реклама
Sucurity Police

реклама

Учора у селищі Маньківка голова райдержадміністрації заборонив проводити дитячий футбольний турнір, який місцеві футбольні активісти планували ще місяць тому. Як пояснила заступник голови райдержадміністрації Галина Кононенко, причина: недостатня підготовка до заходу, бо, мовляв, турнір важливий, тож його має готувати влада, а їй не було коли — була зайнята іншими справами, інформує сайт «Про головне».

Утім, для маньківчан причина заборони футболу не була незрозумілою: до селища мав приїхати заступник голови Верховної Ради Микола Томенко і разом з об’єднаною опозицією розгорнути найбільший в Україні державний прапор. Разом з Томенком приїхали і керівник нещодавно створеного Черкаського штабу об’єднаної опозиції, голова обласної організації ВО «Батьківщина» Анатолій Бондаренко, його заступник, голова обласного «Фронту змін» Наталія Старікова, координатор Ради опозиційних сил Черкащини Леонід Даценко, голова фракції «Батьківщина» в Черкаській обласній раді Володимир Гресь, депутат Черкаської міської ради Микола Булатецький.

«Не дивлячись на те, що у Маньківці заборонили грати у футбол, але, на щастя, ще не заборонили дихати, можна воду ще пить, хоч вона не дуже чиста, ще є якісь базові людські права, які ще не забороняють. І цих прав достатньо, щоб підготуватись і на жовтень вийти в нормальному стані. Ми як об’єднана опозиція сьогодні підтягуємо усіх, хто готовий боротись з владою, не залежно від партійності, ми забуваємо про партійні суперечки і партійну боротьбу і в нас є один прапор, який ми сьогодні розгорнули — це державний прапор», — виступив перед маньківчанами, які все одно зібрались на центральному стадіоні, Микола Томенко.

Микола Томенко з опозиціонерами вручив ветеранам футболу м’ячі, а після цього присутні підняли прапор і пустили ним синьо-жовті хвилі.

реклама

Коментарі  

 
0 #9 О.ЧУПРИНА 02.06.2012 17:02
Ні за яких обставин "НЕ ГОЛОСУЙТЕ ЗА ПАРТІЮ РЕГІОНІВ та ЇЇ ВИСУВАНЦІВ"!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 Марія 28.05.2012 21:25
Ну, ригонали. І тут проололись! Молодчина опозиція! Давіть їх а ми поможемо!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Ужасть 28.05.2012 20:37
Цитую КС:
Всі рейтинги, які має опозиція — це від тих помилок, які робить влада. Починаючи від посадки Тимошенко, закінчуючи іншим. Все що опозиція має — це те, що їм "дарує" влада. Скільки помилок влада буде робити, стільки і буде підніматися рейтинг опозиції".
Для того, щоб опозиція запропонувала щось нове, вона повинна бути новою. Подивіться списки: хто там буде, кого вони пропонують? Люди сидять десятиріччями, займаючи найвищі у країні посади, сидячи по 20 років у парламенті. Які нові ідеї? У них головна ідея — це знову потрапити до влади

Достижения опозиции - это в том, что они опозиционируют власти и все. А так все пройдысвиты в лучшем случае лоточники. Как они планируют управлять страной???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #6 КС 28.05.2012 16:07
Всі рейтинги, які має опозиція — це від тих помилок, які робить влада. Починаючи від посадки Тимошенко, закінчуючи іншим. Все що опозиція має — це те, що їм "дарує" влада. Скільки помилок влада буде робити, стільки і буде підніматися рейтинг опозиції".
Для того, щоб опозиція запропонувала щось нове, вона повинна бути новою. Подивіться списки: хто там буде, кого вони пропонують? Люди сидять десятиріччями, займаючи найвищі у країні посади, сидячи по 20 років у парламенті. Які нові ідеї? У них головна ідея — це знову потрапити до влади
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #5 КС 28.05.2012 11:34
Великі опозиціонери вже використовують і дитячі турніри для своєї війни за владу!
Такі заходи не потрібно політизувати. А ви висадили десант "багряного активу партії", який по кількості перевершив список учасників.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #4 Володимир 28.05.2012 10:53
Влада налякана і всього боїться, а люди прихиляються до опозиції.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #3 Крук 28.05.2012 09:52
Чому ж об'єлнані опозиції навзамін не організовувати власни футбольні турніри, скажім, "на кубок ІІ віце-спікера ВРУ"???
Навіщо було підмазуватися до планового заходу із власними ініціативами, а потім жалітися, що орагнізатори відмінили.... церез ни - в такому разі, або не їдьте, або організовуте щось власне.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #2 Оксана Колісник 28.05.2012 09:26
Ну загітували за Партію Регіонів - так загітували! Застав дурня Богові молитися...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #1 Ужасть 28.05.2012 09:23
........................На других местных медийных сайтах даже дали озвученую Томенком 5-ку кандидатов на выборы... и даже фото... Правда Бюлатецькый опять или вновь без майки юле-волю :-x А ведь распинался еще 5 марта по этому поводу... Не дай бог изберут в депутаты. Если сегодня только языком ляпает и ничего не выполняет из обещаного...то, что от него ждать из Киева???