реклама
Програма навчання депутатів
реклама
Ніколенко:"Не словом, а ділом!"

Ніколенко:"Не словом, а ділом!"

Кандидат на посаду мера Канева від Партії регіонів Віктор Ніколенко оприлюднив свою передвиборчу програму на сайті kaniv.net. У програмі йдеться про те, що головною метою кандидата є “запропонувати громаді міста чіткі відповіді на складні реалії життя”:

“Мій девіз: «Не словом, а ділом! Годі вже обіцяти і не виконувати. Взявся за гуж – не кажи, що не дуж. Розбийся, поклади здоров’я, сили, а доведи справу до кінця. Покажи людям, що в цій країні ще не все втрачено, що тут можна вирішувати питання, добиватися добра не лише для себе, а й для громади”, - пише Ніколенко. Проте він попросив заборонити користувачам коментувати програму. Модератор сайту WayBe, відповідаючи на обурені репліки пояснив:

“Попросили вимкнути, то я й вимкнув”.

Канівчани знайшли вихід із цієї ситуації. Зокрема, користувач basozy створив такий пост:

“WayBe в темі чомусь вимкнув коментарі, це не є добре. Це дуже схоже на рекламну заказуху.  Взагалі, кандидати для того й випускають програми, щоб їх активно обговорювали, читали і ставили запитання. Тому роблю дубль із дозволеними коментарями” - написав блогер. Свій пост basozy створив кілька днів тому, і він за цей час став найбільш популярним на сайті. Кількість коментарів від відвідувачів — понад 50.

реклама

Коментарі  

 
+1 #4 Я 22.10.2010 20:06
Детектор, сорочка теж помаранчева)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #3 anarh 22.10.2010 18:36
Угу, для представника політичної сили, лідер якої проголошує "Почую кожного" такий варіант може бути єдино правильний, інакшє можно ж такого почути )))))))))

Gdemoiprobel Хорошо работаете, токо на ваши коменты и натыкаешся )))))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #2 Детектор 22.10.2010 17:00
Невероятно рассмешила тупая фраза: "Мій девіз: «Не словом, а ділом!" Ничего не перепутал? Точно это его девиз или у кого-то ***? С какого вдруг бело-голубой идет на выборы с ворованным у оранжевых лозунгом? По причине скудоумия в поисках собственных слов или ему пиарщики это продали, как совсем свежую фишку? ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #1 Gdemoiprobel 22.10.2010 14:17
ИМХО программы от партий создаются, чтобы их исполнять, а ни обсуждать. А за человеком, который прочитал данную програму уже стоит выбор голосовать или нет. По поводу коментариев, есть очень много сайтов, где их оставлять нельзя (для примера Вечирни Черкассы". Ну и по поводу популярности, любой человек, который сидит на форумах, да и вообще в интернетах, знает, что 50 коментов, это не так уж и много...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама
реклама
Моніторинг цін
реклама

Театр