реклама

реклама

В Організації договору про всеосяжну заборону ядерних випробувань (ДВЗЯВ) опублікували анімовану карту з вірогідним розльотом радіонуклідів після вибуху ракети на полігоні під Сєвєродвінськом у Росії. Карту поширення радіаційного шлейфа опублікував голова організації Лассіна Зербо на сторінці Twitter, повідомляють Патріоти України.

69247702_710594219443808_2984095246641528832_n

На карті показано рух хмари. 15 серпня вона зачепила окупований Крим і більшу частину Південно-Східної України, а місцями - Центральну частину країни. Над територією України хмара "літала" з 15 по 18 серпня включно. Спостереження, показані на карті, велися з 8 серпня. Раніше Зербо також заявив, що дві станції відстеження ядерних вибухів неподалік від Сєвєродвінська пішли в офлайн через два дні після інциденту на полігоні поблизу села Ньонокса.

реклама

Коментарі  

 
0 #12 Уманский Еврей 26.08.2019 03:37
Не надо сравнивать что произошло в РФ, и то что было в Чернобыле 1986 год. Последствия Чернобыля ещё лет 300 будут. Так что клавишным, диванным патриотам советик: регулярно ходите по врачам, проверяйте щитовидную железу и т.д.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #11 СОЛДАТ 22.08.2019 10:21
Цитую инфококс для мозгов:
Умный человек задумается, почему о таком "серьезном происшествии" сообщает левый источник через персональный твиттер. Который к тому же тиражирует еще более сомнительный украинский ангажированный и необъективный ресурс. Мировые информационные агентства на подобные фейки пока еще не ведутся. А украинские патриотам все равно, где правда, где ложь, главное чтобы "новына" нравилась. Нравится - правда, не нравится - ложь.

"Левый источник" - это испанский диспетчер Карлос, который "видел" на экране радара как украинский штурмовик сбивал малазийский "Боинг" летом 2014 в небе над Торезом- помнишь как на полном серьезе ваши СМИ об этом вещали на весь мир? :lol: Ты ватан не придуривайся, нагадили в очередной раз так хоть имейте мужество честно признаться...Хотя - какое там мужество? У шакалов с триколорами мужества никогда небыло. ;-) ;-) ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #10 инфококс для мозгов 22.08.2019 09:10
Умный человек задумается, почему о таком "серьезном происшествии" сообщает левый источник через персональный твиттер. Который к тому же тиражирует еще более сомнительный украинский ангажированный и необъективный ресурс. Мировые информационные агентства на подобные фейки пока еще не ведутся. А украинские патриотам все равно, где правда, где ложь, главное чтобы "новына" нравилась. Нравится - правда, не нравится - ложь.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #9 ПАРАЛЕЛІ 21.08.2019 18:16
Афганістан-Чернобиль - кирдик СРСР.
Україна-Сєвєродвінськ - кирдик Раша?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #8 Нічого нового 21.08.2019 14:53
Цитую Перехожий:
Цитую СОЛДАТ:
"Братський" привіт від північного сусіда прилетів? От клята кацапня, серуть і серуть... ;-) ;-) ;-)

А місцевій "ваті" "хоть камни с неба" вони знай мінусують.

А такі - з розряду мразоти, яка наводила вогонь рашистських "Градів" на Маріуполь і Авдіївку, де самі жили. :-x
Кожне клікання такого чувирла на значок "мінус" - це мінус йому самому в карму. Воно знає, але бризкає слиною і знову давить на клаву. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #7 СОЛДАТ 21.08.2019 14:44
Цитую Dead MaZai:
Всьо! Пысля таких новин поліз я у хфамільний дідів схрон. Буду звідти ворогам дулі крутити!

Під хвамільним дідовим схроном ти ватан, мабуть, маєш на увазі свій нужник з діркою в підлозі? :lol: Звичайно що якомога скоріше спускайся туди.Не задихнись тільки. :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-13 #6 Dead MaZai 21.08.2019 14:10
Всьо! Пысля таких новин поліз я у хфамільний дідів схрон. Буду звідти ворогам дулі крутити!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #5 & 21.08.2019 13:17
Найгірше - самій рашці, де до останнього тіхарили інфу про вибух і брехали в "кращих" совкових традиціях власному населенню.
Зброя масового вбивства, яку розробляли рашисти, вдарила по них самих.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #4 Іра 21.08.2019 11:56
Це і є вся суть росіі - і собі гадити,і сусідам дістається.Головне ж для них - школи, лікарні у Сиріі справно бомбити,і у Венесуелу ще залізли,про Донбас взагалі мовчу
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #3 Перехожий 21.08.2019 11:24
Цитую СОЛДАТ:
"Братський" привіт від північного сусіда прилетів? От клята кацапня, серуть і серуть... ;-) ;-) ;-)

А місцевій "ваті" "хоть камни с неба" вони знай мінусують.