реклама

реклама

Перемовини між об’єднаною опозицією Черкащини та партією «Удар» можуть закінчитись залученням «ударівців» у спільну команду. Про це на прес-конференції учора повідомив координатор Ради опозиційних сил Черкащини Леонід Даценко.

По якому округу виступить майбутній кандидат від об’єднаної опозиції з «Удару», якщо вони дійсно об’єднаються, поки що невідомо. За словами Леоніда Даценка, навіть опозиціонер і кандидат в нардепи Микола Булатецький готовий поступитись своїм місцем, якщо це дійсно буде гідний кандидат:

– Микола Іванович сказав, якщо партія «Удар» знайде сильнішого кандидата у Черкасах, де він має балотуватись, то Булатецький може навіть зняти свою кандидатуру, – зазначив Леонід Даценко.

Він також відзначив, що їхні з Віталієм Кличком позиції збігаються, саме це і стало приводом для об’єднання:

– Віталій Кличко заявив нам, що він сьогодні в жорсткій опозиції до діючої влади, його завданням є усунення цієї влади. Я хочу вірити, що партія «Удар» прийме позицію спільної боротьби з цієї владою і ми разом зможемо перемогти на Черкащині та провести у Верховну Раду 7 депутатів по всіх 7 округах від ось цього об’єднання: «За батьківщину», «Удар» і «Свобода», – заявив Леонід Даценко.

реклама

Коментарі  

 
+2 #13 Ужасть 26.06.2012 17:16
:lol:
Микола Булатецький готовий поступитись своїм місцем,
---
наверное обидився на Кличко...что во время приезда Кличко не стал говорить с местным фюрером опозиции "Б" и не дал ему автограф :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #12 О.ЧУПРИНА 26.06.2012 14:04
Цитую Нетолерантний:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Якраз М.Булатецькому і не потрібно зніматися.Серед семи на мій погляд він найреальніший.До слів Л.Даценка добавлю,що Вит.Кличко не взахваті від усіх бувших,якого б кольору вони не були.

Віталій Кличко не з захваті від Вас? :-?

Ви хочете сказати що я відношуся до тієї категорії? В вільноукраїнськ ій владі я не був ніколи.З моїх інтерв"ю Вам про це напевно відомо.Тоді до чого і для чого таке запитання? Самовиразитися, вислужитися,мен е принизити,що?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #11 Студент 26.06.2012 13:10
Цитую Варвар:
Булатецький злякався. Знає, що йому нічого не світить. От і намагається таким фальшивим широким жестом вберегти себе від ганьби поразки.
Популіст він і в Африці популіст!

Єдиний тверезий коментар!
Всім прекрасно відомо що УДАР не буде входити до "об'єднаної опозиції"!!! Це офіційно зазначалось неодноразово!!! А балачки наших Черкаських так званих кандидатів це просто замилювання очей і дешевий піар!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 гість 26.06.2012 12:41
Вибори в Обухові були певною тренеровкою перед парламентськими виборами,яким виявився результат ми всі добре знаємо.Тому,якщо УДАР виставить сильного кандидата-необхідно зняти ін. кандидатури від опозиційних сил.Не можна наступати знову на ті ж самі граблі!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 СЛАВА ИЗ ЧИГИРИНА 26.06.2012 12:21
Цитую Василь:
зовсім погано в штабі Тигрюлькиних ПРистосуванців. Партія на вибори бабла не дає, рекомендують балатуватися за свій рахунок. Звичайно, набагато доцільніше з економічної точки зору сидіти в штабі і вопіть о "злочинній діяльності голубой власті". А ПРичина проста - народ їх вже не сприймає всерйоз.

А кому Булатецкий проиграет? Жуковской?Если и проиграет,то большим ворованным деньгам и равнодушному украинцу.Не продавайтесь Васили,и все будет в порядке. "УДАРИМ" вместе по равнодушному кугутству.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 Василь 26.06.2012 12:12
Цитую Ужасть:
Это только цветочки, ягодки будут дальше... Уже Гриценко приэднався... и ему нуна дать МЕСТО...опять кому-то надо поступляться местом... а там гляди Королевская, НУНС...и им нуна дать... место... а РУХ, а партия Ляшка, УНП.. им что остается.. только колбасу резать???


........лєвская ..........із ЛУганска в ВР проходить за списком, риги ізбєрком домалює єслі чо
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Василь 26.06.2012 12:11
зовсім погано в штабі Тигрюлькиних ПРистосуванців. Партія на вибори бабла не дає, рекомендують балатуватися за свій рахунок. Звичайно, набагато доцільніше з економічної точки зору сидіти в штабі і вопіть о "злочинній діяльності голубой власті". А ПРичина проста - народ їх вже не сприймає всерйоз.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 Варвар 26.06.2012 12:08
Булатецький злякався. Знає, що йому нічого не світить. От і намагається таким фальшивим широким жестом вберегти себе від ганьби поразки.
Популіст він і в Африці популіст!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 Ужасть 26.06.2012 11:42
Это только цветочки, ягодки будут дальше... Уже Гриценко приэднався... и ему нуна дать МЕСТО...опять кому-то надо поступляться местом... а там гляди Королевская, НУНС...и им нуна дать... место... а РУХ, а партия Ляшка, УНП.. им что остается.. только колбасу резать???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #4 Нетолерантний 26.06.2012 11:42
Цитую О.ЧУПРИНА:
Якраз М.Булатецькому і не потрібно зніматися.Серед семи на мій погляд він найреальніший.До слів Л.Даценка добавлю,що Вит.Кличко не взахваті від усіх бувших,якого б кольору вони не були.

Віталій Кличко не з захваті від Вас? :-?