реклама
Sucurity Police

реклама

Заступник міського голови Черкас Юрій Ботнар знов зайняв місце депутата обласної ради. До складу депутатського корпусу його повернув Черкаський окружний адміністративний суд.

83241278_109385707173320_363698642374098944_n

Нагадаємо, Юрія Ботнара було позбавлено депутатських повноважень. Депутат облради, екс-заступник голови облради Вадим Гайович зазначив, що заступник Черкаського міського голови (член виконавчого комітету Черкаської міської ради), депутат облради Юрій Ботнар незаконно обіймає посаду депутата.

Пізніше стало відомо, що на сайті Черкаської облради також було видалено інформацію про депутата.

реклама

Коментарі  

 
+2 #20 Помічник комбайнера 24.01.2020 21:41
Братан, ми ж колеги, візьми мене заступником :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #19 Звичайний 24.01.2020 19:13
Черкащани самі-САМІ їх вибрали.Так що їжте!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #18 Юрій Б..... 24.01.2020 16:30
Дурнi хлопцi гей,гей,гей.Когда вас дебилов научат уже?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #17 Андрій 24.01.2020 16:07
Цитую Центр зайнятості:
Цитую Андрій:
а що у нього за спиною робить вся свобода працевлаштована у міській раді у робочий час?
Молодці свободівці, орли, то на палатках в робочий час стоять, політичною агітацією займаються, то недомірка супроводжують на сесіях облради.

Не хвилюйтеся Андрію, це нам треба хвилюватися за бюджет установи. Бо ця уся гопкомпанія ще рік піля звільнення буде у нас підживатися :cry: :D


Співчуваю! Вулиці мести до нової якості відправите, їх інтелект більшого не вартий!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #16 ALEXANDR LUT 24.01.2020 16:07
кастрюлі потрібна підтримка) він перел свободою зніма шляпу йому потрібні голоса:щебечуть пташки, що зараз в департамент соцполітики ще одного реформатора по транспорту влаштував, ті нероби свободівські не ходять на роботу, зато кошти отримують
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #15 Мавр 24.01.2020 14:36
Останні надії на те,що Зе щось змінить у цій державі рухнули!
Мушієк! Ботнар.Сумнозвісну Олю ще в зами!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #14 Центр зайнятості 24.01.2020 14:29
Цитую Андрій:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+27 #13 Андрій 24.01.2020 13:16
а що у нього за спиною робить вся свобода працевлаштована у міській раді у робочий час?
Молодці свободівці, орли, то на палатках в робочий час стоять, політичною агітацією займаються, то недомірка супроводжують на сесіях облради.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #12 Молдова порожняк не гоне 24.01.2020 13:12
Це злочинний режим Пороха заважав юрці ботнарю ще й до обласного корита прикладатися.
А тепер епоха бідності для ботнарів закінчилася вже вдруге.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+30 #11 Валерій 24.01.2020 13:09
Скажіть хто-небудь Юрасику що для того щоб носити окуляри мало бажаня здаватися розумним, ще потрібно мати поганий зір.