реклама
Sucurity Police

реклама

Черкаська територіальна організація партії «Європейська Солідарність» оголошує праймеріз, або процедуру рейтингового відбору кандидатів на керівні посади партійних осередків. Усі члени партії, які прагнуть взяти участь у праймеріз, упродовж двох тижнів можуть надсилати свої резюме та програми в особисті повідомлення сторінки «Європейська Солідарність Черкащини» у фейсбук.

index

Резюме і програма мають бути лаконічними, зрозумілими і мати не більше 2000 знаків. Після завершення карантину відбудуться перевибори керівництва партійних організацій в Черкаській області.

«Ми прагнемо оновлення і посилення нашої політичної команди та плануємо вже найближчим часом провести перевибори керівництва нашого обласного і міського осередків. Дуже хочемо, щоб ці вибори відбувалися не кулуарно, не з Києва призначали, хто буде керувати «Європейською Солідарністю» на Черкащині, а щоб це визначили самі партійці. Тому ми оголошуємо праймеріз. Право взяти участь у ньому мають всі партійці», - наголошує народний депутат України, куратор «Європейської Солідарності» по Черкаській області від центрального осередку Ірина Геращенко.

Через два тижні, після отримання резюме та програм кандидатів, розпочнеться другий етап: обговорення програм, їх вивчення та дискусія. І вже одразу після завершення карантину партійці зберуться разом, щоб обрати нове керівництво на Черкащині.

Якщо така процедура продемонструє свою ефективність, тоді і всі районні партійні осередки за процедурою праймеріз переоберуть своє керівництво.

Про це інформують у партії.

реклама

Коментарі  

 
+1 #23 Без фото 08.04.2020 19:51
Майбороду, Радуцкого. Все - безбилетники :lol: Те що Любов та Олександр члени партії Європейська Солідарність без фото з партквитком не віриться.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #22 Флешмоб 08.04.2020 19:35
Цитую кудкудактін:
Цитую Фірма:
Їм до партії Дуже далеко. А за яким принципом буде фінансування? Якщо в гарні часи в партійному осередку було 40 - 50 осіб, то скільки в тяжкі часики.

Официально в партии нас двое: я и Рубан. Больше ни у кого нет партийных билетов!! Спросите Савенка, Чернецкого, Майбороду, Радуцкого. Все - безбилетники :lol: :D :lol: Голосующих подберем кого нужно. Наша победа в праймерис ОБЕСПЕЧЕНА.

Якщо у вас така сила, то зробіть фото осіб членів партії з партквитком та розмістіть , а потім звітно-виборчих зборів, конференцій. Європейська відкритість для вас норма чи рідкість. Короче Подивіться сайти європейських партій , до чого Ви нас кличите
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #21 ЗЮ 08.04.2020 19:10
Мову калинову забули заради грошей. ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #20 18 % 08.04.2020 19:09
Цитую СОЛДАТ:
Ну що ж...з богом.Думаю що ЗЕянелох вже може потихеньку вивчати маршрут Киів-Ростов-на-Дону. :lol: Учасникам шоу 73% - приготуватися.На цей раз прийдеться стрибати без парашюта. :D :D :D

73% вже живуть по новому,після створення коаліції Слуги-Голос ПЄСа, 259= СН 206+ ГОЛОС ПЄС 53. А тому ЄС новий сленг, у ПЄСа.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #19 Фанера 08.04.2020 18:58
Цитую брат Сергія:
[Цитую Санітар:
Не кожна партія спроможна додуматись проводити праймеріз у період карантину. Мабуть, їм вибори (доступ до годівниці) важливіші.

Насправді не праймеріс, а аукціон: хто купе партєйку, щоб внести заставу за списки? Серьожі не прогадають!

Після прийняття Виборчого кодексу партійні списки-аукціони будуть потрібні тільки для міста Черкаси та обласної ради, а це значить, якщо хтось буде платити то списки будуть дуже Незалежні від думки партії.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #18 Ни стыда ни совести 08.04.2020 18:57
"Давайте будем снисходительны
К героям вчерашних дней"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #17 І що далі? 08.04.2020 18:54
Цитую СОЛДАТ:
Ну що ж...з богом.Думаю що ЗЕянелох вже може потихеньку вивчати маршрут Киів-Ростов-на-Дону. :lol: Учасникам шоу 73% - приготуватися.На цей раз прийдеться стрибати без парашюта. :D :D :D

В принципі, Все правильно пишеш. Але якщо "Європейською солідарністю" в Черкасах залишать керувать двох Серюнь - Кудактіна і Рубана, я за цю партію теж не голосуватиму. Не збираюся виганять одних клоунів тільки заради інших клоунів.
Політсила Пороха має дуже великі шанси радикально покращити свої позиції в Черкасах, але не тоді, коли партією тут Серюні керують . :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #16 ошмёткам бпп 08.04.2020 18:08
Ошмётки БПП
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #15 кудкудактін 08.04.2020 18:02
Цитую Фірма:
Їм до партії Дуже далеко. А за яким принципом буде фінансування? Якщо в гарні часи в партійному осередку було 40 - 50 осіб, то скільки в тяжкі часики.

Официально в партии нас двое: я и Рубан. Больше ни у кого нет партийных билетов!! Спросите Савенка, Чернецкого, Майбороду, Радуцкого. Все - безбилетники :lol: :D :lol: Голосующих подберем кого нужно. Наша победа в праймерис ОБЕСПЕЧЕНА.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #14 брат Сергія 08.04.2020 17:57
[Цитую Санітар:
Не кожна партія спроможна додуматись проводити праймеріз у період карантину. Мабуть, їм вибори (доступ до годівниці) важливіші.

Насправді не праймеріс, а аукціон: хто купе партєйку, щоб внести заставу за списки? Серьожі не прогадають!