реклама

реклама

Мітинг на захист української мови відбувся щойно під стінами облдержадміністрації. Представники опозиційних політичних сил розгорнули великий національний прапор та закликали висловити свою позицію щодо прийнятого сьогодні законопроекту про мовну політику.


Як уже повідомляв «Прочерк», багато хто з опозиціонерів сьогодні мітингує в Києві. У Черкасах же акцію очолили координатор ради опозиційних сил Леонід Даценко та депутат Черкаської міської ради від «Батьківщини» Микола Булатецький.


– Сьогодні ми розпочинаємо ряд акцій, і я був ініціатором того, щоб у кожному населеному пункті, в кожному райцентрі українці показали свою позицію, пішли пікетувати нинішню владу. Сьогодні ми заявляли і будемо заявляти до обласної організації Партії регіонів, до керівника цієї організації, голови облдержадміністрації пана Тулуба, щоб вони заявили чітку позицію щодо того, чи вони підтримують рідну мову, чи вони стають запроданцями повними і стоять на позиції здачі українських інтересів Росії… Ми будемо проводити такі акції, якщо буде потрібно, щотижня, – заявив Леонід Даценко.

 

 

 


Фото Тетяни Воронцової

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+6 #16 Помаранч 07.06.2012 12:06
Цитую Марія:
Цитую Помаранч:

Голосуй за регіоналів. Там тулуб, яник, азаров...Вперед! На коліна поставили тебе ще і в землю зариють, як дохле бездомне цуценя.

Шановна пані Маріє, голосування за опозіціонера Булатецького нагадує сюжет з "Файна юкреніан" - лікування від куріння" (2009) пошукайте на ютубі, а сам Булатецький нагадує ті самі ліки, якими лікували в сюжеті мера від куріння. :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #15 КС 07.06.2012 11:25
А я і мої батьки розмовляють(бал акають) на суржику.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #14 Олег 07.06.2012 10:34
Краще б ці пани захищали мову від АНГЛІЙСОЇ експансії! Чому мовчать, коли нас, українців, до цього клятого Євро, змушують розмовляти ангійською, французською, німецькою, а вони мовчать. Та коли мова йде про російську, як один свої роти розкрили! Одразу видно на кого працюють! Західне їм подобається, своє, слов"янське бачте - ні! Так українській! Так російській! - НІ АНГЛІЙСЬКІЙ та ЛАТИНИЦІ ВСІЙ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #13 Марія 06.06.2012 21:55
Цитую Помаранч:
Голосовал на прошлых выборах за БЮТ, но когда узнал что там Булатецкий - пожалел. Теперь хоть и хочется голосовать за БЮТ, но учитывая что там Б улатецкий, извините, не буду

Голосуй за регіоналів. Там тулуб, яник, азаров...Вперед! На коліна поставили тебе ще і в землю зариють, як дохле бездомне цуценя.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #12 Ужасть 06.06.2012 15:55
Насколько знаю акцию организовывала некая громадська организация...а каким боком тут опозицийни сылы??? Опять примазались и все лавры пытаются себе перетянуть??? Кстати где майка...пытання Булатецкому??? Или юле в тюрьму отвез???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #11 Помаранч 06.06.2012 15:45
Голосовал на прошлых выборах за БЮТ, но когда узнал что там Булатецкий - пожалел. Теперь хоть и хочется голосовать за БЮТ, но учитывая что там Б улатецкий, извините, не буду
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 Семен 06.06.2012 09:35
Цитую Дядя Вася:
оскільки наїзд на мову таки має місце,від сьогодні усі коментарі писатиму лише українською.

Добра ініціатива! Прошу підтримати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #9 Дядя Вася 06.06.2012 06:45
Хлопці тут кров мішками проливають, а Сєня вчора поясює: "Ми нічого не встигли зробити...Все сталося дуже швидко". Та ні, апазіція, ви не вчора, а набагато раніше не встигли. А вчора_просто вкотре не роздуплилися.Та й нафіга воно вам? Народ збурили, мета досягнута, навіщо підставлятися? Ще скельця в окулярях розіб*ють а то й взагалі рожевенький писочок натовчуть.Апазіція,бл :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #8 Марія 05.06.2012 19:00
Цитую Михайло:
Коли чую надірваний голос Леоніда Даценко і бачу слюні з рота Миколи Булатецького, виникає одне бажання - викликати швидку допомогу :D :lol:

Помолися Богу-полегшає!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #7 Дядя Вася 05.06.2012 17:35