реклама

реклама

Днями побачила світ чергова монографія доктора політичних наук Євгена Васильчука «Лівий радикалізм та анархізм в Україні».

79195447_595933097830880_876138736717398016_n

У цьому виданні автор дослідив вияви ліворадикальних настроїв у суспільно-політичному житті сучасної України. На широкому першоджерельному і фактологічному матеріалі науковцем здійснено аналіз ліворадикальних та анархістських ідейно-політичних доктрин, установлено особливості розгортання агітаційно-пропагандистської діяльності, показано напрямки вуличної активності лівих радикалів в Україні.

Це уже шоста монографія Євгена Васильчука, присвячена виявам політичного радикалізму та екстремізму в Україні.

Автор констатує, що дослідження виявів політичного радикалізму, зокрема, лівого спрямування, не втрачає своєї актуальності й у наш час. Наявність об’єктивної наукової інформації про ідейно-культурні джерела, форми й методи діяльності радикально налаштованих спільнот створює реальні можливості щодо відпрацювання ефективних заходів із запобігання та профілактики конфліктних ситуацій, попередження можливих силових сутичок і групових порушень громадського порядку.

Монографію видано у творчій співпраці із талановитим черкаським дизайнером Романом Шпильовим.

реклама

Коментарі  

 
+9 #9 Помню 06.12.2019 15:53
Прочерк писал, что этот .........будет выступать в Верховной Раде 6 ноября по якобы притеснению журналистов радикалами.
Никакого выступления не было. Очередная ложь "............?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #8 Чатич 06.12.2019 13:06
Цитую Читач:
Пхати під одну обкладинку лівих і анархістів безглуздо. Це їдеологічно протилежні течії, починаючи зі ставлення до держави.

А ще безглуздіше - "у творчій співпраці із талановитим черкаським дизайнером Романом Шпильовим" пхати на обкладинку дєвку в шкірянці, червоній косинці і з револьвером у руці - так, наче про Фанні Каплан пише, а не про сучасних "лівих радикалів", які йому в Черкасах приснилися)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #7 А хто оцінює тих лівих?! 06.12.2019 13:01
Навіть читати не цікаво - враховуючи, що Васильчук - сам "лівак" за переконаннями. Кожні вибори намагається (s кожного разу - безуспішно) влізти у політику: спочатку від Соціалістичної партії, потім - від "Народного-трудового союзу", а в 2015 році докотився до "Опозиційного блоку" :-x
https://www.chesno.org/politician/60022/
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #6 Уважний 06.12.2019 11:43
Монографій більше, ніж шість - не про всі розповідати хоче.
Перша монографія т.Васільчука, видана 2010 року, називалася «Етнонаціоналіз м як політична ідеологія в умовах суспільства, що трансформується (на прикладі Всеросійського суспільно-патріотичного руху "Російська національна єдність"). В електронному каталозі НБУВ розміщена у розділі «Російська національна ідея», географічний рубрикатор «російська федерація»
http://irbis-nbuv.gov.ua/cgi-bin/irbis_nbuv/cgiirbis_64.exe?Z21ID=&I21DBN=EC&P21DBN=EC&S21STN=1&S21REF=10&S21FMT=fullwebr&C21COM=S&S21CNR=20&S21P01=0&S21P02=0&S21P03=A=&S21COLORTERMS=1&S21STR=%D0%92%D0%B0%D1%81%D0%B8%D0%BB%D1%8C%D1%87%D1%83%D0%BA%20%D0%84$
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #5 Читач 06.12.2019 11:09
Пхати під одну обкладинку лівих і анархістів безглуздо. Це їдеологічно протилежні течії, починаючи зі ставлення до держави.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-16 #4 прикрылся 06.12.2019 10:15
Странно , левые всегда были коммунисты и социалисты .Может он имел ввиду правых радикалов , националистов и нацистов ? Ну ничего , пусть теперь просто перечеркнёт слово левый в своей книге и напишет правый :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #3 Колекціонер монографій 05.12.2019 21:12
На черзі сьома і восьма монографії. Конвеєр запущений.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #2 А левые хоть есть-то? 05.12.2019 19:31
Цитую Було б про кого:
"Анархізм" в Черкасах - на рівні банального дебілізму.
Сопляки-гопота тільки й вміють, що обписувати зупинки громадського транспорту і стіни будинків дурнуватими гаслами і малюнками. :-x

Это точно. Анархо-болваны или же считающие себя таковыми загадили остановки по всему городу. А вот "левых радикалов" в городе что-то не замечал. Дедульки с плакатами на 7 ноября, с которых песок сыплется - не в счет.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #1 Було б про кого 05.12.2019 18:09
"Анархізм" в Черкасах - на рівні банального дебілізму.
Сопляки-гопота тільки й вміють, що обписувати зупинки громадського транспорту і стіни будинків дурнуватими гаслами і малюнками. :-x