реклама

реклама

Підприємець, директор ПП «Гостинний двір» Олександр Чуприна висуватиме свою кандидатуру на виборах до Верховної Ради незалежно від бажання чи небажання тієї чи іншої партії. Про це Олександр Чуприна повідомив у коментарі на сайті «Прочерк».

– З округом визначуся пізніше. Більше схиляюсь до округу №197, де активно веде діяльність Богдан Губський. Достойних людей підтримувати буду, – зазначив Олександр Чуприна.

Нагадаємо, учора стало відомо, що «Фронт Змін» висуватиме по округу у Черкасах координатора Ради опозиційних сил Черкащини Леоніда Даценка. Відомо також, що раніше керівництво черкаського «Фронту Змін» вело переговори про висунення по округу у Черкасах Олександра Чуприни.

реклама

Коментарі  

 
+6 #52 О.ЧУПРИНА 07.06.2012 23:01
Цитую О.ЧУПРИНА:
Цитую Efrosinia:
Эта дискуссия меня заинтересовала как психолога.С одной стороны позиция пускай не очень публичного черкасщанина,с другой-попытки ущипнуть,укусит ь,нагрубить, унизить. Коментарии г-на Чуприны четкие,лаконичн ые,всегда содержательные. Даже примененное им слово "быдло" не оскорбляет,а вынуждает задуматься над тем,кто мы есть в этом обществе и кем быть хотим.В моей практике я имела много примеров того,как в ходе таких дискуссий жесткое непринятие чужого мнения перерастало в понимание,подде ржку и конструктивное сотрудничество.Надеюсь,что это тот самый случай.

Искренне благодарю за понимание.

Истерически ставят минусы даже за выражение благодарности.Это либо серые, хамовитые недоумки, либо конкретно сориентированны е против автора.Вы же этим выдаете себя господа.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #51 Нина Васильевна 07.06.2012 20:49
Цитую Efrosinia:
Эта дискуссия меня заинтересовала как психолога.С одной стороны позиция пускай не очень публичного черкасщанина,с другой-попытки ущипнуть,укусит ь,нагрубить, унизить. Коментарии г-на Чуприны четкие,лаконичн ые,всегда содержательные. Даже примененное им слово "быдло" не оскорбляет,а вынуждает задуматься над тем,кто мы есть в этом обществе и кем быть хотим.В моей практике я имела много примеров того,как в ходе таких дискуссий жесткое непринятие чужого мнения перерастало в понимание,подде ржку и конструктивное сотрудничество.Надеюсь,что это тот самый случай.

Удивляюсь тупости слепых исполнителей чужой воли.Если минусовать такому комментарию то чему плюсовать.У вас видимо команда забивать минусами Чуприну,вот и делайте это.Но зачем себя выдавать не воспринимая профессиональны й комментарий психолога?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #50 О.ЧУПРИНА 06.06.2012 12:59
Цитую Efrosinia:
Эта дискуссия меня заинтересовала как психолога.С одной стороны позиция пускай не очень публичного черкасщанина,с другой-попытки ущипнуть,укусит ь,нагрубить, унизить. Коментарии г-на Чуприны четкие,лаконичн ые,всегда содержательные. Даже примененное им слово "быдло" не оскорбляет,а вынуждает задуматься над тем,кто мы есть в этом обществе и кем быть хотим.В моей практике я имела много примеров того,как в ходе таких дискуссий жесткое непринятие чужого мнения перерастало в понимание,подде ржку и конструктивное сотрудничество.Надеюсь,что это тот самый случай.

Искренне благодарю за понимание.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #49 Efrosinia 06.06.2012 10:58
Эта дискуссия меня заинтересовала как психолога.С одной стороны позиция пускай не очень публичного черкасщанина,с другой-попытки ущипнуть,укусит ь,нагрубить, унизить. Коментарии г-на Чуприны четкие,лаконичн ые,всегда содержательные. Даже примененное им слово "быдло" не оскорбляет,а вынуждает задуматься над тем,кто мы есть в этом обществе и кем быть хотим.В моей практике я имела много примеров того,как в ходе таких дискуссий жесткое непринятие чужого мнения перерастало в понимание,подде ржку и конструктивное сотрудничество.Надеюсь,что это тот самый случай.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #48 Efrosinia 06.06.2012 10:37
Цитую Детектор:
Цитую TUrsus:
Не согласен с Тобой Ursus.Определяйся кто ты белый или красный.Пока выглядишь бледно.

По-моєму, все що хотів сказати "Фільтр", це те - що йому Чуприна "фіолетово" :lol:
Хлопці, не робіть банльних помилок Юлі, яка кричала, що той хто не за неї - той за Я-ча. Якби вона цього не робила, я, скажімо, проголосував би за неї саме на противагу Я-чу.Намагаючись вказувати - доляпалась до програшу. Тепер Чуприна чогось галдить, що він - антирегіонал всеобласного масштабу і навіть не переймається тим, що Черкаси його банально НЕ ЗНАЮТЬ. По чому судить про цього хлопця - по пОстах на форумі чи по тому, як "Слава з Чигирина" клянеться, що вони вдвох начебто "АЕС на Чигиринщині закрили"?!

Если пишет значит не "фиолетово".А Вы скажите пожалуйста,по каким критериям Вы людей оцениваете? Кого Вы готовы поддерживать на выборах.Если можете персонально.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #47 Efrosinia 06.06.2012 10:31
Цитую Рефері:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Хіба наш народ БИДЛО НАЗАВЖДИ?

Не суди по собі! І взагалі - "гуляй, Вася!"(С) з такими визначеннями. "Філологу": відпочинь, хлопче - ти філолог не справжній, а з Чуприни - "шляхтич" такий, як з Азарова - українець.

Прежде чем писать, нужно научиться читать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #46 Рефері 05.06.2012 19:04
Цитую О.ЧУПРИНА:
Хіба наш народ БИДЛО НАЗАВЖДИ?

Не суди по собі! І взагалі - "гуляй, Вася!"(С) з такими визначеннями. "Філологу": відпочинь, хлопче - ти філолог не справжній, а з Чуприни - "шляхтич" такий, як з Азарова - українець.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #45 Детектор 05.06.2012 19:00
Цитую TUrsus:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #44 филолог 05.06.2012 17:51
Цитую Володимир:
Цитую О.ЧУПРИНА:
[quote name="Чигиринські вісті"][quote name="О.ЧУПРИНА"
Хіба наш народ БИДЛО НАЗАВЖДИ?

Як чудово під ці слова вписується назва громадського руху О.Чуприни "Україна для людей"! Хто за Чуприну - люди, хто ні - дивись вище. Офігенно! Браво, дійсно "достойний" представник народу.

Уважаемый Владимир!Подума йте,что есть безликая толпа покорно подчиняющаяся чей-либо воле,позволяюща я эксплуатировать себя и покупать за гроши? Будет желание дайте ответ.Слово "бидло" вживала шляхта Речі Посполитої стосовно людей нижчих верств суспільства.Пригадайте Білу Церкву,з невимкненого мікрофону :"А чего эти дебилы не расходятся?" Хто це говорив?Наберетесь сміливості-скажете.В своєму коментарі О.Чуприна і говорить про те,що необхідно шукати вихід з цієї ситуації.Не виривайте слова з контексту,будьт е мислячою людиною.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #43 Володимир 05.06.2012 15:03
Цитую О.ЧУПРИНА:
[quote name="Чигиринські вісті"][quote name="О.ЧУПРИНА"
Хіба наш народ БИДЛО НАЗАВЖДИ?

Як чудово під ці слова вписується назва громадського руху О.Чуприни "Україна для людей"! Хто за Чуприну - люди, хто ні - дивись вище. Офігенно! Браво, дійсно "достойний" представник народу.