реклама

реклама

У Черкасах із робочим візитом побувала делегація представників Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП). Вони завітали на запрошення директора КП «Черкаситеплокомуненерго» Павла Карася.

82771326_1413168358845051_6849123783597359104_n

Під час візиту вони відвідали низку об’єктів у Черкасах та зустрілися із керівництвом міста. Під час зустрічі із міським головою Анатолієм Бондаренком, його заступниками, керівниками департаментів та представниками ЧТКЕ обговорили перспективи розвитку теплосистеми України і Черкас зокрема.

«Варто зазначити, що тарифи на тепло у Черкасах є одним з найнижчих в Україні. У рейтингу із 22 позицій: ПАТ «Черкаське хімволокно» на 2-му місці - 1030,94 грн/Гкал, КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» на 10-му місці - 1382,83 грн/Гкал. Ми, як міська влада будемо і надалі працювати над тим, щоб містяни отримували якісну послугу з теплопостачання за адекватною ціною. А вас, як Національного регулятора, в свою чергу, просимо забезпечити баланс між інтересами споживачів міста і інтересами виробників», - звернувся міський голова Анатолій Бондаренко до представників НКРЕП.

Ті ж, у свою чергу, схвально оцінили роботу КП «Черкаситеплокомуненерго» і співпрацю міської влади і комунального підприємства.

82851708_1413168352178385_5235765060256661504_n

«У Павла Карася є корисний досвід, яким він може поділитися із колегами з інших міст. Ми бачили модернізовані котельні, ми бачили вектор переходу до новітніх технологій. Від того, що ми сьогодні побачили на підприємстві, складається дуже приємне враження. Креативність і намагання перейти до беззбитковості і надання якісних послуг населенню видно неозброєним оком», - зазначив член комісії Олексій Магда.

«Чудово, що на підприємстві оновлюється матеріально-технічна база. Добре, коли є тісний зв'язок між містом і підприємством, коли місто йде назустріч і усіляко допомагає», - зауважила директор департаменту із регулювання відносин у сфері теплопостачання Світлана Черних.

А директор КП «Черкаситеплокомуненерго» Павло Карась розповів про плани КП:

«Ми хочемо методологічно рухатися вперед. Ми хочемо змінити принципи прокладки мереж і затвердження інвестпрограми. Щоб вона затверджувалася не на шматок мережі, а щоб все було враховано у комплексі: із джерелом, із ремонтом котельні, щоб це була повна реконструкція за новими правилами і в нових умовах».

Про це йдеться на сайті Черкаської міської ради.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #15 А козаки будуть платытиты 24.01.2020 23:29
Также сообщалось, что киевлянам пришли платежки за отопление со сниженными ценами. Жителям столицы пришли счета за декабрь со скидкой примерно в 300 гривен. Снижение цен связано с падением стоимости природного газа.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #14 В болоте тишинаааа... 24.01.2020 23:25
В Киеве и области сумма перерасчета тарифа за декабрь в однокомнатных квартирах должна составлять не менее 80 грн., а во Львовской области достигнет 292 грн. В Черниговской области сумма скидки на отопление в двухкомнатных квартирах за декабрь должна стартовать от 110 грн, а в Днепропетровско й достигать 435 грн. В Ровенской области сумма перерасчета тарифа на отопление трехкомнатной квартиры за декабрь может составить более 500 грн.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 Персонально Карасю 24.01.2020 23:23
В Кабинете министров объяснили, как происходил перерасчет платы за отопление.

Об этом сообщила пресс-служба правительства в пятницу, 24 января.
Тариф на отопление пересчитали уже в 124 городах Украины на основании постановления Кабмина №1082, которое дало возможность местным теплоснабжающим компаниям снижать тариф.
Тариф на отопление удалось снизить на 30% благодаря снижению цены на газ, которая в ноябре 2019 составляла 6235,5 грн за тысячу кубометров, а в декабре упала до 4276,7 грн.
Или до сих пор не окупленны потери от бандитского ограбления за разграбление бюджета города? :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #12 Потеря памяти, чи брехав 24.01.2020 18:08
Приглашаю всех просмотреть ролик на Ютубе "Теледебаты Одрарич С. - Бондаренко А. 25.11.2025 23 минута 32 секунда
Слова сегодняшнего мэра:
ми знизимо тарифи, але не за рахунок жителів Черкас, а за рахунок дотацій бюджету, за рахунок встановлення лічильників, за рахунок утеплення будинків і за рахунок багато, багато інших речей
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #11 АС. 24.01.2020 15:50
Наверно уже Бондаренко и вся его братия засиделись. Пора гнать их поганой метлой.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #10 Маніпуляції цифрами 24.01.2020 14:23
Мерія не прагне знижувати тариф 2018 року

на засіданні НКРЕКП, яке проводилось у формі відкритого слухання 11.12.2018, було прийнято постанову НКРЕКП № 1811 «Про встановлення тарифів на послуги з централізованог о опалення та централізованог о постачання гарячої води, що надаються населенню «ПРИВАТНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ ЧЕРКАСЬКЕ ХІМВОЛОКНО», яке є виконавцем цих послуг», якою встановлено тарифи:
- з централізованог о опалення:
для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії - 1423,76 грн/Гкал, з урахуванням податку на додану вартість (у тому числі: паливна складова - 1030,49 грн/Гкал; решта витрат, крім паливної складової - 393,27 грн/Гкал)
для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії - 35,64 грн за 1 кв. м за місяць (у тому числі: паливна складова - 25,79 грн за 1 кв. м; решта витрат, крім паливної складової - 9,84 грн за 1 кв. м)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #9 Топ 24.01.2020 12:45
проходимцы.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #8 Заява Прокурору 23.01.2020 23:02
«Варто зазначити, що тарифи на тепло у Черкасах є одним з найнижчих в Україні. У рейтингу із 22 позицій: ПАТ «Черкаське хімволокно» на 2-му місці - 1030,94 грн/Гкал, КПТМ «Черкаситеплоко муненерго» на 10-му місці - 1382,83 грн/Гкал. Ми, як міська влада будемо і надалі працювати над тим, щоб містяни отримували якісну послугу з теплопостачання за адекватною ціною. А вас, як Національного регулятора, в свою чергу, просимо забезпечити баланс між інтересами споживачів міста і інтересами виробників», - звернувся міський голова Анатолій Бондаренко до представників НКРЕП.

Пан мер бреше що ПАТ «Черкаське хімволокно» - 1030,94 грн/Гкал і цим дурить НКРЕП, бо у платіжці яку я отримав за грудень: не ця сумма, а 1423.76 !!!!!!! Я особисто відсканую цю брехню, фото закормленого перевіряючого і реальну платіжку ПРАТ «Черкаське хімволокно» -і заказним листм відішлю в НКРЕП.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #7 ченчик 23.01.2020 15:49
Цитую 1:
где вы такие тарифы взяли???дебилы

є такий метод-послинити палець і штрикнути ним у небо............
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #6 Андрій 23.01.2020 15:04
Бондаренко: «Тарифи на теплоенергію для черкащан буде знижено»

Майже всі теплопостачальн і компанії в Черкаській області знизили вартість опалення для населення… лише дві компанії - з Жашкова і ЧЕРКАС - не знизили тариф

Черкаси в «червоному списку» уряду
20 січня 2020, 13:08
У 124 містах України КРІМ !!!! ЧЕРКАС !!!!!!!! здійснили перерахунок 131 підприємство теплокомуненерг о. Платіжки на тепло та гарячу воду для громадян знижено до 30%. Про це у своєму телеграм-каналі повідомив прем’єр-міністр України Гончарук
За його словами, до урядової ініціативи долучились вже 19 обласних центрів КРІМ ЧЕРКАС : Вінниця, Луцьк, Дніпро, Маріуполь, Житомир, Запоріжжя, Біла Церква, Кропивницький, Сєвєродонецьк, Львов, Одеса, Рівне, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Чернігів, Івано-Франківськ, Київ

а Ви впевнені що тільки у 2 містах не перерахували, чи прем*єр всіх знову розвів? зверніться до нього з питанням чого так?