реклама

реклама

Легіонери баскетбольного клубу «Черкаські Мавпи» Джейсон Девіс та Іван Кольєвіч провели майстер-клас у золотоніській школі № 3 на запрошення міського голови Віталія Войцехівського, повідомляє газета «Черкаський край».

Уродженець і громадянин Чорногорії, який виступав за команди Греції, Польщі, Росії й України, Іван Кольєвіч у Золотоноші вже не вперше і його сприймають за свого. Він російською коментував, наскільки покращились навички володіння м’ячем юних золотоніських спортсменів.

Після майстер-класу відбулася гра між двома командами. В одній грали Іван Кольєвіч, міський голова Золотоноші Віталій Войцехівський та золотоніські баскетболісти, у другій – Джейсон Девіс і перший заступник міського голови Артем Омельяненко. Перемогла дружба. 

реклама

Коментарі  

 
+6 #10 Я із Золотоноші 02.05.2012 22:53
Шановні черкащани! Не плутайте нашого мера з вашим. Ми з своїм самі раду дамо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #9 Правий Берег 02.05.2012 08:44
Просто коли черкащани чують чи бачать слово "мер" їх перемикає і в подробиці вони не вдаються, спасибі за це Одаричу.А тут ще й Мавпи.Прочерк,нє шуті так більше.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #8 Золотонісець 01.05.2012 20:47
Наше місто - найкраще! І жителі його - супер! А наш мер - це наш мер! І ніякі "кривалівські" не можуть судити, хто у нас кому набрид. Уже були у нас мери корпані та бобровські. Слава богу, маємо нормального керманича.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #7 Лівий берег 01.05.2012 18:42
Сергій з Кривалівки мабуть думав, що мова йде за черкаського мера. Треба уважно читати, а вже потім коментувати. Не хочу нічого говорити за Одарича, а Войцехівського не чіпайте. Ми за нього 100 відсотків!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 Юля 01.05.2012 11:25
Цитую Не торгаш:
Цитую Сергій з Кривалівки:
Як він уже набрид, разом зі своїми "Мавпами"!.....

Як може набриднути людина, яка зробила за недовгий час уже скільки добрих справ. І не тільки в своєму місті.


підтримую!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #5 Оксана Колісник 01.05.2012 09:26
Цитую Не торгаш:
Цитую Сергій з Кривалівки:
Як він уже набрид, разом зі своїми "Мавпами"!.....

Як може набриднути людина, яка зробила за недовгий час уже скільки добрих справ. І не тільки в своєму місті.
Ще трохи, і дехто дійде до "висот апології" на кшталт: "Нема пророка..." на у т.д. У цих речах головне не передати куті меду.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #4 Не торгаш 30.04.2012 22:09
Цитую Сергій з Кривалівки:
Як він уже набрид, разом зі своїми "Мавпами"!.....

Як може набриднути людина, яка зробила за недовгий час уже скільки добрих справ. І не тільки в своєму місті.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #3 Реаліст 30.04.2012 22:06
Той, хто бачить світ, який видно з "бутіка" на Кривалівці, ніколи не зрозуміє людей (в даному випадку золотоніського мера). Такі люди, як Войцехівський, з командою молодих амбітних людей уже показав себе тільки з найкращоі сторони.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #2 Сергій з Кривалівки 30.04.2012 19:23
Як він уже набрид, разом зі своїми "Мавпами"!.....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #1 Кий 30.04.2012 18:40
А мер не тільки спортсмен, він ще й господарник і просто класний мужик.