реклама

реклама

Прес-секретар голови Черкаської облдержадміністрації Анна Турська пояснила, з яких причин журналістів попросили залишити приміщення, де проходила нарада за участі віце-прем’єр-міністра України-міністра соціальної політики Сергія Тігіпка, інформує "Телекритика".

Нагадаємо, 20-го квітня у Черкаській ОДА проходила нарада щодо виконання соціальних ініціатив президента України Віктора Януковича. Окрім Сергія Тігіпка, участь у ній взяли представники місцевої влади. Перед початком наради представників ЗМІ попередили, що вони мають піти із зали за 15 хвилин після початку засідання. Причин такого прохання не пояснили. За годину після наради для журналістів, серед яких були і власкори загальноукраїнських ЗМІ, було проведено прес-конференцію, під час якої Сергій Тігіпко повторив тези, з якими виступав під час наради.

Як зазначила Анна Турська, такі дії прес-служби були викликані змінами в графіку Сергія Тігіпка і неузгодженістю дій працівників управління інформаційної політики та упрацівників прес-служби облдержадміністрації. Нагадаємо, того дня начальник управління інфорполітики Тетяна Очеретяна була відсутня до і під час наради у зв’язку із хворобою.

«Зміни в графіку робочого візиту Віце-прем’єр-міністра України – міністра соціальної політики України Сергія Тігіпка на Черкащину стали однією з причин непорозуміння щодо присутності журналістів на нараді за його участю. Інша причина – неузгодженість дій працівників управління інформаційної політики та працівників прес-служби облдержадміністрації.

Просимо вибачення у колег і сподіваємося, що вони отримали відповіді на всі свої питання до Сергія Тігіпка на прес-конференції для ЗМІ», - зазначила Анна Турська.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #18 Уточню 24.04.2012 15:29
Цитую Відомо:
Енергетичний вампіризм як мінімум, всі заступники по інвалізності йдуть, а хто енергетикою не ділиться тому ніж в спину і за поріг .....

Да ладно! Вася Корниенко тоже улетел из-за того, что пару кило своей неуемной энергетики припрятал?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #17 Відомо 24.04.2012 13:15
Цитую Сміх і гріх:
Це все із за того, що наш сатрап, намісник, якого ми називаємо губером, перетворив працівників ОДА в армію трясосузок, які не знають як йому вгодити, а на ділі завжди курям на сміх....


Втомилися всі від нього.
Енергетичний вампіризм як мінімум, всі заступники по інвалізності йдуть, а хто енергетикою не ділиться тому ніж в спину і за поріг .....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #16 Оксана Колісник 24.04.2012 12:31
Цитую Черкащани:
Цитую Черкасець:
Захоплююсь мужністю цієї дівчини. Хіба незрозуміло, що вона взяла на себе відповідальніст ь за недолугі розпорядження своїх керівників...

...А пані Анна дійсно молодчина, погано тільки що їй приходиться агнієві конюшні керівниці розгрібати, але нічого не вдієш, життя бентежне.
Наскільки мені відомо, то безпосереднім начальником пані Анни, як працівниці патронатної служби, є сам СБТ. Управлінню інформполітики вона не підпорядкована. Тому... Тут обидва підрозділи (управління та патронатна служба) нахомутали і зараз видивлятися чий "хомут" крученіший - просто смішно. Виправлятися треба і помилок таких більше не повторювати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #15 Оксана Колісник 24.04.2012 12:25
Цитую Черкасець:
Цитую Nazar Obidzinski "Це якраз і підтверджує повернення до тоталітаризму: слухняні до мужності". А нам більше до вподоби махновщина? ;-)
А я навіть без підморгування спитаю: "Чому б і ні?" Іноді "махновщиною" зневажливо називають вміння взяти рішення питання і відповідальніст ь на себе, без погоджень і реверенсів в бік начальства. І заперечте ефективність такого підходу. А в деяких випадках - і безальтернативн ість. Важливо робити діло, а не "видєлуватися". Я - за "махновщину" як варіант лібералізму без лицемірства.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #14 Васильович 24.04.2012 10:24
турській звичайно як завжди весело) розгібайся з купою безглуздих начальників та своїми дєвочками. а відмазка ця й справді тупа, могли скреатівіть :lol: і вигадати щось менш принизливе для своєї ж репутації. ох, як же вам не заздрять, панянко прес-секретар!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #13 Ню-ню 24.04.2012 08:58
Цитую Черкасець:
Захоплююсь мужністю цієї дівчини. Хіба незрозуміло, що вона взяла на себе відповідальніст ь за недолугі розпорядження своїх керівників.

З тебе роблять "козла отпущєнія",а ти мовчиш - і це "мужність"?! :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #12 Черкащани 24.04.2012 08:38
Цитую Черкасець:
Захоплююсь мужністю цієї дівчини. Хіба незрозуміло, що вона взяла на себе відповідальніст ь за недолугі розпорядження своїх керівників. Придумали правдоподібну причину і стоять на своєму, як партизани (був на прес-конференції і бачив)


Беріть приклад з начальник управління інфорполітики, у відповідальний момент на лікарняний, а там трава хай не росте.
А пані Анна дійсно молодчина, погано тільки що їй приходиться агнієві конюшні керівниці розгрібати, але нічого не вдієш, життя бентежне.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 Сміх і гріх 24.04.2012 08:25
Це все із за того, що наш сатрап, намісник, якого ми називаємо губером, перетворив працівників ОДА в армію трясосузок, які не знають як йому вгодити, а на ділі завжди курям на сміх....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 Це так 24.04.2012 08:10
Цитую Nazar Obidzinski:
п.Анна, Ви хоча б сама уявляєте, як це звучить: "Шановні представники ЗМІ! У зв"язку із змінами у графіку Сергія Тігіпка і неузгодженістю дій працівників управління інформаційної політики та упрацівників прес-служби облдержадмініст рації, просимо вас покинути залу!"? Чи вам особисто до спини і нижче, що про вас та ваші пояснення думатимуть люди?

С точки зрения практических страптаций каждый индивидум активно прогресирует в абстракции.

В перекладі на рідну мову;
Якщо бажаєщ залишитися на роботі навчися вилазити із трусів прикриваючи безглуздя...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 власка 23.04.2012 20:09
Цитую Черкасець:
Захоплююсь мужністю цієї дівчини. Хіба незрозуміло, що вона взяла на себе відповідальніст ь за недолугі розпорядження своїх керівників. Придумали правдоподібну причину і стоять на своєму, як партизани (був на прес-конференції і бачив)

дууужее сумніваюся...у мужності