИХОДИТ ТОЛЬКО ДЛЯ ТОГО, ЧТОБы УКРАСТЬ, УБИТЬ И ПОГУБИТЬ!
Иоанна 10:10
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #17 krylohlop 22.04.2012 00:50
Цитую Фелікс:
Уб**дки : і власник "Азоту", і "мер", І Упир, І всі чиновники, що знищують місто!!!

І що? Які ваші дії з цього приводу? Де активність? Що пропонуєте? 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #16 Сергій з Кривалівки 21.04.2012 21:02
Вандали!! Герострати!! Коли вже вас відсторонять від цього потворного вторгнення в обличчя н а ш о г о міста!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #15 Мойша 21.04.2012 19:41
Цитую Дядя Вася:
Ув.Ужасть! Я еще раз просмотрел панно.Комсомольцы,пио нэры,герб СССР,профиль Брежнева и пр.по прежнему не обнаружены.Интересно,почем у люди критикуют соцреализм,но с удовольствием смотрят советские комедии,слушают сов.хиты70-80-х и внычку мечтают о соцреалистическ ой колбасе без сои?

Сори, может я ошибаюсь....ПРОШУ прощения у громады города и посетителей сайта за вольный, эмоциональный и непроверенный комент!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #14 Дядя Вася 21.04.2012 14:45
Ув.Ужасть! Я еще раз просмотрел панно.Комсомольцы,пио нэры,герб СССР,профиль Брежнева и пр.по прежнему не обнаружены.Интересно,почем у люди критикуют соцреализм,но с удовольствием смотрят советские комедии,слушают сов.хиты70-80-х и внычку мечтают о соцреалистическ ой колбасе без сои?