реклама

реклама

Голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб сьогодні представив колективу нового начальника управління інформаційної політики та зв'язків із засобами масової інформації – Тетяну Калиновську. Про це інформує офіційний сайт ОДА.


До цього призначення Тетяна Калиновська обіймала посаду головного редактора газети «Черкаський край». На посаді редактора газети Тетяна Калиновська протрималася недовго - її призначили на посаду редактора у вересні минулого року. До свого приходу в обласну газету Тетяна Калиновська нетривалий час очолювала газету влади Черкаського району «Сільські обрії». Ще раніше – довго працювала на держслужбі, у інформаційному управлінні облдержадміністрації.

Попередній редактор газети «Черкаський край» Сергій Халупінський пішов з посади за власним бажанням, наголошуючи на відсутності проблем у стосунках з владою. З газети Сергій Халупінський перейшов працювати в обласну державну телерадіокомпанію «Рось».

Попередниця Тетяни Калиновської на новій посаді – Тетяна Очеретяна, за інформацією джерел «Прочерку», зосередиться на роботі в обласному виборчому штабі Партії регіонів.

реклама

Коментарі  

 
+6 #29 Знающий 04.07.2012 19:55
Да! Прав Читач. Цитую читач:
Шановні фахівці журналістики з журналістською освітою, аналітики і філологи! Читаємо останній номер найкращої газети "Вечірні Черкаси", статтю на восьмій сторінці "Влада взялася за Шевченка", і якось незручно стає за таке поважне видання. Може варто подумати про власний професіоналізм і занятися роботою?
Не заметка, а образец тупости и безграмотности! " Вечерка, к сожалению, стает все более примитивной и нечитабельной. Жаль.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #28 читач 04.07.2012 19:04
Шановні фахівці журналістики з журналістською освітою, аналітики і філологи! Читаємо останній номер найкращої газети "Вечірні Черкаси", статтю на восьмій сторінці "Влада взялася за Шевченка", і якось незручно стає за таке поважне видання. Може варто подумати про власний професіоналізм і занятися роботою?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #27 Бабка Бздюриха 04.07.2012 16:16
Два сапога пара..................
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #26 Соня Золота Ручка 04.07.2012 13:37
Сміх і гріх, учитель української мови і організатор-методист із клубної роботи будуть керувати таким управлінням інформаційної політики та зв'язків із засобами масової інформації А де ж у нас журналісти подівалися, що в керіництві не має ні одного спеца...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #25 Кобыла 04.07.2012 13:12
Ответ Нюр-нюру. А почему ты не ищешь лучший вариант, разве в Тулуба кадры закончились, что этим управлением "керуют" пианисты и клубные работники...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #24 Гаврило 04.07.2012 10:43
Якщо послухати "фізика" по спеціальності Оксану Колівсник, то тоді в цьому управлінні будуть працювати "піаністи" і клубні працівники...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #23 Знающий 03.07.2012 19:23
К сведению figure, среди журналистов как раз больше всего аналитиков. Специфика профессии этого требует. Или вы думаете с Оксаной, что на журфаках писать учат! Обкчают , как раз, работе с фактом и анализу!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #22 figure 03.07.2012 13:08
Цитую Оксана Колісник:
А чому інформаційна політика прив'язується до журналістики? На цю посаду б цілком можна призначати соціолога, фахівця з масових комунікацій, PR у справжньому значенні цього слова. Зрештою, тут має працювати людина з аналітичними здібностями, а не обов'язково журналіст.

Журналісти, а ще краще філологи, можуть працювати в управлінні. А керівник має бути аналітиком.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #21 Бывалый 03.07.2012 05:39
Работала б себе тетка до самой пенсии- кум царю, сват министру- так не,всем очень хочется "у власть", порулить.А потом, после неминуемого пинка? Знову в Сильськи обрии? Впрочем, такие не тонут.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #20 Оксана Колісник 02.07.2012 22:59
А чому інформаційна політика прив'язується до журналістики? На цю посаду б цілком можна призначати соціолога, фахівця з масових комунікацій, PR у справжньому значенні цього слова. Зрештою, тут має працювати людина з аналітичними здібностями, а не обов'язково журналіст.