реклама

реклама

За дорученням міського голови Черкас Анатолія Бондаренка фахівцями КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» було проведено роботу над корегуванням тарифів на теплоенергію, в результаті чого з 2020 року черкащани отримають платіжки за теплоенергію зменшені на 40-150 грн.

78269285_2604771539641778_900231789556006912_n

- Майже рік спеціалісти КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» працювали над детальними розрахунками, що стосувались кожної одиниці обладнання, проводили відкриті обговорення проекту тарифів, і 25 листопада 2019 р. звернулись до Національної комісії з регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг. Згоди дійшли не одразу, проте шляхом важких переговорів врешті-решт досягли компромісу і на сьогоднішньому засіданні НКРЕКП було ухвалено наш тарифний проект. Ми робили і будемо робити все від нас залежне, щоб тарифи на теплову енергію були адекватні. У порівнянні із попередніми розмірами тарифів відбулось їх зниження, і вже після Нового року черкащани отримають оновлені платіжки. Сподіваюсь, що це дозволить людям відчути хоча б невелике полегшення фінансового навантаження на бюджети їхніх родин, - повідомив Анатолій Бондаренко.

Про це йдеться на сайті Черкаської міської ради.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #8 Благодетели...40 грн 22.01.2020 13:04
04 грудня 2019, 09:04
За дорученням міського голови Черкас А.Бондаренка фахівцями КПТМ «Черкаситеплоко муненерго» було проведено роботу над корегуванням тарифів на теплоенергію, в результаті чого з (чому не з грудня 2019 ?????) 2020 року черкащани отримають платіжки за теплоенергію зменшені АЖ !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!1 на 40-150 грн.

20 січня 2020, 13:08
вже 19 обласних центрів КРІМ ЧЕРКАС!!!!!!!!! !!!!!! !!!!!!!!!!! : Вінниця, Луцьк, Дніпро, Маріуполь, Житомир, Запоріжжя, Біла Церква, Кропивницький, Сєвєродонецьк, Львов, Одеса, Рівне, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Чернігів, Івано-Франківськ, Київ.
Для прикладу за грудень 2019 у різних областях: сума перерахунку по 1-кімн.квартирах становить від 80 грн до 292 грн; по 2-кімн. – від 110грн до 435 грн; по 3-кімн.– від 140 грн до 563 грн.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 SERIFF 22.01.2020 12:02
ЦІ ЧЕРКАСЬКІ ХАПУГИ НЕ ХОТІЛИ РОБИТЬ ЗНИЖКУ НАТЕПЛО, ТА НУЖДА ПРИМУШУЕ!ПОБАЧИ М ТІЛЬКИ НА СКІЛЬКИ ТАРИФИ ЗМЕНЬШАТЬСЯ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #6 Ося 05.12.2019 15:19
Цитую Маша:
Тариф погоджено та знижено НКРЕКП. Заслуги у цьому мера та Карася зовсім немає. Вони подали проект з цифрами, а їм сказали у НКРЕКП тре знизити не зажирайтесь))) Медалі познімайте!

а поговорить?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #5 Маша 05.12.2019 14:47
Тариф погоджено та знижено НКРЕКП. Заслуги у цьому мера та Карася зовсім немає. Вони подали проект з цифрами, а їм сказали у НКРЕКП тре знизити не зажирайтесь))) Медалі познімайте!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #4 Чекаємо на вибори 04.12.2019 14:59
Власники квартир з індивідуальними тепловими пунктами в Черкасах платитимуть трохи більше
19 листопада 2019, 13:05 Новини Черкас та області / Черкаські новини
Виконком Черкаської міської ради вирішив ВСТАНОВИТИ (а не понизити) плату за обслуговування індивідуальних теплових пунктів – пристроїв, які дозволяють регулювати подачу тепла в будинок із тепломережі залежно від погодних умов.
Крім того, як наголосив Павло Карась, використання ІТП дозволяє власникам квартир у цих будинках заощаджувати (завдяки збереженню тепла) приблизно 20% коштів, котрі йдуть на оплату опалення.
Як зазначалося під час засідання виконкому, якщо взяти для прикладу двокімнатну квартиру, власники якої, умовно, сплачували б за опалення 2000 грн, за наявності ІТП сплачують 1600 грн. Тоді як на тариф на обслуговування ІТП становитиме приблизно 50 грн.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #3 Лапша 04.12.2019 12:34
Странно, полторы недели назад этот же Карась предложил а Выконком Черкасс принял решение поднять тарифы за отопление для домов со счетчиками тепла. Т.е. сначала подняли, а теперь типа понизили?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #2 ченчик 04.12.2019 12:25
буде знову цікавий парадокс- ТЕЦ не знизить( бо це приватна компанія), а Черкаситеплоком уненерго знизить, бо вони комунальні.....от вам і бали перед виборами, місцевими, а може і в ВР( позачерговими)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+27 #1 Труба 04.12.2019 11:28
Это не бондаренковская заслуга .Уже на уровне кабмина сказали , снизить тарифы .Кому он лапшу на уши вешает ? Пусть убирает эту квитанцию с крупногабаритны м мусором .Нигде такой квитанции нет , ни один мэр до такого не додумался .А этот , "местным президентом " себя возомнил . Сейчас к нему приедут НАБУ , САП , ДБР и расскажут ему кто здесь Президент .