реклама

реклама

На День міста, 2 червня, розважальні заходи відбуватимуться у всіх парках і скверах Черкас, зокрема в Дитячому парку, парку 50-річчя, парку Перемоги, в Долині троянд тощо.


Як розповідає «Прочерку» директор КП «Дирекція парків» Олександр Радуцький, уже нині триває підготовка до святкування. Зокрема, в Долині троянд висаджують трояндову клумбу, в парку 50-річчя встановлюють стіну «Фейсвол». Також серед цікавих заходів черкащан очікує кулінарне свято «Полуниця – насолода смаку» в сквері Богдана Хмельницького та авіашоу над Дніпром біля Долини троянд.



– Ми підготувалися, покосили газони, облаштували доріжки в Долині троянд, фонтани працюють. На День міста я об’їжджатиму всі сквери і парки, аби проконтролювати дотримання порядку. А особисто хочу відвідати свято полуниці і, звісно, відпочити в Долині троянд, – каже «Прочерку» пан Олександр.


Крім цього, як повідомляє прес-служба Черкаського міськвиконкому, в рамках святкування 726-ого Дня народження заспівають Марія Бурмака, гурти «Тартак» та «Гайдамаки». А по закінченні буде святковий феєрверк.


Програма заходів


1 червня,10.00 11.00 Парад дитячих візочків «Бебібум» Розважальна програма, нагородження переможців Соборна площа  дитячий парк
1 червня,17.40 Відкриття сонячного годинника долина троянд
1 червня,16.00 9 червня16.00 Міський фестиваль дерев’яних  скульптур «Древляндія»:відкриття фестивалю  закриття фестивалю, відкриття дитячого майданчика «Казковий світ розваг» парк «50-річчя Жовтня»   сквер «Надія»
1 червня,13.00 Гала-концерт переможців міського конкурсу «Таланти твої, Черкаси» міський Будинок культури ім.І.Кулика
1 червня,15.00-22.00 Благодійний проект «Я – фанат українського футболу» долина троянд
2 червня11.00-18.00 Всеукраїнські змагання  з велотріалу,  дитячі перегони долина троянд (вул.Гагаріна)
2 червня11.00-14.00 Пленер учнів Черкаської дитячої художньої школи ім..Д.Нарбута  «Я люблю своє місто». сквер ім.Б.Хмельницького
2 червня11.30-13.00 Міський конкурс «Полуниця – насолода смаку» сквер ім.Б.Хмельницького
2 червня12.30-13.30 Театр живих скульптур «Джайра» сквер ім.Б.Хмельницького
2 червня11.00-17.00 Свято морозива №1 від компанії «Рудь», майстер-клас від учасників  свята Соборна площа
2 червня12.00-20.00 Містечко майстрів долина троянд
2 червня 14.00-17.00  14.00-17.00 Концертні програми: -гала-концерт переможців міського конкурсу «Грайлива веселка»;-концерт за участю аматорських художніх колективів, окремих виконавців парк «50-річчя Жовтня»  парк «Перемога»
2 червня14.00-18.30 Екологічний фестиваль долина троянд
2 червня18.30-19.00 Повітряна вистава акваторія річки Дніпро (долина троянд)
19.00-22.00 Святковий концерт за участю зірок української естради: Марії Бурмаки, гурту «Тартак», гурту «Гайдамаки» долина троянд
22.00 Феєрверк долина троянд
3 червня,12.00-20.00 Відкритий  турнір вуличного танцю «EXPLOSIONBATTLE» парк «50-річчя Жовтня»




Фото – директора КП «Дирекція парків» Олександра Радуцького у соціальній мережі «Фейсбук»

реклама

Коментарі  

 
-3 #14 Дядько 30.05.2012 16:50
Цитую Вадим:
День міста - піар-компанія Сергія Одарича за НАШІ ГРОШІ. Буде "типу безкоштовне" морозиво, борщ з яловичих хвостів, полуничне желе і багато іншого. Всі мають дякувати Олеговичу за дармові миску супу і сто грам горілки. :P :P :P

Ти ще хлопче гривні не заробив а вже волаєш "Наші гроші-наші гроші".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #13 Оксана Колісник 30.05.2012 14:39
Цитую Той, хто допомагає людям!:
Який Парад дитячих візочків «Бебібум» (1 червня,10.00 11.00)??????

Правильна назва "Парад колясок". Парад стартує з Соборної площі о 10:30 і рухатиметься до міського дитячого парку (сад Ярової).
Яких "колясок"? Що таке "коляска"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #12 Той, хто допомагає людям! 30.05.2012 14:30
Який Парад дитячих візочків «Бебібум» (1 червня,10.00 11.00)??????

Правильна назва "Парад колясок". Парад стартує з Соборної площі о 10:30 і рухатиметься до міського дитячого парку (сад Ярової).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 федор припципиальный 29.05.2012 17:09
одарич уйдет из города когда окончательно его ограбит и угробит еще остались тепло коммунэнерго водоканал коммунальные перевозки и т.д...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 Оксана Колісник 29.05.2012 10:31
Цитую Вадим:
День міста - піар-компанія Сергія Одарича за НАШІ ГРОШІ. Буде "типу безкоштовне" морозиво, борщ з яловичих хвостів, полуничне желе і багато іншого. Всі мають дякувати Олеговичу за дармові миску супу і сто грам горілки. :P :P :P
Дуже гарна публікація з цього приводу на "Укр. правді" - "Імітована благодійність" http://www.pravda.com.ua/articles/2012/05/28/6965411/ Політики завжди будуть загравати з електоратом та улещувати його, адже їхня мета "хоч тушкою, хоч опудалом..." Голвне, щоб той електорат бачив, що й до чого, аби потім не рвати на собі волосся: "Ми ж думали - він бог, а він, як виявилося - л..но!"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Вадим 29.05.2012 08:25
День міста - піар-компанія Сергія Одарича за НАШІ ГРОШІ. Буде "типу безкоштовне" морозиво, борщ з яловичих хвостів, полуничне желе і багато іншого. Всі мають дякувати Олеговичу за дармові миску супу і сто грам горілки. :P :P :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 Олег 28.05.2012 18:56
Цитую karmen:
Це вже точно Одарич йтиме в нардепи 8)
Знову закипіла робота,значить зазбирався!!!!! !!!!!!!!!!

Думаю не так Одарича, як тьоті Жуковської - хоча Одарич також буде піаритися
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Олег 28.05.2012 18:54
Цитую Оксана Фігура:
Звичайно, Гайдамаки у новому складі, тобто без Ярмоли, - дуже цікаві. Їхня назва тепер - "Козак-систем (Гайдамаки)". Музика у них класна, виконання чудове. І у репертуарі у них тепер не буди отих примітивних самопальних пісень на слова того ж Ярмоли. Добре, що слова пісень важко було розібрати на концертах. Бо коли я уважно прислухалась до їх змісту - то повний абсурд. Тому музиканти відмовились надалі працювати разом з Ярмолою. А "Козак-систем (Гайдамаки)" виконують все краще, що було у них раніше, і створюють нові проекти на дуже високому рівні.

Знаєте любив цей гурт таким яким він був з Ярмолою - з отими "примітивними", "самопальними" піснями, з якими вони обїздили величезну кількість концертів як в Україні так і за кордоном. Тому не треба тут обливати брудом Ярмолу, час покаже хто кращий, гурт Гайдамаки (з Ярмолою) колись і "козак-систем" зараз. А Ваша думка це ... тільки Ваша думка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #6 УкраїNець 28.05.2012 17:37
Таке враження, що прес-служба "Козак-сістем" ломонулася хаяти свого колишнього фронтмена, як голий у баню... Хлопці й дівчата, обгидивши Ярему, слухачів не завоюєте! Ви ж тепер у спарингу з Тарасом Чубаєм? Так "вперед - і з піснею"! Доведіть черкасам, що "Козак-сістем" принаймні не гірший гурт, аніж був "Гайдамаки"...
А ВЗАГАЛІ - ДАРЕМНО РОЗПАЛИСЯ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #5 Анна 28.05.2012 16:56
про "Козак-систем (Гайдамаки)" нічого не чула, навіть не знала про їх існування, проте випадково потрапила на зйомку на 1 національному "Фольк Мюзік", побачила різницю. новий склад звучить прозоріше і більш зіграніше. чути кожен інструмент окремо, немає каші, як такої. Новий склад музикантів супроводжується тим, що один солірує, а всі підігрують, а немає такого, що всі музиканти один перед одним випригують, що створює жахливе звучання. тепер їх звучання стало більш доступним для народу. А також мені пощастило почути 3 нових пісні, складається враження що робота над новим матеріалом просувається активно, думаю новий альбом не за горами і вартий уваги.