реклама
Sucurity Police

реклама

Сьогодні, 9 травня, у Черкасах, як і в усій області, проходять заходи з нагоди Дня Перемоги. В обласному центрі все почалося святковим парадом о 10-й годині.

Спершу на Соборній площі керівники області та міста виголосили промови, а потім черкащани пройшли урочистою ходою до Пагорбу Слави.

Серед натовпу майоріли синьо-жовті і червоні прапори, а також прапори Партії регіонів.


– Це справа партійних організацій, політичних сил у якій мірі вони будуть присутні на заході. Ми ж нікому не забороняємо. А скільки jy комуністів. Ці ж самі біг-борди з зображенням Юлії Тимошенко... Нехай це буде на совісті кожного. Бо присутність на заході – це одне, а вже поведінка – інше. Усі мають право привітати ветеранів. Ми нікому цього не забороняли, – зазначив, відповідаючи на запитання «Прочерку», голова Черкаської облдержадміністрації, очільник регіоналів області Сергій Тулуб.


Одразу ж після його відповіді над натовпом проплив транспорант з зображенням Юлії Тимошенко. Під ним серед інших ішли нардеп Ігор Єресько, депутат Черкаської міськради Микола Булатецький, координатор Ради опозиційних сил Черкащини Леонід Даценко та інші.

У свою чергу, делегацію від влади під час покладання квітів супроводжував нардеп Сергій Пачесюк.

Детальніше про святкування Дня Перемоги в Черкасах читайте згодом на «Прочерку».

реклама

Коментарі  

 
0 #10 Олег 10.05.2012 10:12
Молодці. Приємно бачити що комуністи завжди на почесній варті! Перемога наша була одна на всіх! На весь Радянський народ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 кактус 10.05.2012 08:12
Цитую Дядя Вася:
Марія,те що бютівці "молодці", показала Тимошенко, яка "здалася" німцеві саме 9 травня.Впевнений,що не випадково саме на День Перемоги.Віддячила Меркель за підтримку і нас...ла на дідів.Милуйтеся нею й далі.

Ну ти Дядя Вася і вася.... Мабуть розуму нема в тебе
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #8 Дядя Вася 09.05.2012 20:24
Марія,те що бютівці "молодці", показала Тимошенко, яка "здалася" німцеві саме 9 травня.Впевнений,що не випадково саме на День Перемоги.Віддячила Меркель за підтримку і нас...ла на дідів.Милуйтеся нею й далі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 мороз 09.05.2012 20:05
Цитую Марія:
Молодці БЮТівці!!!!
Цитую Марія:
Молодці БЮТівці!!!!
Щось не видно головного партизана.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 вовочка 09.05.2012 19:36
Оплаченные знаменоносцы Партии Регионов,жалкие остатки Оппозициии и естественные колонны коммунистов можно было видеть сегодня. Социалисты полностью "сдулись",иных политических си просто не видно. Алес Капут. Нужны новые силы,но не Новые лидеры с биг-бордов.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-13 #5 Марія 09.05.2012 18:19
Молодці БЮТівці!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #4 Ужасть 09.05.2012 15:41
Цитую Helen:
А Єреська-поважаю,не змінює своїх поглядів,навідм іну від інших б"ютовців.

И это все на что спромигся Ереська за 5 лет депутатской зарплаты ( 25 тыс грн. в месяц помножить на 60 месяцев равно 1 миллион 500 тысяч гривень???)
УРЯяяяяяяяяяяяя !!!! Где табуретка, чтобы поцеловать его за это у задницу????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #3 Мда 09.05.2012 14:38
Є над чим замислитись......

http://gazeta.ua/ru/articles/life/_vechnyj-ogon-pogas-pri-priblizhenii-gubernatora/435016
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #2 Helen 09.05.2012 13:56
А Єреська-поважаю,не змінює своїх поглядів,навідм іну від інших б"ютовців.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #1 ЧЕРКАЩАН 09.05.2012 13:27
в центрі носять портрет виродка, одного з ініціаторів винещення українського народу, якого міжнародні суди визнали нарівні з гітлером , що тут скажеш, на жаль немає українського народу є просто населення і тому маємо те, що маємо!!!