реклама

реклама

Заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко констатував, що останнім часом в комерційній та політичній рекламі почали активно використовувати зображення дітей.

 

«Дана тенденція стала активніше використовуватися протягом останніх років», - зазначив політик. «При чому залучення дітей до реклами активізувалося як в політичній, так і в комерційній рекламі», - додав він.

Микола Томенко нагадав, що стосовно комерційної реклами, то стаття 20 Закону України про рекламу містить чіткі обмеження стосовно використання зображень дітей у рекламі (зокрема, забороняється реклама: з використанням зображень дітей, які споживають або використовують продукцію, призначену тільки для дорослих; з інформацією, яка може підірвати авторитет батьків; з вміщенням закликів до дітей придбати продукцію; з використанням зображень справжньої або іграшкової зброї, вибухових пристроїв; тощо).

Водночас, він відмітив, що «на жаль, як розміщена на телебаченні, так і зовнішня реклама багатьох товарів містить низку явних порушень цих обмежень».

«Однак ще більш загрозливих масштабів набирає тенденція використання зображень дітей посадовими особами в контексті політичної чи партійної реклами», - наголосив Віце-спікер.

Зайого словами, на жаль, в Україні так і не прийнято спеціального закону, який би регулював політичну рекламу. Однак, він назвав цілком очевидним, що, виходячи з духу діючого закону про рекламу та елементарної етики і моралі, використовувати зображення дітей в рекламі голів обласних адміністрацій та в контексті реклами їх як керівників партійних організацій Партії регіонів є неприпустимим. За його словами, йдеться, зокрема, про рекламну кампанію Партії регіонів та голів Черкаської, Київської та інших області.


Микола Томенко назвав це неприпустимим і з моральної точки зору, і з точки зору того, що у багатьох країнах світу є табу на використання дітей в партійних чи політичних рекламних проектах.

Заступник Голови Парламенту зауважив, що «якщо політичні діячі та високопосадовці сьогодні не керуються загальними принципами етики та моралі, очевидно треба вносити до закону про рекламу норму, яка би забороняла використовувати зображення дітей в партійній чи політичній рекламі».

Про це інформує прес-служба Миколи Томенка. Фото читачів «Прочерку».

реклама

Коментарі  

 
0 #21 Гудвін 03.07.2012 17:40
а мені щось так ніби борд клепали з фрагментів: Тулуб з песиком-одне кіно, діточки- інше.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #20 Лёня 03.07.2012 15:53
Цитую Сміла:
З паном Чуприною все ясно ( в руслі останніх подій). Це не самостійний політик - жодних самостійних кроків. Його найняли г******. Принизливо, як для чоловіка його віку.

О! і в Смілі знають ціну Чуприні? :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #19 Малоканевчанин 02.07.2012 16:51
Василю, Василько, вибач, сердешний ти наш, ми забули, що капительманша тяжіє до маци. Обов*язково виправимось, а то ми дурненькі пропонуємо тобі нашу їжу. Вивчимо ще й циганські страви, нагодуємо того, хто дуже хвилюється про рекламу з дітками.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #18 Катеринопіль 02.07.2012 14:45
Цитую Сміла:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Цитую Сміла:
З паном Чуприною все ясно ( в руслі останніх подій). Це не самостійний політик - жодних самостійних кроків. Його найняли г******. Принизливо, як для чоловіка його віку.

Непрофесійно та вкрай примітивно намагаєтесь мене принизити.

Правда очі коле

Тож закривай очі Сміло ....................
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #17 Сміла 02.07.2012 14:37
Цитую О.ЧУПРИНА:
Цитую Сміла:
З паном Чуприною все ясно ( в руслі останніх подій). Це не самостійний політик - жодних самостійних кроків. Його найняли г******. Принизливо, як для чоловіка його віку.

Непрофесійно та вкрай примітивно намагаєтесь мене принизити.

Правда очі коле
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #16 Василь 02.07.2012 13:15
Цитую Малоканевчанин:
Слухай, Василь, ти голодний? Ти скажи чесно, ми тобі у Канівцях і без томенків, тимошенків забацаємо і кашки гречаної з салком, шкварочками і борщику з пампушками...


...тільки мацу не забудьте з сільодочкой. Як полюбляє ваш партійний шеф. Щирі ........ теж мені 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #15 Володимир 02.07.2012 12:24
Політики влади Януковича будуть використовувати всі методи політичної реклами в т.ч. і зображення дітей.Вони хочуть себе бачити «ангелами-хранителями».
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #14 Малоканевчанин 02.07.2012 11:57
Слухай, Василь, ти голодний? Ти скажи чесно, ми тобі у Канівцях і без томенків, тимошенків забацаємо і кашки гречаної з салком, шкварочками і борщику з пампушками, ще і з собою дамо. Нагодуєш голодну команду, буде що и в Качанівку передати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #13 Василь 02.07.2012 10:21
Цитую Малоканевчанин:
У оранжевых раздача книг....


...а голубих роздача гречаних наборів. Вливання розраховані на відповідний електорат
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #12 Малоканевчанин 02.07.2012 08:48
У оранжевых раздача книг что-то там из высказываний, надранных из чужих книг,про любовь, дневников с изображением в****** и с******, забракованных мячей, списанных кресел для стадиона за сумасшедшие бабосы, так вот, всё это обычное дело. Использовать детей в рекламе плохо, а красть, фарисействовать как делают томенки, турчиновы, ющенки, тимошенки и прочий с**** хорошо, да?