реклама
Sucurity Police

реклама

Керівником екологічного сектору Експертно-аналітичної ради з проблем управління Черкаським регіоном Центру стратегічних досліджень і аналізу професора Ігоря Смешка затверджено Миколу Клименка.

5df8a09a95b04422ed64f8cc75eedb7a

Про це повідомив у фейсбуці повідомив активіст партії «Сила і честь» Ігоря Смешка Олександр Чуприна.

Нагадаємо, Миколу Клименка декілька разів під натиском громадських активістів звільняли з посади начальника Державної екологічної інспекції у Черкаській області. При цьому пан Клименко щоразу поновлювався через суд. За словами пана Чуприни, серед зацікавлених осіб, які домагалися звільнення Клименка, були браконьєри і незаконні забудовники прибережної зони.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #32 Микола Семенович 20.07.2020 22:22
Миколо Григоровичу! Як справи з прибережною зоною?Сам губернатор у Вас в помічниках.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #31 Коли результати будуть 17.07.2020 22:19
Коли Клім покаже результати?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #30 Лаврі Капуста 16.07.2020 03:13
Цитую Еколог:
Працював з 2007 року під керівництвом Клименка, більш порядної і принципової людини не зустрічав. Він міг організувати професійну роботу, завжди відстоював інтереси держави.


Потрібні фахові досвідчені кадри. А то дітки доведуть до проблем.В США президент досвічений, в ФРГ теж має досвід. Нам потрібні фахові люди.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #29 Ну вот и обнулили 15.07.2020 21:27
Одного ватного агитатора, горлана, не главаря.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #28 Полтава 15.07.2020 16:13
Поздоровляємо колегу М.Клименка з поновленням на посаді.
З партією Смешка також співпрацюємо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #27 Коллега Клименка 14.07.2020 21:49
Коля!Как нам в Николаеве выйти на людей И.Смешка?Хотим предложить аналогичное сотрудничество с его партией.Звони на WATsap.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #26 Власенко 14.07.2020 21:44
Ура!Клим в команде патриотов и профессиональн.Теперь держитесь и загрязнители окружающей среды,и екологи-корупционеры.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #25 Микола Семенович 14.07.2020 21:38
Знаю Клименка ще з часів коли він очолював водну міліцію.Принциповий,смі ливий,добре знає свою справу.Смешковці зробили вірний вибір.Активна позиція Миколи Клименка додасть плюс партії "Сила і Честь".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #24 Прикольно наблюдать 13.07.2020 21:48
Как вата пыжиться в лайках. Хотя эти жалькие потуги напрасны. Её пыжынья всегда лехко обнулить. Как намедни обнулили их ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #23 Истребитель 13.07.2020 21:13
Цитую Кинолог:
Активист партии "СЫЛА" Александр Чурбына утверждает, что он баксьор.
Тогда кто такой этот штын? Пит-буль? Хотя брови - как у скотч-терьера.

Твоя собачка сдохла.А за содеянное ответишь по ст.212 ч.3 УК Украины.Смекаешь?