реклама

реклама

У Черкасах сьогодні вранці по вулиці Припортовій сталася аварія. На пішохідному переході збили дитину, яка прямувала у школу.

перехід1-2

За попередньою інформацією, зі слів водія, 1993 року народження, який керував автомобілем Kia Sportage, він їхав за маршрутним автобусом номер 36. Після того, як автобус зупинився перед пішохідним переходом, аби уникнути зіткнення, водій авто об'їхав транспортний засіб зліва та здійснив наїзд на пішохода. Про це повідомляє пресслужба патрульної поліції Черкаської області.

Потерпілою виявилася дівчинка 2008 року народження, її госпіталізовано до дитячої обласної лікарні, на місце ДТП було викликано слідчого, який займався оформленням даної події.

Патрульними було огорожено і забезпечено охорону місця події та регулювання дорожнього руху, відібрано пояснення у свідків.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #13 yazon 26.01.2020 22:41
Просто цікаво. Ті падлюки, що продали права цьому барану, і навіть не сказали йому, що в машини є гальма - БУДУТЬ хоч якось відповідати по закону? Чи народу самосуд в таких випадках чинити?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 Валерий 26.01.2020 21:47
обгон на перекрестках .жд переездах.пешеходных переходах итд-запрещен.а это был именно обгон а необъезд.умышленное на все 100.а вот как суд подкупят это уже неизвестно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #11 славик шустрый 25.01.2020 21:27
когда же наконец убийство на дороге начнут считать умышленным преступлением и начнут сажать до пожизненного и без права садиться за руль навечно? в данном конкретном случае водитель причинил УМЫШЛЕННЫЕ телесные повреждения ребёнку, именно умышленные, так как знал, что надо останавливаться и пропускать пешеходов на переходе, но этого сознательно не сделал,сколько ещё детей надо убить или покалечить на дорогах, чтобы такие уроды получили по заслугам?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #10 тварюкознавець 25.01.2020 00:36
Тварюка!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #9 Андрей 24.01.2020 22:36
плюс в карму автошколе, которая выпустила водителя-убийцу
надо бы составить рейтинг автошкол, которые выпускают таких фахівців
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #8 Небайдужий 24.01.2020 22:04
Позбавляти водійських прав до кінця життя. А перед тим, ще у в'язницю - для "подумати". Як же ви "дибіли за кремом"... Як же ви задрали. Створіння без мізків.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 Євгеній 24.01.2020 20:55
Він так подумав, що йому буде девше машину ремонтувати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #6 папы и мамы 24.01.2020 20:39
Уважаемые водителя города Черкассы!!!Хват ит сбивать наших детей.Придерживайтесь правил движения по городу.Сегодня только похоронили малыша 4 лет.Которого сбил таксист.Вчера сбили маму с дочкой так же 4 годика.Что вы творите?!Опомнитесь,вы экономите 1,2 минуты и отбираете у деток жизни и ломаете семьи.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 Звичайний 24.01.2020 20:01
ЯКБИ НЕ ОБЇЖДЖАВ-збив би на більшій швидкості
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+27 #4 Чукча 24.01.2020 17:45
їхав за маршрутним автобусом номер 36. Після того, як автобус зупинився перед пішохідним переходом, аби уникнути зіткнення, водій авто об'їхав транспортний засіб зліва та здійснив наїзд на пішохода.
Сам зізнався, що перевищував швидкість, не дотримувався безпечної дистанції і навіть не намагався тормозити.