реклама

реклама

На вулицях Манхеттена теж є вибоїни

На вулицях Манхеттена теж є вибоїни

Виявляється, у багатій Америці теж не все добре. І комунальних проблем там вистачає, навіть у Нью-Йорку. Принаймні, таке враження склалося у міського голови Сміли Вадима Решетняка, який нещодавно повернувся з поїздки до США, інформує «Черкаський край». Там він перебував у складі офіційної делегації Черкаської області.

– Ми жили в Манхеттені. Я був здивований, коли побачив, що на багатьох вулицях розмітка зачовгана. Є потріскані дороги, ями, вибоїни. А платні автобани такі ж самі, як у нас траса Київ-Одеса. Я запитую місцевого водія, а які ж тоді безплатні дороги. Він і каже, що ще гірші. І це ми ще не бачили провінцію, а що ж там? Так що в Україні не все так погано, як здається на перший погляд, – резюмує смілянський мер. І продовжує:

– То лише у фільмах все гарне й блискуче. А насправді в американців теж є проблеми. Зокрема, зі сміттям. Нью-Йорк – місто величезне, а сміттєві контейнери немає куди ставити. Немає вільного місця на вулицях! Тому ввечері, у визначений час, всі виносять сміття у великих поліетиленових пакетах і виставляють на тротуарах. І мегаполіс перетворюється на смітник – всюди гори цих пакунків…

Утім, зазначає Вадим Решетняк, комунальні служби Нью-Йорка завжди на висоті. До ранку вивозиться все сміття, машини-пилососи буквально вилизують місто – і вранці просто казка.

Смілянина вразила чудова архітектура велетенського міста. Люди там, до речі, їздять в основному на метро. Автобусів мало, і вони «ще гірші, ніж у нас», зате багато таксі.

– Ціни майже такі самі, як і в Україні. Хоча зарплати звичайного американця й українця не порівняти. А ще бізнесмени там стогнуть від податків. Наші підприємці порівняно з ними – вільні люди! – констатує мер Сміли.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #13 Небайдужий 03.07.2012 22:42
http://www.mynyc.ru/photo-of-nyc/manhattan/prochie-foto/

промзона ))))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 Черкасчанин 03.07.2012 22:12
Мэр Нью-Йорка, получает зарплату 1 доллар в год!
Это не узнал смелянский г.........!
А автобусы в Н-Й, любой может позавидовать!
Статья выпускника Университета Марксизма-Ленинизма!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 Степ 03.07.2012 19:58
Цитую федор припципиальный:
в америке зарплата выше в 20 раз авто дешевле в два три раза чем унас и мэры сознательные не воруют и уходят в отставку сами если не справляются с работой

...а еще это на снимке нежилой район который стоит в очереди на капитальный ремонт. Вот брехуны нашли оправдания, а фото центра города забыли сделать или сказать потом нечего было бы
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 федор припципиальный 03.07.2012 17:14
в америке зарплата выше в 20 раз авто дешевле в два три раза чем унас и мэры сознательные не воруют и уходят в отставку сами если не справляются с работой
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #9 Андрей 03.07.2012 11:39
как бы, оригинал: http://www.mynyc.ru/photo-of-nyc/manhattan/prochie-foto/

простите, конечно же, но там не выбоины, а небольшие лужи.

А вообще, интересно, на кого рассчитана статья? На тех, кто не бывал в Нью-Йорке, и не умеет пользоваться Интернетом, чтобы увидеть состояние дорог в Манхеттене?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #8 romarjo 03.07.2012 11:17
Фоку откуда взяли, что это Манхеттен? Это промзона со стороны Бруклина под Манхэттенским мостом! Тоже мне съездил в Нью-Йорк, смелянский .........!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 2012 03.07.2012 10:40
Америк..... почнуть масово ........, грабувати і лазить п'яними...
Наша "влада" теж буде брать з них приклад? А шо, це ж Америка - ми що, гірші?
Не.... чого кататься безтолку і розказувать як воно за бугром! У своєму ... спочатку розгребіться!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 Василь 03.07.2012 10:12
Равнєніє на Нью-Йорк! Терміново придбати (в обхід тендеру, нема чого тут годувати ліберальну гідру!) ДОРОЖНІ ПИЛОСМОКИ, б/у. І обов'язково відправити "молоду команду" мера на стажування до Біг-Ейпла, за одно підігнати знання інглішу і ідішу!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #5 Гудвин 03.07.2012 09:57
Сообщение в духе газеты "Правда" за 1976 год- это все далекая заморская страна,по наклонной плоскости катится она...